رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

کارش مشخصه:

یک شاخص به طور کامل الکترونیکی که در درجه اول برای خطوط هوایی با استفاده از ولتاژ متوسط ،​​طراحی شده است.

بیا برو کورش بیا برو روتو کم کن

خط اول این متن رو ترجمه کردی میذاری اینجا بابا من خودم ختم این کارام :ws3:

اون چیزی که باید بگی رو نگفتی اون مهمه :banel_smiley_4:

The FCI-Navigator is a fully electronic indicator primarily designed for utility overhead lines of medium voltage.

lt consists of a black polyamid housing with a clamping mechanism from stainless steel, a transparent cap, the indication unit with LEDs and the electronic circuit encapsulated in resin compound.

The indicator has an built-in battery control. When the battery runs down from 400 hours to 50 hours remaining flashing capacity, a yellow LED starts blinking for 1/2 a year.

The indicator is energized by changeable lithium long- time batteries with a life expectancy of 15-20 years.

The FCI can be installed on an overhead line and removed from it by a Hot Stick. The indication has an excellent visibility from all sides

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بعدشم این تاپیک واسه اینه که بری سرچ کنی یاد بگیری...

مث اینکه نمیدونی هدف ازاین تاپیک چیه

فرق منو تو اینجا مشخص میشه که من زبانم خوبه میتونم معنی کنم تو فقط شکلاشو میبینی:ws3:

خانوم زبان بلد تاپیک آخرو ببین جوابتو بگیر :ws28:

لینک به دیدگاه

آلان میخوای برات معنی کنم؟؟؟؟؟

این قطعه شامل یک مسکن پلی آمید سیاه و سفید با یک مکانیسم بستن از فولاد ضد زنگ و درپوش شفاف است.

واحد نشانه با led ها و مدار الکترونیکی در یک ترکیب زرین محصور هستند..

این خط دوم

بقیشو باید پول بدی تا معنی کنم

لینک به دیدگاه
آلان میخوای برات معنی کنم؟؟؟؟؟

این قطعه شامل یک مسکن پلی آمید سیاه و سفید با یک مکانیسم بستن از فولاد ضد زنگ و درپوش شفاف است.

واحد نشانه با led ها و مدار الکترونیکی در یک ترکیب زرین محصور هستند..

این خط دوم

بقیشو باید پول بدی تا معنی کنم

اینارو گوگل هم ترجمه میکنه :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...