رفتن به مطلب

بخش بندی تالار مهندسی مواد

نظر شما درباره بخش بندی فعلی تالار مهندسی مواد چیست؟  

2 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر شما درباره بخش بندی فعلی تالار مهندسی مواد چیست؟

• 0
    • 2

ارسال های توصیه شده

سلام :icon_pf (44):

لطفا نظر خودتون رو درباره بخش بندی فعلی تالار مهندسی مواد بفرمایید. همچنین اگر پیشنهادی برای راه اندازی بخش های جدید و تغییر بخش های فعلی دارید، مطرح کنید تا با نظر سایر اعضای تالار در این مورد تصمیم گیری شود.

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

بخش بندی جدید تالار مهندسی متالورژی و مواد به صورت زیر انجام شد. لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را درباره بخش بندی جدید بفرمایید.

90crznyhnlm3xd9grnxu.jpg

.

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

ممنون از نظر دوستان

اگر پیشنهادی برای راه اندازی بخش های جدید و تغییر بخش های فعلی دارید، مطرح بفرمایید تا با نظر سایر اعضای تالار در این مورد تصمیم گیری شود.

لینک به دیدگاه
ممنون می شم اگه یه بخشی کوچیکی هم به تازه وارد های متالوژی اختصاص بدید:persiana__hat:

عزیزم چه بخشی تو چه زمینه ای؟

طرح خاصی مد نظر داری ؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به نظر من بهتره که برای الیاژهای پر کاربرد مهندی مثل فولاد و چدن و المینیوم و مس و روی بخشهای جدا گانه بوجود بیاد و در داخل هر بخش در از نحو استخراج تا تولید قطعات توش توضیح داده بشه

لینک به دیدگاه
به نظر من بهتره که برای الیاژهای پر کاربرد مهندی مثل فولاد و چدن و المینیوم و مس و روی بخشهای جدا گانه بوجود بیاد و در داخل هر بخش در از نحو استخراج تا تولید قطعات توش توضیح داده بشه

وحید جان الان تو تالار مقالات در بخش استخراجی همچین مقاله هایی وجود داره ها:ws3:

منظورت دقیقا واسه این بخشی که گفتی چیه؟:w127:

لینک به دیدگاه
وحید جان الان تو تالار مقالات در بخش استخراجی همچین مقاله هایی وجود داره ها:ws3:

منظورت دقیقا واسه این بخشی که گفتی چیه؟:w127:

من در باره بخش جدید نگفتم در باره کل تالار گفتم که اگه تقسیم بندی بر اساس ألیاژ باشه بهتره

لینک به دیدگاه

می تونین از تعریف رشته اغاز کنین ؟برای مثال من نمی دونم اینده ی شغلیم چیه ؟به عبارتی هیچی از این رشته نمیدونم_نمیدونم چطور اتتخابش کردم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من در باره بخش جدید نگفتم در باره کل تالار گفتم که اگه تقسیم بندی بر اساس ألیاژ باشه بهتره

خب اینجوری کار خیلی پیچیده میشه وحید جان تعداد آلیاژها کم که نیس:hanghead:

بازم نظرتون محترم چشم بزارید پیمان جان بیان ببینن یه گفتمان حتما انجام خواهد شد:icon_gol:

می تونین از تعریف رشته اغاز کنین ؟برای مثال من نمی دونم اینده ی شغلیم چیه ؟به عبارتی هیچی از این رشته نمیدونم_نمیدونم چطور اتتخابش کردم:banel_smiley_4:

خوب در این مورد بزارید مدیر محترم پیمان بیان و نظرشونو بگن :icon_gol:

:icon_gol:بازم منتظر نظرای خوب شما هستیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون می شم اگه یه بخشی کوچیکی هم به تازه وارد های متالوژی اختصاص بدید:persiana__hat:

اگر نظر خاصی در مورد بخش جدید دارید، ممنون می شم مطرح بفرمایید

لزومی به این نیست که کاربران جدید و قدیمی رو دسته بندی کنیم

فکر می کنم به راحتی می تونید نه تنها با کاربران تالار مواد، بلکه با بسیاری از کاربران انجمن آشنا بشید.

موفق باشید :icon_gol:

وحید جان کاملا درسته حرف شما

ولی مشکل فعلی اینه که هنوز تالار مواد به لحاظ مطلب غنای کافی نداره، برای اینکه بشه زیر بخش های متعدد ایجاد کرد.

موضوع دوم هم راحله بیان کرد و اون هم پیچیدگی و همچین مشکل در آپدیت نگه داشتن بخش هاست.

امیدوارم با افزایش فعالیت کاربران در تالار مواد و افزایش بار علمی، تقسیم بندی جدید مورد نظر شما رو اجرا کنیم.

البته این تاپیک موضوع دیگه داره

در مجموع فک می کنم یکی از راه های کسب اطلاعات بیشتر، حضور در اینترنت در مجموع، به ویژه در فروم های علمی نظیر اینجا و پرسش و پاسخ هست.

در مورد آینده شغلی من به شما اطمینان می دم در صورتیکه در طول دوره تحصیل، وقت تلف نکنید، روی دروس تخصصی، به ویژه کریستالوگرافی، خواص فیزیکی و مکانیکی، عملیات حرارتی ، انجماد و امثالهم متمرکز باشید و خوب یاد بگیرید، مشکلی برای آینده شغلی شما وجود نداره.

زمینه های مختلفی برای کار برای مهندس مواد وجود داره، اما بهتره تو یه تاپیک دیگه بهش بپردازیم. ممنون می شم تاپیکش رو در بخش گپ و گفت دوستانه ایجاد کنید و بحثش رو راه بندازید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...