رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

از همین تریبون سلام عرض میکنم به تمــــــام کاربران تالار مهندسی معدن:w02:

:icon_gol:سال نو همه تون مبارک :icon_gol:

با امید سالی خوب و پر بار برای تک تک اهالی نواندیشان بالاخص مهندسین معدنش:ws50:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

قصد داریم در سال جدید مسابقه ای رو ترتیب بدیم با عنوان "مسابقه محلۀ معدنیا" که در این مسابقه که به صورت دوره ای برگزار میشه در هر دوره، از درس های اصلی و تخصصی مهندسی معدن سوال هایی رو مطرح می کنیم و به کسی که بتونه به این سوال پاسخ صحیح بده امتیازاتی رو اهدا کنیم:icon_gol:

هدف از این کار در وهله اول پویایی تالار و بعد از اون افزایش سطح علمی کاربران تالار هست که امیدواریم با مشارکت شما به این اهداف برسیم:w16:

اما جوایز مسابقه:

1. به کاربرانی که به سوال مطرح شده در هر دوره پاسخ صحیح بده 20 امتیاز تعلق میگیره.

2. به کاربری که به سوالات 3 دوره پاسخ صحیح بده مدال "برنده مسابقات و آزمون های علمی انجمن" + 100 امتیاز تعلق میگیره.

سوال ها هم به صورت تئوری و هم محاسباتی خواهد بود که از کتاب های درسی مهندسی معدن مطرح میشه و سطح علمی سوالات به تدریج افزایش پیدا میکنه.

همچنین سوالات جوری طراحی میشه که کاربران ترم پایینی هم بتونند پاسخ بدن:w16:

این تاپیک به منظور ارائه پیشنهادات ، بحث و تبادل نظر پیرامون این مسابقه هست و برای هر دوره جدید مسابقه تایپک جداگونه زده خواهد شد و توضیحات تکمیلی مسابقه در اون تاپیک بیان خواهد شد.

منتظر نظراتتون هستیم... :w63:

تغییراتی که تا الان تصویب شدن:

1. تیم دو نفره ای از کاربران، 2 سوال مطرح میکنند و منبعی که سوال ها از اون طرح شده رو هم معرفی میکنند.

2. کاربران یک هفته فرصت دارند تا پاسخ خودشونو برای تیم طراح با پیام خصوصی بفرستند.

3. بعد از یک هفته تیم طراح در تاپیکی جداگونه پاسخ صحیح و همچنین پاسخ کاربران رو قرار میدن و بعد از بحث و بررسی نفرات برتر انتخاب میشن.

4. به نفرات برتر به ازای هر سوال درست 20 امتیاز و بعد از 3 دوره پاسخ درست، 100 امتیاز + مدال مسابقات تعلق میگیره.
  5. اولین دوره مسابقات از جمعه 18 فروردین شروع میشه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 68
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جون من سوالا اسون باشه بتونیم جواب بدیم :sorry:

وگرنه من که شخصا از خودم نا امید میشم :ws27:

آسونه خیالتون راحت:ws3:

همونطور که گفتم جوری مطرح میشه سوالات که بچه های سال پایینی هم بتونن پاسخ بدن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام

تاپیک خیلی جالبیه من موافقم 100% اگرم بلد نشدم یه چیزی از دوستان یاد میگیرم چرا که ندانستن عیب است :ws3:ولی توجه داشته باشید که من خودم به شخصه ترم 6هستم و هنوز بعضی درسایه تخصصی رو پاس نکردم

لینک به دیدگاه
راستی سوالات رو چه کسی مطرح میکنه:ws37:

اگه دوست داشته باشین ومحمد رضا صلاح بدونه سولات کاربردیو من مطرح کنم؟

چون اگه من بخوام جواب بدم تمام مدالارو درو میکنم:ws3:

لینک به دیدگاه
با سلام

تاپیک خیلی جالبیه من موافقم 100% اگرم بلد نشدم یه چیزی از دوستان یاد میگیرم چرا که ندانستن عیب است :ws3:ولی توجه داشته باشید که من خودم به شخصه ترم 6هستم و هنوز بعضی درسایه تخصصی رو پاس نکردم

ترم 6 که خوبه، اینجا ترم 3 4 هم فک کنم داشته باشیم:ws3:

راستی سوالات رو چه کسی مطرح میکنه:ws37:

اگه دوست داشته باشین ومحمد رضا صلاح بدونه سولات کاربردیو من مطرح کنم؟

چون اگه من بخوام جواب بدم تمام مدالارو درو میکنم:ws3:

در مورد طراحی سوالات هم پیشنهادای خودتونو بدید

به نظر من بهتره که همه سوالات رو یک نفر مطرح نکنه که خودشم بتونه شرکت کنه:ws3:

جوری که مثلا هر سری تیم 2 نفره طراحی تشکیل بدیم...:ws38:

لینک به دیدگاه
ترم 6 که خوبه، اینجا ترم 3 4 هم فک کنم داشته باشیم:ws3:

در مورد طراحی سوالات هم پیشنهادای خودتونو بدید

به نظر من بهتره که همه سوالات رو یک نفر مطرح نکنه که خودشم بتونه شرکت کنه:ws3:

جوری که مثلا هر سری تیم 2 نفره طراحی تشکیل بدیم...:ws38:

منم این جوری موافقم که همه سوالا توسط یه نفر مطرح نشه.با این تیم 2 نفره طراحی موافقم:w16:

لینک به دیدگاه

داش ممد و ببین چی کرده:ws3:

با هنرمندی ممدرضا روشن و کاربران معدن:ws28:و مهمان ویژه متین دلنوازیان:ws28:

index.php?module=pagesetter&type=file&func=get&tid=1&fid=image&pid=1235

1 و یک و یک

دو ..2و دو.....

وو................................................مسابقه محـــــــــــله:ws28:

واما نظر:

1_سوالا جوری باشه با سرچ تو گوگل پیدا نشه طراح وقتی سوالی رو مطرح میکنه سرچ بزنه تا جوابش تو نت پیدا نشه که کپی پیست کار زیاد سختی نیس

2_ سوالات خیلی تخصصی نشه مثلا یکی گرایش اکتشاف داره با کمی مطالعه بتونه سوالات استخراج رو حل کنه

3_ اگر قراره تخصصی کامل باشه پس تقسیم بندی شه مثلا 1 دونه تخصص اکتشاف یه دونه تخصصی استخراج:w02:(بیشتر استخراج باشه:ws3:)

واسه فعلا همینا:w16:

لینک به دیدگاه

1 و یک و یک

دو ..2و دو.....

واما نظر:

1_سوالا جوری باشه با سرچ تو گوگل پیدا نشه طراح وقتی سوالی رو مطرح میکنه سرچ بزنه تا جوابش تو نت پیدا نشه که کپی پیست کار زیاد سختی نیس

2_ سوالات خیلی تخصصی نشه مثلا یکی گرایش اکتشاف داره با کمی مطالعه بتونه سوالات استخراج رو حل کنه

3_ اگر قراره تخصصی کامل باشه پس تقسیم بندی شه مثلا 1 دونه تخصص اکتشاف یه دونه تخصصی استخراج:w02:(بیشتر استخراج باشه:ws3:)

واسه فعلا همینا:w16:

علیرضا روشنwhistle.gif:ws3:

• فک کن سوالای معدنی تو گوگل پیدا شه:w02: خیالت راحت ازکتاب که طرح شه تو نت پیدا نمیشه.

• خب مثلا من که استخراج، اصول اکتشاف روهم پاس کردم و کسی که اکتشافه درسای استخراجی هم خونده، سوالات هم اونقدر سطح بالا نیست که نشه جواب داد.

• اینو پایم:ws3:

حالا یه سوال:

به نظرتون هر سری چند تا سوال مطرح کنیم؟:ws38:

لینک به دیدگاه

به نظر من مشخص بشه که چند وقت یه بار باید سوال طرح بشه،بع هر دوره یه نفر یا دونفر سوال مطرح کنن.

مثلا اگه قراره هفته ای یه سوال مطرح بشه ،مثلا هفته اول محمد رضا سوال طرح کنه ،هفته دوم آتروس و هفته سوم....الی اخر و دوباره بچرخه.

لینک به دیدگاه
به نظر من مشخص بشه که چند وقت یه بار باید سوال طرح بشه،بع هر دوره یه نفر یا دونفر سوال مطرح کنن.

مثلا اگه قراره هفته ای یه سوال مطرح بشه ،مثلا هفته اول محمد رضا سوال طرح کنه ،هفته دوم آتروس و هفته سوم....الی اخر و دوباره بچرخه.

مشکل اینجاست که نمیشه با قطعیت گفت هر هفته سوال مطرح میشه.:ws38:

به نظر من بهتره براش بازه تعیین بشه و هر هفته یا نهایتا دو هفته یکبار سوال مطرح بشه:w16:

هر دوره هم 2تا سوال باشه برای هر سوال 20 امتیاز در نظر گرفته بشه.

لینک به دیدگاه

1 و یک و یک

دو ..2و دو.....

وای خدا:ws28::ws28::ws28::ws28:مردم .خیلی با حال نوشتین:ws28:

یاشا:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...