رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

زرنگی:banel_smiley_4: از گوگل؟!!!

من نمیذارم ولی مه ناز یه عکس از یه جایی بزار که قابل یافتن نباشه:gnugghender:

فایزه جان اگه دمه دستت عکس هست این بار زحمتشو بکش جبران میکنم:w02:

الان دمه دستم عکس توووپی ندارم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دقیق نمیدونم.ولی اونجور که تو عکس معلومه به یکی از اسلات های pci کامپیوتر متصل میشه. میتونه برای انتقال اطلاعات یا اشتراک دو تا کامپیوتر استفاده بشه :ws38:

لینک به دیدگاه
دقیق نمیدونم.ولی اونجور که تو عکس معلومه به یکی از اسلات های pci کامپیوتر متصل میشه. میتونه برای انتقال اطلاعات یا اشتراک دو تا کامپیوتر استفاده بشه :ws38:

حدودا درسته ولی یه اسم خاص و یه کاربرد خاص تری داره تو کنترل

لینک به دیدگاه
خب یه چیزی بگین دیگه :4564:

یه کارته بگین کارت چیه؟

من که جلوتر هشدار داده بودم از گوگل عکس در بیاری :ws28:

گوگل با اون عظمتش نفهمید این عکس چیه چطور نوقع داری ما بفهمیم :ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

مهلت تموم شد :sigh: ایشون یک عدد کارت DAQ هستن. سیگنال های تولید شده توسط سنسور ها رو به باینری تبدیل میکنه که کامپیوتر بفهمه از اون طرف هم برای ارتباط با خارج دستورات آنالوگ تولید میکنه .توش A/D داره . از جمله نرم افزارهایی که میشه باهاشون و این کارت ها کارای کنترلی انچام داد matlab و labview هستند.

لینک به دیدگاه
مهلت تموم شد :sigh: ایشون یک عدد کارت DAQ هستن. سیگنال های تولید شده توسط سنسور ها رو به باینری تبدیل میکنه که کامپیوتر بفهمه از اون طرف هم برای ارتباط با خارج دستورات آنالوگ تولید میکنه .توش A/D داره . از جمله نرم افزارهایی که میشه باهاشون و این کارت ها کارای کنترلی انچام داد matlab و labview هستند.

دستت درد نکنه:a030:

ولی خداییش خیلی سخت بود کارتها همه شبیه همن نمیشه اینجوری فهمید چیه:whistle:

لینک به دیدگاه
دستت درد نکنه:a030:

ولی خداییش خیلی سخت بود کارتها همه شبیه همن نمیشه اینجوری فهمید چیه:whistle:

نه دیگه گفتم کاربردش کنترلیه یه طرفش سنسوره ,یه مقدار معلوم شد چیه:whistle:

خواهش میکنم

:icon_redface:

لینک به دیدگاه

عکسی که بشه تو گوگل پیدا کردن ب چ درد میخوره ما اینجا بار علمی رو باید محک بزنیم:whistle:.

-جدی نگفتم- من در حدی نیستم بار علمی کسی رو بسنجم عکس بعدی رو دوستان لطف کنن بذارن:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...