رفتن به مطلب

و سوت ها به نفع بارسا به صدا در می آیند!

ارسال های توصیه شده

یعنی با این سلیقه ت :whistles:

تیم باشگاهی اول بارسا بعد رئال:w02:

ملی هم اول آلمان بعد اسپانیا :w02:

نه ببين درستش رئال و چلسي و المان و اسپانيا هست.

ما خيلي با هم تفاهم داريم. اون يه دونه رو هم درست كن. :w02:

پ.ن: من از بازي بارسا لذت ميبرم واقعا ولي دليل نميشه طرفدارش باشم :whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من به این افتخارا میگم افتخارات زنونه (الانه که نگار پیداش بشه) افتخار مرد اینه که...

من به این بحثا میگم بحث مردونه:با اظهار نظر راجب چیزایی ک نمیدونن همدیگرو قطعه قطعه می‌کنن! یه جوری‌م می‌رن بالا منبر انگار خودشون در راس این امور فعالیت دارن!:دی همه کارشنااااس! همه سینه سوخته‌ی این راه!:دی

شماها فوتبالتونو مثلا به صورت حرفه ای!!:biggrin: نگا کنین فحشتونو بدین! کاری به خریدو فروشا نداشته باشین! ک اونی‌ ک بخواد بخره بفروشه, تا اونجا پَتَشونو نریزن رو آب, شماها عمرا متوجش نمیشین!

یکی‌ دیگه اون وره دنیا می‌خره میفروشه اینا اینجا جلز ولز می‌کنن!:biggrin:

پ ن:ای جوونمم بارساااا:biggrin:

لینک به دیدگاه
:w000:

خودتونم میدونین برد چرتی داشتین، در بی انصافانه ترین حالتش، تساوی نتیجه مناسبی بود......:w000:

این چه طرز برخورد با یه آقای محترمه که تازه طرفدار چلسی هم هست!؟!؟ 20012_doset_nadaram.gif

بی انصافی سال 2009 اتفاق افتاد

زمانی که داور 5 تا پنالتی چلسی رو در مقابل همین بارسا نگرفت. :sigh:

لینک به دیدگاه
این چه طرز برخورد با یه آقای محترمه که تازه طرفدار چلسی هم هست!؟!؟ 20012_doset_nadaram.gif

چون طرفدار چلسی هستی منم 20012_doset_nadaram.gif

5 تا؟؟ من یادمه اون بازی رو ...5 تا کجا بود؟:w58:

حالا گذشته ها گذشته ولی خودتم میدونی بازی بارسا کجا و چلسی کجا :whistle:

لینک به دیدگاه
چون طرفدار چلسی هستی منم 20012_doset_nadaram.gif

5 تا؟؟ من یادمه اون بازی رو ...5 تا کجا بود؟:w58:

حالا گذشته ها گذشته ولی خودتم میدونی بازی بارسا کجا و چلسی کجا :whistle:

نوع بازی تیمایی مثل چلسی و اینتر مثل پادزهر میمونه واسه بارسا، دفاع چند لایه و مهاجمان قدرتی برای ضدحمله ... 40672_delet_besoze.gif

بازی بارسا رو دوست دارم، سبک مدیریتی باشگاه و حرکات خیرخواهانه اش رو همینطور. اما از تیمایی که اسطوره شکنی میکنند خیلی بیشتر خوشم میاد! این تیما خوب نشون میدن که قدرت مطلقی وجود ندارد! 73542_eynak.gif

لینک به دیدگاه
من به این بحثا میگم بحث مردونه:با اظهار نظر راجب چیزایی ک نمیدونن همدیگرو قطعه قطعه می‌کنن! یه جوری‌م می‌رن بالا منبر انگار خودشون در راس این امور فعالیت دارن!:دی همه کارشنااااس! همه سینه سوخته‌ی این راه!:دی

شماها فوتبالتونو مثلا به صورت حرفه ای!!:biggrin: نگا کنین فحشتونو بدین! کاری به خریدو فروشا نداشته باشین! ک اونی‌ ک بخواد بخره بفروشه, تا اونجا پَتَشونو نریزن رو آب, شماها عمرا متوجش نمیشین!

یکی‌ دیگه اون وره دنیا می‌خره میفروشه اینا اینجا جلز ولز می‌کنن!:biggrin:

پ ن:ای جوونمم بارساااا:biggrin:

:ws28: ضعیفه :ws28: شوخییییییییییییییییییییی

6021_LaieA_013.gif:ws3:

این پست صرفا جهت حرص نگار در آری است و هیچ ارزش دیگری ندارد و من ارادتمند تمام بانوان بزرگوار نواندیشان میباشم ws3.gif

لینک به دیدگاه

اون موقع رو میگی که پنج هیچ باختین

آها نه، اون قبلترش بود. حالا اون یه چیز بود گذشت دیگه biggrin.gif

آدم باید همیشه امیدوار باشه به آینده !

لینک به دیدگاه
نوع بازی تیمایی مثل چلسی و اینتر مثل پادزهر میمونه واسه بارسا، دفاع چند لایه و مهاجمان قدرتی برای ضدحمله ... 40672_delet_besoze.gif

بازی بارسا رو دوست دارم، سبک مدیریتی باشگاه و حرکات خیرخواهانه اش رو همینطور. اما از تیمایی که اسطوره شکنی میکنند خیلی بیشتر خوشم میاد! این تیما خوب نشون میدن که قدرت مطلقی وجود ندارد! 73542_eynak.gif

از تیمایی که یه میلیاردر روس یا عرب میخرتشون و با پرداخت 10 برابر قیمت اصلی بازیکنای خوب رو میکشه تو تیم و تیمش رو مطرح میکنه چی خوشت میاد؟:banel_smiley_4:

بارسا اسطوره هست ولی اسطوره ی مردمی، بدون هیچ پشتیبانی از طرف مراکز قدرت، بارسا اسپارتاکوس فوتباله :w02:

لینک به دیدگاه
از تیمایی که یه میلیاردر روس یا عرب میخرتشون و با پرداخت 10 برابر قیمت اصلی بازیکنای خوب رو میکشه تو تیم و تیمش رو مطرح میکنه چی خوشت میاد؟:banel_smiley_4:

بارسا اسطوره هست ولی اسطوره ی مردمی، بدون هیچ پشتیبانی از طرف مراکز قدرت، بارسا اسپارتاکوس فوتباله :w02:

پوووووووووووووووووووو

47422_damagh.gif

آره آره!

بنده از زمان زولا و فلو چلسی رو دوست دارم داداش. قبل از اینکه آبروموویچ بیاد. زمانی که جان لوکا ویالی خودش لخت میشد میرفت تو زمین...

الان چلسی کیو خریده که فوق ستاره باشه با پول زیاددد؟

چندساله که شاکله اصلی تیم چک و تری و لمپارد و دروگباس!!

جدیدا از بازیکنای درست حسابی فقط تورس رو خرید که اونم چندان جالب بازی نکرد.

قکر کنم تو این مسئله بارسا خیلی خفنره (فابرگاس، الکسی سانچز :whistle:)

لینک به دیدگاه
پوووووووووووووووووووو

47422_damagh.gif

آره آره!

بنده از زمان زولا و فلو چلسی رو دوست دارم داداش. قبل از اینکه آبروموویچ بیاد. زمانی که جان لوکا ویالی خودش لخت میشد میرفت تو زمین...

الان چلسی کیو خریده که فوق ستاره باشه با پول زیاددد؟

چندساله که شاکله اصلی تیم چک و تری و لمپارد و دروگباس!!

جدیدا از بازیکنای درست حسابی فقط تورس رو خرید که اونم چندان جالب بازی نکرد.

قکر کنم تو این مسئله بارسا خیلی خفنره (فابرگاس، الکسی سانچز :whistle:)

خوب همون موقع که اون 4تا رو خرید ستاره های فوتبال بودن الانم هستم، اشلی کول و اسین هم یادت رفتن

خرید بازیکن کار بدی نیست، ولی اینی که یه خرپول بیاد یه تیمه درپیت که تا 10 سال پیش یه تیم درجه دو بود و طرفدار آنچنانی هم نداره رو بخره و هی پول تزریق بکنه درش یکم ایشه :icon_razz:

با اینکه بارسلونایی هستم قهرمانی رئال و بایرن مونیخ رو 1000 بار ترجیح میدم به قهرمانی تیمی که هیچ چیزی نداره غیر از پول آبرامویچ :icon_razz:

لینک به دیدگاه

آدم پولدار باشه ولی بی عرضه باشه به چه دارد میخوره آخه !

آدم این یارو رو میبینه یاد ماست نچکیده میوفته !

تو فوتبال یکی پول داره، قدرت داره، محبوبیت هم داره

یکی هم پول داره، قدرت داره، ولی عرضه نداره

تو رو قرآن آخه لندن خودش همش چقد جمیعت داره که یه دوجین تیم فوتبال داره ؟

لینک به دیدگاه
آدم پولدار باشه ولی بی عرضه باشه به چه دارد میخوره آخه !

آدم این یارو رو میبینه یاد ماست نچکیده میوفته !

تو فوتبال یکی پول داره، قدرت داره، محبوبیت هم داره

یکی هم پول داره، قدرت داره، ولی عرضه نداره

تو رو قرآن آخه لندن خودش همش چقد جمیعت داره که یه دوجین تیم فوتبال داره ؟

همینو بگو....اخ بدم میاد از این انگلیسیااا :icon_razz:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...