رفتن به مطلب

پیک نوروزی معماریا!

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستای گلم:icon_gol:

خوب این تاپیک یه تاپیک مخصوص تکالیف عیده :ws3:

از الان این تاپیکو می زنم که وقت برا انجامش باشه البته نگران نباشین دو تا تکلیف بیشتر نیست!

بعد از عید می خوایم دو تا مسابقه برگزار کنیم که از همین الان فرصت دارین انجامش بدین

یکی که مسابقه عکس هست قبلا نظرسنجی گذاشتیم و موضوعش انتخاب شده قرار شد از بناهای تاریخی عکس بگیریم

مسابقه دوممون مسابقه طراحی نماست بر طبق پیشنهادی که .Senator. عزیز توی این تاپیک دادن می خوایم نما طراحی کنیم برای بعد عید، من فایل اتوکدشو می دم بهتون فقط از یه جهت نما بزنین کافیه دستی با کد یا تری دی اختیاریه هر جور سلیقه تونو ببینم چی کار می کنین

این فایل :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

موردی نداره اگه فقط بخواین تو یکی از این مسابقات شرکت کنین ما بازم خوشحال می شیم

دوستای عزیزم تا 15 فروردین سال 91 هجری شمسی وقت دارین کاراتونو برا من پیام خصوصی بکنین:ws3:

روال جایزه و مدال ها هم مثل سایر مسابقات عکس و طراحی هستش

باز اگه سوالی باشه در خدمتم:icon_gol:

به امید همکاریتون سال خیلی خوبی رو براتون آرزو می کنم :4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

آخه باز من بیام تو مسابقه عکاسیتون بشرکتم مدالمو هاپولی میکنید !!! :ws3:

خدایی تا حالا 4-5 مدال تو عکاسی گرفتم یکیشم الان تو ویترینم نیست ، نمیدونم این مدالای من چرا غیب میشه :ws52::ws28:

لینک به دیدگاه
آخه باز من بیام تو مسابقه عکاسیتون بشرکتم مدالمو هاپولی میکنید !!! :ws3:

خدایی تا حالا 4-5 مدال تو عکاسی گرفتم یکیشم الان تو ویترینم نیست ، نمیدونم این مدالای من چرا غیب میشه :ws52::ws28:

مدالا یک ماهه داده می شن عزیزم :ws37:

لینک به دیدگاه
مدالا یک ماهه داده می شن عزیزم :ws37:

تو همه دنیا به طرف مدال و کاپ میدن ، وقتی اصلشو میخوان از طرف بگیرن ، یه لوح یادبودی ، مدال بدلی ، یه چیزی میزارن برای طرف که بذاره تو ویترین افتخاراتش ....

این جفاکاریه ، ظلمه :4564:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...