رفتن به مطلب

نرخ تاکسی ها گرون شده ؟

Jafar Alishah

ارسال های توصیه شده

بعد عید لوازم یدکی قیمتشون دو برابر شده ، هزینه عوارض تاکسی دویست درصد اضافه شده. هزینه عوارضی که تاکسیرانی میگیره چن برابر شده.روغن موتور و لنت و تسمه و سایر لوازم مصرفی چن برابر شده ، هزینه ماهانه ای که دفتر آژانس ها میگیرن ، اضافه شده، سهمیه بنزین قطع شده ، هزینه نقل و انتقالات دو سه برابر شده، جریمه ها افزایش داشته ،اینا رو باید به هزینه تاکسی اضافه کنید تا معلوم بشه که چرا کرایه تاکسی باید اضافه بشه.

کار تحقیقی باشه ، منطقی تره :w16:

لینک به دیدگاه
شما که با راننده تاکسی سر صد تومن کشمکش دارید ، شده بپرسید تکلیف این حقوق های میلیاردی و اختلاس ها بالاخره چی شد؟

هرچیزی جای خودش پیگیری میشه

مسائل رو با هم قاطی نکنین

پیگیری اختلاس از طریق انتخاب نماینده صورت میگیره

کجای دنیا همه مسائل رو از کف مردم پیگیری میکنن؟

مردم نماینده و احزاب رو انتخاب میکنن و پیگیری میکنن. نکنه انتظار دارین هر روز پلاکارد دست بگیریم بگیم اختلاس چی شد؟

راهکار عملی که خودتون انجامش میدی رو بگو، دیگران رو مورد انتقاد قرار ندین

لینک به دیدگاه

مردم نماینده و احزاب رو انتخاب میکنن و پیگیری میکنن. نکنه انتظار دارین هر روز پلاکارد دست بگیریم بگیم اختلاس چی شد؟

مشغول نمودن اذهان به چیز های پیش پا افتاده ، دست کم گرفتن نسل حاضر هست.غفلت نشه.

لینک به دیدگاه
مشغول نمودن اذهان به چیز های پیش پا افتاده ، دست کم گرفتن نسل حاضر هست.غفلت نشه.

چیزهای ساده که ما هر روز باهاشون رو به رو هستیم، پیش پا افتاده نیستند

و همین چیزها هستن که غفلت از اونا آدم رو در زندگی روزمره اذیت میکنه

راستی یک تاپیکی بزن و لیست همه تاپیک هات رو بنویس من ببینم چندتا از موضوعاتی که ایجاد کردی پیش پا افتاده نیست

احتمالا معیار رو خودت در نظر میگیری و هرچیز که به ذهن خودت برسه رو کلی چالش برانگیز میدونی

لینک به دیدگاه

راستی یک تاپیکی بزن و لیست همه تاپیک هات رو بنویس من ببینم چندتا از موضوعاتی که ایجاد کردی پیش پا افتاده نیست

احتمالا معیار رو خودت در نظر میگیری و هرچیز که به ذهن خودت برسه رو کلی چالش برانگیز میدونی

سوابق من تو پروفایلم هست.اگه خواستی مطالعه شون بکن،هرکجا به اشکال برخوردی ، بگو تا توضیح بدم.:w16:

لینک به دیدگاه
سوابق من تو پروفایلم هست.اگه خواستی مطالعه شون بکن،هرکجا به اشکال برخوردی ، بگو تا توضیح بدم.:w16:

مطالعه کردم و اکثر تاپیک هاتون رو مطالب سطحی و بیفایده تشکیل میدن

برای همین هم هست کسی در تاپیک هاتون به انصورت شرکت نمیکنه

مگر اینکه یک جنجال خاله زنک گونه راه بندازین بچه ها بیان ببینند چه خبر شده

لینک به دیدگاه

ضمن احترام با بند های از سخنانتون مخالفم.

بله به نحوی باید همه چیز از کف کنترل بشه.

درست میفرمایید که ما نماینده انتخاب میکنیم ولی همین نماینده ها گاهی اختلاس میکنن و اون وقت حضور من و شماست که تعیین میکنه بقیه نماینده ها دنبل موضوع رو بگیرن یا اون ها هم به صف اختلاس گران بپیوندن.

هیچ وقت و در هیچ جایی تا وقتی مردم نخوان عملی صورت نمیگیره.

فرانسه دولت حقوق رو کم میکنه مردم میریزن تو خیابون ها یا تحصن میکن بیمه رو تغییر میده مردم بهشون نشون میدن مخالف این نظر هستن ببینید تمام امورات یک دولت برای حفظ چهره سیاسیش و رفاه مردم هستش اما این رفاه مردم رو چطور باید نشون داد؟

مگه نه اینکه من باید بگم آیا من الان رفاه دارم یا خیر؟

متاسفانه ما با یک موضوعی به نام تکلیف همیشه روبرو بودیم و همیشه در کنارش واژه ای به عنوان ادای تکلیف هم بود انگار یه جوری این تکلیف رو از سر خودمون باز کنیم

ما نماینده انتخاب کردیم پس نیاز به پیگیری ما نیست.

بله حرف شما زمانی درسته که در جامعه ای سالم زندگی کنیم حتی در چنین جامعه ای هم بازم مردم هستن که خط و خطوط دولت هارو مشخص میکنن.

بله باید خط و خسوط پیش روی یک ملت از کف به بالا باشه نه از بالا به پایین:a030:

لینک به دیدگاه

اگر قرار بر گوشه و کنایه زدن باشه و تاپیک با این روشی که چند پست پیش جلو رفته بخواد پیش بره مجبورم ضمن بستن تاپیک به اخطاری پروفایل هاتون رو مزین کنم:a030:

لینک به دیدگاه
مطالعه کردم و اکثر تاپیک هاتون رو مطالب سطحی و بیفایده تشکیل میدن

برای همین هم هست کسی در تاپیک هاتون به انصورت شرکت نمیکنه

مگر اینکه یک جنجال خاله زنک گونه راه بندازین بچه ها بیان ببینند چه خبر شده

ما هر دومون تقریبا تو یه تاریخ عضو شدیم.نوشته های من 3300 تاست و نوشته های شما 80 تا.تو چن دقیقه چطور تونستی نوشته های منو (3300) مطالعه کنی؟

بحث کردن با هر شیوه ای ممکنه و بد هم نیست.حتی برخلاف نظر مدیریت محترم ، گوشه کنایه زدن هم میتونه در نشان دادن اشکالات کمک کنه و بد نیست. چیزی که ارزشش از همه این حرفا بالاتره ، رعایت انصاف در گفتگو هاست که من خیلی بهش علاقمتدم و همیشه کم بوده.

لینک به دیدگاه
اگر قرار بر گوشه و کنایه زدن باشه و تاپیک با این روشی که چند پست پیش جلو رفته بخواد پیش بره مجبورم ضمن بستن تاپیک به اخطاری پروفایل هاتون رو مزین کنم:a030:

گوشه کنایه زدن بنوعی ، بیان اشکالات با استفاده از امثال و تمثیل هست و هیچ مشکل یا مورد بدی هم نیست.در همه بحث و گفتگو هایی که من با کاربر داشتم ، ایشان با صداقت عقیده شو بیان کرده و اتفاقا من از صراحت لهجه و بیان صادقانه ایشان خیلی هم راضی ام. اگر ما عاقل و بالغ هستیم ، پس حداقل باید آنقدر فضا داشته باشیم که ادامه بدیم و در نهایت به یه جمع بندی برسیم که بنظرم خیلی هم مفید فایده از کار درمیاد.ایشان از تاپیکهای من انتقاد میکنند ولی اگر دقت بکنید من حتی یک بار هم نگفتم که اگه خوشت نمیاد شرکت نکن،بلکه دارم با کمال دقت روی ایرادات ایشان فکر میکنم که بتونم اشکالات خودم رو برطرف کنم و از اینکه ایشان کمک میکنند که من ایرادات خودم رو بفهمم ، خیلی هم راضی و خوشنودم،

در حوزه مدیریت صبر و حوصله خیلی سازنده تر از صدور قطعنامه و یا اخطار نامه جواب میده ، ان الله مع الصابرین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...