رفتن به مطلب

اعتراض مردم و ائمه جمعه به پخش فیلم هایی غیر اخلاقی در نوروز 91

ارسال های توصیه شده

يك هفته پس از آغاز اكران نوروزي تعدادي از فيلم‌هاي سينمايي، اعتراض‌هاي مردمي و برخي از امامان جمعه به اين فيلم‌ها، فاز جديدي از مقابله فرهنگي با روند رو به رشد نمايش فيلم‌هاي غير اخلاقي در سينماي ايران را رقم زده است.

در اين مورد نيز آيت‌الله علم‌الهدي پيش‌قدم بود و جمعه‌ي گذشته در نمازجمعه شهر مشهد مقدس، اعتراض خود را علني كرد، اما به‌دنبال آن، خبر توقيف اين دو فيلم در بوشهر به‌دنبال پي‌گيري‌هاي آيت‌الله صفايي بوشهري نماينده ولي فقيه و امام جمعه بوشهر نيز منتشر شد.

همچنين امروز نيز مديركل ارشاد كرمان خبر داد كه با توجه به درخواست‌های مردمی اکران فیلم‌های "خصوصی" و "گشت ارشاد" در سالن سینماهای استان کرمان متوقف شد.

اما شايد پر بازتاب‌ترين اعتراض‌ها، مربوط به خطيب جمعه تهران بود، به‌طوري كه حجت‌الاسلام و المسلمين سيد احمد خاتمي امام جمعه موقت تهران در بخشی از سخنان خود در خطبه‌های امروز (چهارم فروردین) نماز جمعه تهران، با اشاره به اکران برخی فیلم‌های غیراخلاقی در ایام نوروز، تأکید کرد: اجازه اکران برخی از فیلم‌های ضداخلاقی در ایام نوروز و در برخی سینماهای مراکز استان‌ها صادر شده است.

وي افزود: این فیلم‌ها در جشنواره فجر پخش و مورد اعتراض واقع شده بود.

مسئولان باید بدانند که ما در مورد دین و اخلاق مردم با هیچ کس رودربایستی نداریم.

• Like 3
لینک به دیدگاه
يك هفته پس از آغاز اكران نوروزي تعدادي از فيلم‌هاي سينمايي، اعتراض‌هاي مردمي و برخي از امامان جمعه به اين فيلم‌ها، فاز جديدي از مقابله فرهنگي با روند رو به رشد نمايش فيلم‌هاي غير اخلاقي در سينماي ايران را رقم زده است.

در اين مورد نيز آيت‌الله علم‌الهدي پيش‌قدم بود و جمعه‌ي گذشته در نمازجمعه شهر مشهد مقدس، اعتراض خود را علني كرد، اما به‌دنبال آن، خبر توقيف اين دو فيلم در بوشهر به‌دنبال پي‌گيري‌هاي آيت‌الله صفايي بوشهري نماينده ولي فقيه و امام جمعه بوشهر نيز منتشر شد.

همچنين امروز نيز مديركل ارشاد كرمان خبر داد كه با توجه به درخواست‌های مردمی اکران فیلم‌های "خصوصی" و "گشت ارشاد" در سالن سینماهای استان کرمان متوقف شد.

اما شايد پر بازتاب‌ترين اعتراض‌ها، مربوط به خطيب جمعه تهران بود، به‌طوري كه حجت‌الاسلام و المسلمين سيد احمد خاتمي امام جمعه موقت تهران در بخشی از سخنان خود در خطبه‌های امروز (چهارم فروردین) نماز جمعه تهران، با اشاره به اکران برخی فیلم‌های غیراخلاقی در ایام نوروز، تأکید کرد: اجازه اکران برخی از فیلم‌های ضداخلاقی در ایام نوروز و در برخی سینماهای مراکز استان‌ها صادر شده است.

وي افزود: این فیلم‌ها در جشنواره فجر پخش و مورد اعتراض واقع شده بود.

درود بر اين مردان خداشناس...

به نظرم بايد "قلاده هاي طلا" رو فقط توي فيلمهاي نوروزي سينما نمايش ميدادن..

اينطوري بايد به فتنه گران نشان ميدهيم كه هنوز بر آرمانهايمان ايستاده ايم..

من منتظر پير انقلاب آيت الله جنتي موضع خود رو بگويد..

فان حزب الله هم الغالبون!

• Like 5
لینک به دیدگاه
درود بر اين مردان خداشناس...به نظرم بايد "قلاده هاي طلا" رو فقط توي فيلمهاي نوروزي سينما نمايش ميدادن..اينطوري بايد به فتنه گران نشان ميدهيم كه هنوز بر آرمانهايمان ايستاده ايم..من منتظر پير انقلاب آيت الله جنتي موضع خود رو بگويد..فان حزب الله هم الغالبون!

از این خواب غفلت بیدار شوید، قلاده های طلا از همان نام قلاده اش پیداش که حقیقت یک عده چیست.

اما من شرمم میاد حتی نام آن را به زبان بیاورم.

چگونه است که با تمامی قدرت به ارزش های ما حمله ور میشوند، اما عده ای در داخل سکوت که هیچ، حمایت هم میکنند.

لینک به دیدگاه
از این خواب غفلت بیدار شوید، قلاده های طلا از همان نام قلاده اش پیداش که حقیقت یک عده چیست.

اما من شرمم میاد حتی نام آن را به زبان بیاورم.

چگونه است که با تمامی قدرت به ارزش های ما حمله ور میشوند، اما عده ای در داخل سکوت که هیچ، حمایت هم میکنند.

منم در تاييد شما گفتم..

اي منافقان از خواب غفلت بيدار شويد!

آذرمهر با اومدنت به اينجا ياد اون آيه افتادم..

جاء الحق زهق الباطل..

خيلي ميخوامت! كارت بيسته!:a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه

آذرمهر با اومدنت به اينجا ياد اون آيه افتادم..

جاء الحق زهق الباطل..

خيلي ميخوامت! كارت بيسته!:a030:

من هم به یاد آیه بر گوش ها و چشمانشان مهری زده ایم افتادم.

که پس از اینهمه مدت و گذشت نزدیک به 3 سال هنوز به خود نیامده اید وبه رودخانه زلال ملت نپیوسته اید.

لینک به دیدگاه
من هم به یاد آیه بر گوش ها و چشمانشان مهری زده ایم افتادم.

که پس از اینهمه مدت و گذشت نزدیک به 3 سال هنوز به خود نیامده اید وبه رودخانه زلال ملت نپیوسته اید.

به قول دكتر كپي

من كه دارم ميام!

ديگه چرا هلم ميدي!؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
به قول دكتر كپي

من كه دارم ميام!

ديگه چرا هلم ميدي!؟

بعضی وقت ها گناه اینقدر در وجود انسان نهادینه میشود، که اینگونه اقرار میکند.

براستی که آیت الله دستغیب درست فرمودند که با کوچک شمردن گناهان صغیره،گناهان کبیره و اعتراف به گناه راحت میشود.

از تهمت به نظام شروع شد و امروز به راحتی قبول میکنید که از کافرانید !!!

لینک به دیدگاه
بعضی وقت ها گناه اینقدر در وجود انسان نهادینه میشود، که اینگونه اقرار میکند.

براستی که آیت الله دستغیب درست فرمودند که با کوچک شمردن گناهان صغیره،گناهان کبیره و اعتراف به گناه راحت میشود.

از تهمت به نظام شروع شد و امروز به راحتی قبول میکنید که از کافرانید !!!

من خيلي گناهكارم..:4564:

من اغفال شدم فك كردم تقلب شده! الان وقتي جلسه پرسش از رئيس جمهور رو گوش كردم فهميدم كه اشتباه ميكردم ديگه ايمان اوردم تقلب نشده!..

يعني مورد عفو قرار ميگيرم؟!:4564:

• Like 2
لینک به دیدگاه

به کوری چشم دشمنان این مرزو بوم (:w58:) امروز میخوایم بریم سینما "گشت ارشاد" رو ببینیم :ws37:

ایشالله فردا پس فردا هم قسمت بشه بریم "خصوصی" رو ببینیم :ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه
امیدوارم این حرف را از صمیم قلب گفته باشید و دوباره به آغوش نظام برگردین.

هرچند،شما از انحراف گویا خوشت میاید.

ميشه كمي شل كنه آذر مهر؟؟

ب خدا داريم خفه ميشم! خيلي تو بغلم سفت گرفته!..:sigh:

نه چ انحرافي! هر چي هست از اغفال هست!:4564:

راستي آغوش نظام مرد و زنش جداس ديگه؟!يه وخ مشكل نداشته باشه!:sigh:

w36.gif

مغفول شدگان_____نظام

• Like 2
لینک به دیدگاه
به کوری چشم دشمنان این مرزو بوم (:w58:) امروز میخوایم بریم سینما "گشت ارشاد" رو ببینیم :ws37:

نميشه! بي بصيرت!:vahidrk:

ميخواي بري فيلم غير اخلاقي نگاه كني؟!:vahidrk:

لینک به دیدگاه

سینمای عروسکی ما دلش به همین تهران خوش است !!!

بهتر است بدانید پر فروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران مربوط به فیلم اخراجی ها درباره جبهه و جنگ و شهادت هست.

مردم ما همیشه در پی ارزش ها هستند، ما هم منکر حداقل طرفداران بی اخلاقی ها نیستیم.

این یعنی نمود بارز مردم سالاری دینی.

• Like 1
لینک به دیدگاه
ميشه كمي شل كنه آذر مهر؟؟

ب خدا داريم خفه ميشم! خيلي تو بغلم سفت گرفته!..:sigh:

نه چ انحرافي! هر چي هست از اغفال هست!:4564:

راستي آغوش نظام مرد و زنش جداس ديگه؟!يه وخ مشكل نداشته باشه!:sigh:

:w36:

مغفول شدگان_____نظام

کسانیکه در برابر حرف حق چیزی ندارند، چاره ای جز تمسخر ندارند.

انحراف از زمان پیغمبر بود، که ایشان را به خاطر گفتن حق تمسخر میکردند و در خیابان ها به ایشان سنگ پراکنی میکردند.

ما که خاک پای ایشان هم نیستیم،اما امروز به وضوح شیوه همه منحرفین یعنی تمسخر را میبنیم.

• Like 1
لینک به دیدگاه

وای به حال مردمی که معیارهای اخلاقیشون باید توسط این ملای متحجر عصر پارینه سنگی تعیین بشه. یعنی کسی هست که حرفای این آخوند براش اهمیت داشته باشه؟ :w58:

یعنی مردمی هستند که برای رعایت اخلاقیات نیاز به فتوای یک مشت مفت خور روضه خوون داشته باشن؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

یعنی کسی هست که حرفای این آخوند براش اهمیت داشته باشه؟ :w58:

یعنی مردمی هستند که برای رعایت اخلاقیات نیاز به فتوای یک مشت مفت خور روضه خوون داشته باشن؟

یعنی کسی هست؟ :ws52:

چشم های شما در حماسه 9 دی کجا بود، در روز قدس کجا بود؟

در انتخابات باشکوه اخیر کجا بود؟

پس اینها کی هستند؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

خلایق هر چه لایق !!!

فیلم اخراجی ها با اون همه لودی بازی می شه پرفروش ترین فیلم !! مردم رفتن دلقک بازی امین حیای رو ببینن...مردم ما عاشق دلقک بازین چون نیازی نیست دیگه مغز مبارک رو به کار بگیرن و یکم در مورد فیلم فکر کنن!!:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...