رفتن به مطلب

جدایی نادر از سیمین بالاخره اسکار را هم از آن خود کرد

ارسال های توصیه شده

من خیلی اسکار برام مهم نبوده چون هیچ وقت تو کار فیلم و این چیزا نبودم

ولی دمش گرم به خاطر اینکه در چنین موقعیتی چنین پیامی داد(با خوندن پیامش بدنم مور مور شد)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 80
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از زمانیکه در مدرسه کارگاهی فیلم نامه نویسی و یا هدایت فیلم با این شخصیت آشنا شدم ، روزی را می دیدم که به این بالا ها دست پیدا کند

به بت سازی عادت ندارم ، اما استاد اصغر فرهادی آرمان یک سینما شناس فرهنگی با رویکردهای خلاقانه و البته بی طرفانه است

به او می بالم

به امید پیروزی های بعدی

لینک به دیدگاه
همش به کنار کاشکی لااقل از روی کاغذ نمیخوند متنشو...... یکم زشته برای کارگردان دیگه از رو برگه چهارتا جمله بگهicon_pf%20%2834%29.gif

اینکه چیزه مهمی نیست

خیلی از خارجی های غیر انگلیسی زبان تو این مراسم های مهم با یه برگه که توش چیزهایی که میخوان بگن میان صحبت میکنن :w16:

لینک به دیدگاه

در پاسخ حضرت سلحشور تام التمام منتهای کارگردانان ، الاستاد فی وقایع السینمایی و الفرهنکی حین الاستخراج فیلمنامه الیوزارسیف ، الی دادگاه الاتقلاب الاسلامی ، ملک السرقت فی الفیلمنامه و التِرتُوا فی المیزاسن و الدکوباز(ژ)، سلام الله علی جمیع الاهل الریا و التزویر و الجیوش السایبری

مولانای عزیز می فرمایند:

خویش را من نیک میدانم کیم

فارغ از مردارم و کرکس نیم

پ.ن: کلمه ی "من" در شعر ، نقل به مضمون از متکلم بودن اصغر فرهادی و اشاره تاکیدی بر خویشتنشان است که بنده به اختصار در جواب هنر پراکندی حضرات سینمای دولتی آوردم

لینک به دیدگاه
منظورت بوقه است:ws28:

همینجوری شوخی کردم

ولی چیز خوبی هم هست:دی

ای بابا،اون بوق که یکی از هزاران مشکلات علماست.

انواع و اقسام متلک به علما زیاد است. :sigh:

ولی من اینجوری دیگه بازوی لیلا رو که نمیگرفتم ، نیکول کیدمن هم بود نهایت یک ماچ ساده میکردم. :whistles:

لینک به دیدگاه
ای بابا،اون بوق که یکی از هزاران مشکلات علماست.

انواع و اقسام متلک به علما زیاد است. :sigh:

ولی من اینجوری دیگه بازوی لیلا رو که نمیگرفتم ، نیکول کیدمن هم بود نهایت یک ماچ ساده میکردم. :whistles:

بعضی ها ذاتا پر رو هستن

من از تو کمرو ترم فوقش یه سلام ساده و بدون خنده

دلیل کمرویی هم ترسه

لینک به دیدگاه
فرج الله سلحشور:

جایزه گرفتن فیلم جدایی نادر از سیمین را افتخار نمیدانم،این فیلم یک فیلم متضاد با فرهنگ اسلامی ملت ماست.

8pht1sfsd4w107wrga.jpg

خب یکی بهش بگه شما اگه می تونی برو همین اسکار رو بگیر:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...