رفتن به مطلب

مســـابقه تشخیص هویت شماره پنجاه و سه

ارسال های توصیه شده

آرپاکه :wht:

درووووووووووووووووووووووود بر تو مهند:w02:آخه چرا انقد تو باهوشی...آخه چرا؟:whistles:چرا خرگوش نشدی من توش موندم:sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 233
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خو من فک کردم لک لاکا آوردنش:ws3: بگوو نفسسس :w02:

نه خو...قشنگ بگو چی شد ک یهو اینجوری شد عزیزم:ws3:تا من در جریان قرار بگیرم:w02:

لک لکا تو کدوم تاپیک انداختنش تو بغل تو یهو عجقم:whistle:

لینک به دیدگاه
نه خو...قشنگ بگو چی شد ک یهو اینجوری شد عزیزم:ws3:تا من در جریان قرار بگیرم:w02:

لک لکا تو کدوم تاپیک انداختنش تو بغل تو یهو عجقم:whistle:

ارپاک:ws28:

تو همین تشخیص اینا بود پانیذا منو مامی خودش کرد!:w58: من واسش لالایی خوندم خوابش ببره بعد ازاون به بعد به من گفت مامی! به مهندم میگه عمو :biggrin:

لینک به دیدگاه
کم پیدااا :w02:تحویل نگیررررررررر:w02: چه عجبببببب:w02: مش رجبببببببب :w02:

به قول مونا لعنت به اون کسی که خونه تکونی رو اختراع کرد :4564: تازه خیرسرمون کار گر میگیریم :4564: خوراکی چی داری؟؟ :4564:

لینک به دیدگاه
به قول مونا لعنت به اون کسی که خونه تکونی رو اختراع کرد :4564: تازه خیرسرمون کار گر میگیریم :4564: خوراکی چی داری؟؟ :4564:
چرا مامان من امسال فقط به یکی‌ گفت بیاد شیشه هارو بشوره!!!????:w58: بقیهٔ خونرو درو نکرد مثل هر سال!!!!

من هیچ نوع مشارکتی در این امر لوس خون تکونی ندارم!:icon_razz: یعنی چی‌؟ خب خونه رو هر وقت لازم بود تمیز می‌کنن! این رسم مزخرف.. ایششش:ws3:

نسکافه دارم ولی‌ نمیدونم چرا مزش خوب نی‌!!!! می‌خوای؟

لینک به دیدگاه
چرا مامان من امسال فقط به یکی‌ گفت بیاد شیشه هارو بشوره!!!????:w58: بقیهٔ خونرو درو نکرد مثل هر سال!!!!

من هیچ نوع مشارکتی در این امر لوس خون تکونی ندارم!:icon_razz: یعنی چی‌؟ خب خونه رو هر وقت لازم بود تمیز می‌کنن! این رسم مزخرف.. ایششش:ws3:

اییییییییش لوس...بچه ای که تو کار خونه به مامانش کمک نکنه باید فلک شه!!

اره بیار بده خستگیم در بره!!

لینک به دیدگاه
ارپاک:ws28:

تو همین تشخیص اینا بود پانیذا منو مامی خودش کرد!:w58: من واسش لالایی خوندم خوابش ببره بعد ازاون به بعد به من گفت مامی! به مهندم میگه عمو :biggrin:

جوووووووووووووووووووووونم:w02:

اوخیییییییییییییییی...عجب بشه ی زرنگی داریم:whistle:عمو مهندش فداش شه الهی:whistle:

لینک به دیدگاه

یه چایی مامانم خریده مزه علفه دم کرده میده...اصرارم داره من سرما خوردم فکر میکنم بدمزه است :ws28:
لینک به دیدگاه
تو کف موضوعات مورد بحث این تاپیکم :biggrin:

نکنه جدی جدی فک کردی ما اینجا میایم تشخیص هویت میکنیم!؟biggrin.gif

یه چایی مامانم خریده مزه علفه دم کرده میده...اصرارم داره من سرما خوردم فکر میکنم بدمزه است :ws28:

نکنه چای کوهیه؟؟

لینک به دیدگاه
جوووووووووووووووووووووونم:w02:

اوخیییییییییییییییی...عجب بشه ی زرنگی داریم:whistle:عمو مهندش فداش شه الهی:whistle:

عمو مهندش کارای مهمتری داره تو از خودت مایه بذار فعلا :vahidrk:

لینک به دیدگاه
اییییییییش لوس...بچه ای که تو کار خونه به مامانش کمک نکنه باید فلک شه!!

اره بیار بده خستگیم در بره!!

خون تکونی مزخرفه لوسه :icon_razz:من تن‌ به این خفت نمیدم:ws3:

بیا جیگر بخور images?q=tbn:ANd9GcS-fAZbmfOfF7gDROseZFCdb4jGF27A08EFHMFoq1EaC-DzxPGumA&reload=on

خسته نباشی‌

لینک به دیدگاه
:ws28:

این نسکافه نی‌! مزه کوفت میده! هر وخ به بابام گفتم یه چی‌ بخره همین‌جوری شده!

لینک به دیدگاه

مامانه تو هر چی میگه درست میگه:w02:حرفشو گوش کناااااااااااااااااا:w000:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...