رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

گفتی 4تا ال ای دی ،مقایسه کننده اینا توش بکار بردی؟مثل محافظ وسایل الکترونیکی :ws38:

دقیقا زدی تو خال :ws3:

یه آیسی LM324 گذاشتم. با یه رله ... تو ورودیشم یکسو کننده گذاشتم و این دردسرا :ws3:

لینک به دیدگاه
دقیقا زدی تو خال :ws3:

یه آیسی LM324 گذاشتم. با یه رله ... تو ورودیشم یکسو کننده گذاشتم و این دردسرا :ws3:

غیر از این نمیتونس باشه تکنولوژیت :ws3::ws38: خب چ کاریه اون رگولاتور بدبخت واست فیکس میکنه دیگه یجورایی خودش محافظه ، زیر اون ولتاژ که فیکس میکنه رو که تثبیت نمیکنه بالاترم باشه رگولاتورها تاچندین برابر تحمل میکنن .....نهایتش اینه یه دیودی چیزی واسه حفاظت تو خروجی میذاشتی بهتر نبود :ws38: حتما باید پیچیده اش کنی کسی سر در نیاره :ws3:

لینک به دیدگاه
غیر از این نمیتونس باشه تکنولوژیت :ws3::ws38: خب چ کاریه اون رگولاتور بدبخت واست فیکس میکنه دیگه یجورایی خودش محافظه ، زیر اون ولتاژ که فیکس میکنه رو که تثبیت نمیکنه بالاترم باشه رگولاتورها تاچندین برابر تحمل میکنن .....نهایتش اینه یه دیودی چیزی واسه حفاظت تو خروجی میذاشتی بهتر نیود :ws38:

بزار عکسشو بزارم برات حال کن :ws3:

لینک به دیدگاه
بزار عکسشو بزارم برات حال کن :ws3:

هرچی ساده تر= مفید تر ...عیب یابی= راحت تر =راندمان بالاتر :ws3: دیگه وقت نکردم مثل تو بمبش کنم با اونهمه قطعه الان سر یه پروژه ام وقت این تشکیلاتشو ندارم:ws3: جواب عکس منم بگو بعد درباره اش بیشتر بحرفیم :vahidrk:

لینک به دیدگاه
هرچی ساده تر= مفید تر ...عیب یابی= راحت تر =راندمان بالاتر :ws3: دیگه وقت نکردم مثل تو بمبش کنم با اونهمه قطعه الان سر یه پروژه ام وقت این تشکیلاتشو ندارم:ws3: جواب عسک منم بگو بعد درباره اش بیشتر بحرفیم :vahidrk:

من واسه درس الترونیک 2 بود فک کنم اینو بستم نمره بگیرم :ws3:

تازه پی سی بیش رو هم اختصاصی زدم :w02:

p9h1q3vy8yag4c9dsje.jpg

لینک به دیدگاه
من واسه درس الترونیک 2 بود فک کنم اینو بستم نمره بگیرم :ws3:

تازه پی سی بیش رو هم اختصاصی زدم :w02:

p9h1q3vy8yag4c9dsje.jpg

مرسی پسر تشکیلات اتمی را انداختی :ws28: خدایی الان یه مقاومتش بسوزه چیکار میکنی :ws3:

لینک به دیدگاه
آهان از اون لحاظ :ws28:

خب اول با تست اتصال کوتاه و مدار باز ولتمتر پیداش میکنم بعد replacesh میکنم :ws3:

آورین آورین واسه همین میگم قطعه کمتر دردسر کمتر مثل من مفید کار کن هزینه هم کمتر :ws3:

لینک به دیدگاه
داداش مدار من تا 350 ولت کشش داره عوضش :w02:

داداش من به بروبچ نیروگاه سپردم ولتاژو رو 220 فیکس کنن که دردسر نشه :ws3: راستی من ترانسمو از محافظ یخچال تغذیه میکنم خودش 3وضعیتیه :ws28:

لینک به دیدگاه
داداش من به بروبچ نیروگاه سپردم ولتاژو رو 220 فیکس کنن که دردسر نشه :ws3: راستی من ترانسمو از محافظ یخچال تغذیه میکنم خودش 3وضعیتیه :ws28:

:ws3:

میگم حالا جدی میشه اینو تولید انبود کرد داد بیرون ؟؟؟ داداش تابلو میشه ملت شکایت میکنن icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
:ws3:

میگم حالا جدی میشه اینو تولید انبود کرد داد بیرون ؟؟؟ داداش تابلو میشه ملت شکایت میکنن icon_pf%20(34).gif

والله بسته به کاربردشه باید دید واسه چه هدفی ساخته میشه که بخوای تولید کنی :ws3: واس چی شکایت کنن؟:ws38:

لینک به دیدگاه
والله بسته به کاربردشه باید دید واسه چه هدفی ساخته میشه که بخوای تولید کنی :ws3: واس چی شکایت کنن؟:ws38:

خب مدارت کیفیت لازمو نداره دیگه داداش :ws3:

لینک به دیدگاه
خب مدارت کیفیت لازمو نداره دیگه داداش :ws3:

من اینو بهت میدم برو استفاده کن تا 10سال تضمینش میکنم تو این ده سال مطمئن باش مدار تو زودتر به ملکوت میپیونده :ws28:

لینک به دیدگاه
من اینو بهت میدم برو استفاده کن تا 10سال تضمینش میکنم تو این ده سال مطمئن باش مدار تو زودتر به ملکوت میپیونده :ws28:

بیخیال :ws28:

من مدارمو 5 سال ضمانت میکنم :ws3:

حالا نمیخوای بالاخره بگی این مدارچیه ؟؟؟ :ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...