رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

به نظرم مباحث تولید چابک و چابک سازی و همچنین مباحثی مثل شاخص بهره وری مالم کوئیست

DEA

DOE

البته شاید دومبحث آخر بیشتر تکرارشده باشه ولی تقریبا هنوز توبورسه

AGILE MANUFACTURING

اینم جدیده ولی حالا بازنظر جمع مهمه

من این موضوعات بیشتربه گوشم خورده یاحتی مقالات ب تلفیق DEA و روش های تصمیم گیری MADM اینم تو حوزه اش مقالات زیادی هست وتوایران هم مخاطب زیاد داره

حمید اقا توی پاتوق صنایع موضوعات بالا را معرفی کردن

من در مورد doe و چابک ی چیزایی شنیدم بعدا سعی میکنم چندتا مطلب فارسی در مورد هر کدوم بزارم تا ی دیدی نسبت به هر کدوم داشته باشیم و اولویت بندی کنیم البته فکر کنم توی تالار ی چیزایی در موردشون هست

همچنین ی سری مجله تخصصی هم داریم که از اونا هم میتونیم استفاده کنیم

دوستان نظرتون چیست؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 113
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسی علی آقا

dea وdoe خوبه

چابکی راهم اگر دوستان نمیدونند میتونیم یه مبحث دیگه ترجمه کنیم من انشالله هفته آینده سعی میکنم تاپیک چابک سازی را بزنم

البته اصراری ندارم ولی میخواستم مباحث چابکی راکامل توضیح بدم مطالبم ازیه پایان نامه میارم که استادمون سرکلاس گفته و تدریس کرده

مدلهای شارپ و گاناسکاران و شریفی-ژانگ و یوسف و همکاران و خیلی مدلهای دیگه که همشون روشون کلی مقاله هست

مباحثی مثل غرورسازمانی یا سکوت سازمانی ایناتو بورس مباحث مدیریت و حتی صنایع هم هست

• Like 3
لینک به دیدگاه
مرسی علی آقا

dea وdoe خوبه

چابکی راهم اگر دوستان نمیدونند میتونیم یه مبحث دیگه ترجمه کنیم من انشالله هفته آینده سعی میکنم تاپیک چابک سازی را بزنم

البته اصراری ندارم ولی میخواستم مباحث چابکی راکامل توضیح بدم مطالبم ازیه پایان نامه میارم که استادمون سرکلاس گفته و تدریس کرده

مدلهای شارپ و گاناسکاران و شریفی-ژانگ و یوسف و همکاران و خیلی مدلهای دیگه که همشون روشون کلی مقاله هست

مباحثی مثل غرورسازمانی یا سکوت سازمانی ایناتو بورس مباحث مدیریت و حتی صنایع هم هست

خیلیم عالی، ما منتظر تاپیکت هستیم

• Like 2
لینک به دیدگاه

من یه نکته ای بگم مبحثی که میخواهیم روش ترجمه انجام بدیم سعی کنیدجدیدو نوباشه واسه کشورمون تابعدهم بتونیم چاپش کنیم وضمن اینکه باید بگم برا اطلاعات عمومی

تاریخ انقضای مقاله بین 3تا5ساله

• Like 3
لینک به دیدگاه

اره من از 2010 به این ور رو سرچ میکنم

ترجمه اولی کمی قدیمی بود اما دومی فکر کنم برای 2011 یا 2010 بود

بعدی ها هم انشاالله 2010 یا 2011 به بعد خواهند بود:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه

خب من بگم معذرت می خوام حتما علی کلم و میکنه فقط میگم قول می دم دیگه کاهلی نکنم تو کار ترجمه

با کارگروه هم موافقم علی اقا هم از اول اصلح ترین نفر ما برا این کارا بودن

من در خدمتم

• Like 3
لینک به دیدگاه

گزینه هایی که من به ذهنم رسید برای ترجمه یا منابعی که از اونا برای ترجمه استفاده کنیم:

از مطالب سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
یا همون Harvard Business Review و همچنین مجله ای که این سایت داره

از مطالب و مجله

همونطور که می دونید این دوتا سایت بیشتر در مورد اقتصاد و مدیریت هستند

سایت ایزو و efqm و...

همینطور میتونیم در مورد سر فصل ها و دروسی که در کارشناسی و ارشد وجود دارند هم استفاده کنیم ( مثلا دو ترجمه قبلی که در مورد منطق فازی و برنامه ریزی تولید بودند)

همینطور مطالبی مثل doe و dea و agile که حمید اقا گفتند

................

علاوه بر این ها بنظرم علایق خودمون هم مهمه

خب نظرتون چیه؟ از چی شروع کنیم؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

ممنون از علی من میگم چون ترجمست بحثا تخصصی تر باشه مثل همون منطق فازی و اینا که عبارات تخصصی رشتمون توش فراوانه بهتر هست

اقتصاد و مدیریت نباشه ترجیحا فعلا

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

نظرمنم تخصصی بودنه ولی مثلا doe یاdea یاچابکی ایناهم تخصصیه

خداراشکر منم ارشد مدیریت میخونم ولی حتی پایان نامه و پروپزالم درزمینه صنایعه و استادراهنمام هم دکترای صنایع داره این مطالبم مطالب صنایعه و جدیدهم هست

اصراری به انتخاب یا ردشون ندارم ولی فقط برای اطلاع گفتم که مطالب منم صنایعی هست مخصوصا چابکی کاملا صنایعیه

• Like 1
لینک به دیدگاه

من چندتا مقاله در مورد DEA اننتخاب کردم،

برای سال 2012،

برای سال 2012

Personnel selection using analytic network process and fuzzy data envelopment analysis approaches

برای سال 2010

This paper develops a decision support tool using an integrated analytic network process (ANP) and fuzzy

data envelopment analysis (DEA) approach to effectively deal with the personnel selection problem

drawn from an electric and machinery company in Taiwan. The current personnel selection procedure

is a separate two-stage method. The administration practice shows that the separation between stages

1 and 2 reduces the administration quality and may incur both the top manager’s displeasure and the

decision-makers’ depression. An illustrative example by a simulated application demonstrates the implementation

of the proposed approach. This example demonstrates how this approach can avoid the main

drawback of the current method, and more importantly, can deal with the personnel selection problem

more convincingly and persuasively. This study supports the applications of ANP and fuzzy DEA as decision

support tools in personnel selection.

و

A Mathematical Approach to Solve Data Envelopment Analysis Models when Data are LR Fuzzy Numbers

برای سال 2009

Abstract

data envelopment analysis is a linear programming methodologie that has been widely used to evaluate the performance of a set of decision-making units. It requires crisp input and output data. However, in reality input and output cannot be easured in a precise manner. We develop DEA models using imprecise data represented by LR fuzzy numbers with ifferent shapes. The resulting FDEA models take the form of fuzzy linear programming and can be solved by the use of some approaches to rank fuzzy numbers. As an alternative, we introduce an approach based on the ordering relations between LR-fuzzy numbers. The approach transforms FDEA models into crisp linear programming problems. We used a numerical example to illustrate the approach and compare the results with other approaches.

چکیده هر کدام را بخوانید و یکی را انتخاب کنید:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
من چندتا مقاله در مورد DEA اننتخاب کردم،

برای سال 2012،

برای سال 2012

Personnel selection using analytic network process and fuzzy data envelopment analysis approaches

برای سال 2010

و

A Mathematical Approach to Solve Data Envelopment Analysis Models when Data are LR Fuzzy Numbers

برای سال 2009

چکیده هر کدام را بخوانید و یکی را انتخاب کنید:a030:

سلام

علی آقا تشکر از زحمتت

اگر خواستی مقاله را برا ترجمه از این سایت بگیری ببین روی لیست مقالات لینک دریاافت فول تکست هست یانه

یه نکته دیگه اینکه این سایت ایران را تحریم کرد ترجیحا از اسپرینگر استفاده کن اگر لینکی را خواستی بگو اسمشو خودم برات میگیرم حتی اگر رایگان نباشه عیبی نداره

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام به مترجم های گل صنایع!:ws3:

بابا خدا قوت دمتون گرم:a030:

بچه ها ما داریم همه تلاشمونو میکنیم که بخش ترجمه رو رونق بدیم و به زودی تالار ترجمه سایت رو فعال کنیم، ازتون خواهش کردم توی بخش ترجمه فعالیت کنین تا زودتر بخش به حدنصاب برسه و بتونیم تالار مخصوص ترجمه رو بگیریم و بخص صنایعش رو تقدیم شما عزیزا کنیم:ws37:

این قوانین هم یه نگاهی بندازین

http://www.noandishaan.com/forums/forum1490.html

ممنون:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...