رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

هر کدوم تکی یکی از این مقاله ها رو کار میکنیم؟:ws52: یا با هم دونه دونه میریم جلو؟

اگه اینطوریه من هم Process Design and Reengineering رو انتخاب کردم...

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 113
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هر کدوم تکی یکی از این مقاله ها رو کار میکنیم؟:ws52: یا با هم دونه دونه میریم جلو؟

اگه اینطوریه من هم Process Design and Reengineering رو انتخاب کردم...

این که با هم کار کنیم هم خوبه:ws38:

فک کنم بشه

هرچی جمع بگه.

• Like 4
لینک به دیدگاه

اگه با هم روی یه موضوع کار کنیم فکر کنم کمتر خسته میشیم و زمان کمتری هم میبره ،باید دید بقیه چ نظری دارن

راستی بچه ها موقع ترجمه اگر تونستید کلماتی رو که نمی دونید رو با ترجمه اش بنویسید و اینجا قرار بدید که بقیه هم با لغات جدید آشنا بشن

• Like 4
لینک به دیدگاه
برا من باز نشد اون صفحه ورد تا فایلا رو ببینم

برا شروع بهتر کمتر باشه صفحاتش:ws3:

اون مطلب دومی (منطق فازی ) در حدود 28 صفحه اس اون رو می خوای شروع کنیم

فایل ورد رو هم دوباره چک میکنم:a030:

راستی بچه ها اگه فکر می کنید اون مطلبایی که گذاشتم قدیمی هستن میتونیم روی مطالب دیگه ای هم کار کنیم

• Like 3
لینک به دیدگاه

برای اینکه می خواهیم تازه کار ترجمه رو شروع کنیم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
فایل رو با هم بنظرم دست بگیریم

این مقاله همونطور که قبلا گفتم در مورد منطق فازی هست که شامل بخش های زیر میشه:

Introduction to Fuzzy Logic

Why Use Fuzzy Logic

The Rule Matrix

Membership Functions

Putting It All Together

Conclusion

منطق فازی رو هم اولین بار آقای پروفسور لطفی زاده مطرح کردند

بچه ها دانلود کنید تا ببینیم چند نفریم و چطوری کار ترجمه رو شروع کنیم

• Like 2
لینک به دیدگاه

پارت 1 رو علی الحساب من بردارم تا زودتر تکلیف مشخص بشه...البته فعلا...دوستان اگر نظری داشتن تابع نظر جمع هستیم:a030:

من استارت رو همین الان میزنم...یا حق...:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام من تواین تاپیک نیامدم قضیه چیه؟

من یه مطلب 11صفحه ای را ترجمه کردم ولی یه توصیه هرچی مطلب کمتر باشه لذتشم بیشتره و کسی هم خسته نمیشه

من این11صفحه را 1هفته طول کشید که روزی 4تا 5 ساعت مینشستم و ترجمه می کردم وخیلی خسته شدم حالا لینکشو بذارید منم هستم

• Like 3
لینک به دیدگاه
5 موضوع شد...اینا به نظرم برای شروع خوب هستن...حالا در خواست دوستان رو هم میبینیم تصمیم میگیریم..

:a030:

مدیریت زنجیره تامین قدیمی شده و مبحث مدیریت پروژه هم قدیمی شده ایناهم راهنمایی

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام من تواین تاپیک نیامدم قضیه چیه؟

من یه مطلب 11صفحه ای را ترجمه کردم ولی یه توصیه هرچی مطلب کمتر باشه لذتشم بیشتره و کسی هم خسته نمیشه

من این11صفحه را 1هفته طول کشید که روزی 4تا 5 ساعت مینشستم و ترجمه می کردم وخیلی خسته شدم حالا لینکشو بذارید منم هستم

لینکش تو پست 26 علی آقا ..که نوشتن این ...بله تصمیم بر این شد که تقسیم بشه تا خستگی هم نباشه...:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مدیریت زنجیره تامین قدیمی شده و مبحث مدیریت پروژه هم قدیمی شده ایناهم راهنمایی

اتفاقا بعد از اینکه اون مقاله ها رو گذاشتم بنظرم رسید که شاید هم یه خورده قدیمی شده هم خیلی طولانیه و بیشتر تئوریه

به همین دلیل مقاله ای در مورد منطق فازی گذاشتم که کم حجم تر و جدیدتره البته بقیه بچه ها هم اگر مطلبی داشتن میتونن اینجا بذارن تا در موردش تصمیم بگیریم

• Like 3
لینک به دیدگاه

عرض سلام باعرض معذرت میخوام بگم من یه مطالعه ای کردم روی مطالبش به نظرم هم یه کم زیاده و هم خط بدی داره البته این نظرمنه

به نظرمن اگر یه ترجمه ای هم میزنیم یه مقاله ای باشه که از تاریخ اعتبارش خیلی مونده باشه که به محض ترجمه بدیم ویرایش و بعد بره واسه سمینارها

منطق فازی درباره اش مطلب تقریبا جدیدنیست به نظرمن بگردیم مطلبی پیدا کنیم که جدیدترین دغدغه های رشته باشه که حداقل 5سال اعتبارش نگذشته باشه

برید توی سایتهای معتبر ترجیحا اسپرینگر یا ساینس دایرکت و جدیدترین دغدغه های صنایع را بپرسید و مطالب جدید پیدا کنیم

این نظرمنه

• Like 3
لینک به دیدگاه
عرض سلام باعرض معذرت میخوام بگم من یه مطالعه ای کردم روی مطالبش به نظرم هم یه کم زیاده و هم خط بدی داره البته این نظرمنه

به نظرمن اگر یه ترجمه ای هم میزنیم یه مقاله ای باشه که از تاریخ اعتبارش خیلی مونده باشه که به محض ترجمه بدیم ویرایش و بعد بره واسه سمینارها

منطق فازی درباره اش مطلب تقریبا جدیدنیست به نظرمن بگردیم مطلبی پیدا کنیم که جدیدترین دغدغه های رشته باشه که حداقل 5سال اعتبارش نگذشته باشه

برید توی سایتهای معتبر ترجیحا اسپرینگر یا ساینس دایرکت و جدیدترین دغدغه های صنایع را بپرسید و مطالب جدید پیدا کنیم

این نظرمنه

نظرتون به نظر من کاملا به جا و مناسب هست...همین جا یه تاپیک بود که از دوستان از یاینس ذاریکت یا مراجع دیگه میتونن فایل رو برامون بذارن...

هرچند من ترجمه رو تا امشب تحویل میدم....ولی باز نظر دوستان هر چی باشه...

داریم یه کاری میکنیم چه بهتر که به روز تر باشه ...:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
پیشنهاد مهر اذین خوبه ولی برای شروع رو همین کار کنیم تا استارت کار بخوره

فقط یه بخششم بدین من ترجمه کنم:ws3:

به نظرمن یا یه کاری نکنیم یا اگر میکنیم درست و حسابی بکنیم که فقط وقتمون تلف نشه ترجمه خیلی کار پیچیده ای نیست ولی وقتی کار تموم بشه و بشه از ترجمه بهره پژوهشی برد خیلی بهتره تااینکه بخواهیم کار دستگرمی انجام بدیم

این فکر به ذهنم میرسید من خودم میتونم تو اسپرینگر میتونم برم ولی ساینس دایرکت نمیتونم برم

من قصد زدن ساز مخالف ندارم فقط میگم از وقتمون بهره کامل ببریم

• Like 4
لینک به دیدگاه

صحبتای شما درسته حمید اقا

به جز اون هندبوک ،من مقاله ی منطق فازی رو به این دلیل انتخاب کردم که شاید بعضی از ما ها با این مبحث اشنا نیستیم و این میتونه برای اون افراد مفید باشه و به این موضوع علاقه مند شوند و هم اینکه استارت این کار (ترجمه) بخوره و تا بعدش روی روال بیفتیم

شما هم مطلب خوبی پیدا کردید اینجا قرار بدید

• Like 3
لینک به دیدگاه
صحبتای شما درسته حمید اقا

به جز اون هندبوک ،من مقاله ی منطق فازی رو به این دلیل انتخاب کردم که شاید بعضی از ما ها با این مبحث اشنا نیستیم و این میتونه برای اون افراد مفید باشه و به این موضوع علاقه مند شوند و هم اینکه استارت این کار (ترجمه) بخوره و تا بعدش روی روال بیفتیم

شما هم مطلب خوبی پیدا کردید اینجا قرار بدید

سلام مهندس شما سرچ کردید دغدغه جدید صنایع الآن چیه که برم مقاله براش پیداکنم

من اسپرینگر دسترسی دارم و یه سری سایت دیگه که معروفترینش شاید آکسفورد باشه ولی اسپرینگر خیلی می رفتم

حرفتون درسته مرسی مهندس اگر چیزی دیگه مونده بدید منم اگر کارم شروع نشه ترجمه کنم

من مطلبشو دانلود کردم ولی نمیدونم کجا ترجمه نشده که منم یه محکی خودم را بزنم

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...