رفتن به مطلب

مســـابقه تشخیص هویت شماره پنجاه و یک

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 367
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تابلو شد رف که!

نگار بیا بریم تاپیک گیلانی ها رو بگردیم شاید اون گوشه موشه هاش یکی باشه که چشم پانیزا بهش نخورده باشه! :w02:

تو حدستو بگو :w16:

واقعااااا یهنی امیدی هست ؟ این تاپیک گیلانیا کجاس لینکشو بده ببینم! :ws3: اگه لینک پروف فرد مجهولو بدی که دیگه چه بهتر! :whistle:

لینک به دیدگاه
نگار بیا بریم تاپیک گیلانی ها رو بگردیم شاید اون گوشه موشه هاش یکی باشه که چشم پانیزا بهش نخورده باشه! :w02:

:ws28:

نگرد بابا تموم شد. :ws28:

لینک به دیدگاه

واقعااااا یهنی امیدی هست ؟ این تاپیک گیلانیا کجاس لینکشو بده ببینم! :ws3: اگه لینک پروف فرد مجهولو بدی که دیگه چه بهتر! :whistle:

این پانیذا امروز ریز ریز کرد خودشو بچّم فک نکنم بذاره کسی‌ بمونه! :biggrin: بیا این لینکش http://www.noandishaan.com/forums/thread25818-790.html

یعنی عمرا تاپیکو نجویده باشه :biggrin:

لینک به دیدگاه
این پانیذا امروز ریز ریز کرد خودشو بچّم فک نکنم بذاره کسی‌ بمونه! :biggrin: بیا این لینکش http://www.noandishaan.com/forums/thread25818-790.html

یعنی عمرا تاپیکو نجویده باشه :biggrin:

جوییدنش که جوییده ولی فک کنم زده به کاهدون biggrin.gif آخه اون دو نفر که اول گفت جفتشون مهندسی معماری میخونن ولی سپی گفت اصن دانشگاه نمیره طرف! :ws3:

البته هنوز nilOoOo رو پیدا نکردم توی اون تاپیک :ws38:

لینک به دیدگاه
یه درصد فک کن نبری ! :ws3: عذاب وجدان داری الان ؟ :w02:

نه... :whistle:

از صبح نشسنم پای نت به عشق این لحظه...:ws28:

کلی زحمت کشیدما:sad0:

.مدارکشم موجوده. :w02:

لینک به دیدگاه
جوییدنش که جوییده ولی فک کنم زده به کاهدون :biggrin: آخه اون دو نفر که اول گفت جفتشون مهندسی معماری میخونن ولی سپی گفت اصن دانشگاه نمیره طرف! :ws3:

البته هنوز nilOoOo رو پیدا نکردم توی اون تاپیک :ws38:

این سپی رو وقتی‌ کشتم دیگه نمیاد از این راهنمایی‌‌ها بکنه :w000:

مهنددددددد :4564:من میدونم آخر به جرم قتل سپی اونم به دلیل راهنمایی‌‌های تخیلی‌ش منو به دار می‌‌آویزن!

لینک به دیدگاه
این سپی رو وقتی‌ کشتم دیگه نمیاد از این راهنمایی‌‌ها بکنه :w000:

مهنددددددد :4564:من میدونم آخر به جرم قتل سپی اونم به دلیل راهنمایی‌‌های تخیلی‌ش منو به دار می‌‌آویزن!

کدومش تخیلیه آتیشم؟؟؟ :w02:

لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):

جان نگاری الان دیدم.:w02:

داغ بودم نفهمیدم. :ws28:

همه همین اشتباه رو می‌کنن:biggrin: تو اولین نفری نیستی‌ که این سوتی رو میدی :biggrin:
لینک به دیدگاه
دقت داری رو اون چوبهٔ چیه؟:w02:

یه شکلک زنونه شم دیده بودم قبلا !! :ws28:

نه... :whistle:

از صبح نشسنم پای نت به عشق این لحظه...:ws28:

کلی زحمت کشیدما:sad0:

.مدارکشم موجوده. :w02:

ولی اگه اشتباه حدسیده باشی هم حال میده ها !! :w02:

این سپی رو وقتی‌ کشتم دیگه نمیاد از این راهنمایی‌‌ها بکنه w000.gif

مهنددددددد TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifمن میدونم آخر به جرم قتل سپی اونم به دلیل راهنمایی‌‌های تخیلی‌ش منو به دار می‌‌آویزن!

سپی خودشم الان عذاب وجدان گرفته...داره با صاحب عکس مذاکره میکنه جاشو با یکی دیگه عوض کنه ! :biggrin:

لینک به دیدگاه
کدومش تخیلیه آتیشم؟؟؟ :w02:
اینجا فقط مجتبی‌ دانشگاه نرفته!:w000:

باز یه چیزیو پیچوندی شده هنوز یونی‌ نرفته؟؟:w000:

اره؟؟؟:w000:

تو چش من نگاه کن راستشو بگو! :w000:

با توام! :w000:

منو نگاه کن!:w000:

لینک به دیدگاه
همه همین اشتباه رو می‌کنن:biggrin: تو اولین نفری نیستی‌ که این سوتی رو میدی :biggrin:

پس خوبه زیاد تابلو نشدم.:mpr:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...