رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فتو ترانزیستور - سنسور آشکارساز حرکت یا همونطور که دوستمون گفتن سنسور pir

PIR75002.jpg

سنسور PIR مخفف کلمه Pyroelectric Infrared Detectors به معنی سنسور تشخیص حرکت بدن بوده و به نام چشمی معروف است.

فیزیولوژی

از این سنسور می توان برای آگاه کردن اطرافیان بیمارانی که نیاز به انجام حرکت های خاص داشته اما هیچگونه تحرکی ندارند و نیز برای مثال آگاه کردن اطرافیان بیمارانی که آسیب شدید مغزی سبب کاهش هوشیاری آن‌ها شده و باید از حرکت‌هایی که برای فرد مضر است و یا سبب بروز یک خطر ناگهانی برای او می‌شود و همچنین می‌توان برای مانیتور کردن حرکت سالخوردگانی که نیاز به تحرک دارند استفاده کرد.

http://www.noandishaan.com/forums/thread76527.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread109385.html

لینک به دیدگاه
kph9eok1pdxkrj09pvom.jpgاین یک فتو ترانزیستوره......اونوقت قابلمه ای یعنی چی؟...

من این قابلمه ای بودنشو از یه مهندس الکترونیک شنیدم واس همین گفتم شاید اون واس خودش این اسمو گذاشته اما اینکه این قطعه یه ترانزیستوره رو میدونستم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

قابل توجه دوستان تصمیم بر ان شد که از این به بعد به کسانی که در این قسمت شرکت میکنند چه عکس میگذارند و چه جواب میدهند امتیاز تعلق بگیرد9/12/1392

لینک به دیدگاه
اما من مطمئنم همینه...

هدایتگر یا ناوبر...نوعش هم lm

navigator LM

که میشه همونی که من گفتم:ws3:

یه توضیح هم در موردش میدی که چیه و به چه دردی میخوره؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
اما من مطمئنم همینه...

هدایتگر یا ناوبر...نوعش هم lm

navigator LM

که میشه همونی که من گفتم:ws3:

نزدیک شدی درسته :ws3: مارو سیاه نکن میری سرچ گوگل میزنی تیترشم ببین این وسیله چیکار میکنه :ws3: من کارشو میخوام بگی زود بپر ترانسلیت کن :ws28:

لینک به دیدگاه
یه توضیح هم در موردش میدی که چیه و به چه دردی میخوره؟؟؟؟

بذا سرچ کنه الان خودش میاد میگه :ws3: ولی عجب چیزیه داشتم سرچ میکردم چشمم خورد بهش کنجکاو شدم ببینم چیه:ws3:

لینک به دیدگاه

کارش مشخصه:

یک شاخص به طور کامل الکترونیکی که در درجه اول برای خطوط هوایی با استفاده از ولتاژ متوسط ،​​طراحی شده است.

بیا برو کورش بیا برو روتو کم کن

لینک به دیدگاه
بذا سرچ کنه الان خودش میاد میگه :ws3: ولی عجب چیزیه داشتم سرچ میکردم چشمم خورد بهش کنجکاو شدم ببینم چیه:ws3:

بعدشم این تاپیک واسه اینه که بری سرچ کنی یاد بگیری...

مث اینکه نمیدونی هدف ازاین تاپیک چیه

فرق منو تو اینجا مشخص میشه که من زبانم خوبه میتونم معنی کنم تو فقط شکلاشو میبینی:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...