رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خوب یه کنکور دیگه هم گذشت و زندگی همچنان ادامه دارد.

تغیرات مهمی که تو این آزمون داده شده بود به جز زبان بقیه درسها 25 تا سوال شده بودند و کلا 130 تا سوال

سطح آزمون امسال نسبت به سال گذشته افت داشته و همین سادگی سوالات ممکنه باعث شده باشه که کسایی خوب خوندن جا بخورن و نتونن درست بزنن.

من از آزمون برنامه ریزی که دادم راضیم اما خوب باید منتظر نتیجه موند و دید که چطور میشه.

خلاصه که انشالله هرکی اون چیزی نصیبش یشه که حقشه و به صلاحش.

لینک به دیدگاه

سوالات برنامه ریزی آسون بودن...

ولی ریاضیش خوب نبود...من نمیدونستم فقط آمار میاد...:hanghead:

زبان هم آسون بود...

کسی سوالات رو نداره چک کنیم...

لینک به دیدگاه

یه نکته راجع به زبان...با امسال دوساله که یکی از ریدینگ ها عینن جزو مطالبیه که خودمون واسه کنکور میخونیم

پارسال ادموند بیکن و ساختارگرایی

امسال نیومن و جیکوبز و نظارت اجتماعی

و چه کیفی داره این یه ریدینگ

ولی کلن هر سه تا ریدینگش لذت بردم...کاملن مرتبط

و جالبتر اینکه جواب سوال آخر تحلیل تو متن ریدینگ دوم بود...

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

من امسال کنکور طراحی دادم

درسته سوالاش معماری بود

1توصیه به بچه های کنکوری آینده طراحی شهری دارم و اونم ای هستش که حتما تست های کنکور معماری ها رو هم بزنن و توی برنامه مطالعاتیشون جا بدن

راستی؟؟؟؟

بچه هایی که کنکور طراحی دادن کجان پس؟

میشه بگن چه جوری دادن؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام،

کنکور امسال 91 !

سوالات زبانش به نظرم خوب نبود ، اینو در حالی میگم که حدود بیست تا از تست هاش رو زدم. اون دوستمون که خوشحال بودن از زبان ، احتمالا طراحی شهری باشن ، چون متن ها حداقل برای من و چند نفری که صحبت کردم ، آشنا نبود و در معنای کامل " درک مطلب " بود ، جوری نبود که جواب رو بشه مستقیم از توی متن پیدا کرد.

برای من ، تمرکز عالی دوستمون در متن ها بسیار جالبه ، به گونه ای که تونستن جواب یه متن دیگه رو از یک جای دیگه پیدا کنن. باریکلا !

مبانی و مباحث و تاریخ هم سوالات در ظاهر آسون بود ولی گزینه ها به شدت نزدیک بودن. کتابای جدید هم که ماشالا تا میتونستن تست داده بودن.

آمارش خوب بود ، ولی من که وقت کم آوردم و محاسباتیِ سنگین زیاد داشت.

در کل زمانبندی امتحان خوب نبود ، و ترکیب 150 سوال 150 دقیقه خیلی بهتر بود. بخاطر اینکه وقت اضافه ی بیشتر میاوردیم . میتونستیم روی مسائل مثل آمار بیشتر کار کنیم.

لینک به دیدگاه
سلام،

کنکور امسال 91 !

سوالات زبانش به نظرم خوب نبود ، اینو در حالی میگم که حدود بیست تا از تست هاش رو زدم. اون دوستمون که خوشحال بودن از زبان ، احتمالا طراحی شهری باشن ، چون متن ها حداقل برای من و چند نفری که صحبت کردم ، آشنا نبود و در معنای کامل " درک مطلب " بود ، جوری نبود که جواب رو بشه مستقیم از توی متن پیدا کرد.

برای من ، تمرکز عالی دوستمون در متن ها بسیار جالبه ، به گونه ای که تونستن جواب یه متن دیگه رو از یک جای دیگه پیدا کنن. باریکلا !

مبانی و مباحث و تاریخ هم سوالات در ظاهر آسون بود ولی گزینه ها به شدت نزدیک بودن. کتابای جدید هم که ماشالا تا میتونستن تست داده بودن.

آمارش خوب بود ، ولی من که وقت کم آوردم و محاسباتیِ سنگین زیاد داشت.

در کل زمانبندی امتحان خوب نبود ، و ترکیب 150 سوال 150 دقیقه خیلی بهتر بود. بخاطر اینکه وقت اضافه ی بیشتر میاوردیم . میتونستیم روی مسائل مثل آمار بیشتر کار کنیم.

سلام

راستش تا جایی که من یادمه سوالای زبان ارشد همیشه مفهوم رو مد نظر قرار میدادن-یعنی دقیقن درک مطلب- و کمتر پیش میومد که جواب سوالی مستقیمن تو متن پیدا بشه

ولی گاهی با وجود مفهومی بودن موضوع به بیراهه میرفت،مثلن یادمه متن یکی از ریدینگهای یه سالی راجع به سازه و انتقال نیرو بود که من ربطشو به طراحی شهری نمیفهمیدم...امسال ولی مرتبط بود اما همچنان درصد بالایی از سوالها به استدلال خود شخص هم بستگی داشت...من شخصن نمیدونم امسال استدلالهام تا چه حد جواب میده...ولی فکر میکنم این خیلی خوبه که بچه ها تو سوالات زبان هم بتونن از دانش مرتبط با رشتشون استفاده کنن:w16:

لینک به دیدگاه
سلام

راستش تا جایی که من یادمه سوالای زبان ارشد همیشه مفهوم رو مد نظر قرار میدادن-یعنی دقیقن درک مطلب- و کمتر پیش میومد که جواب سوالی مستقیمن تو متن پیدا بشه

ولی گاهی با وجود مفهومی بودن موضوع به بیراهه میرفت،مثلن یادمه متن یکی از ریدینگهای یه سالی راجع به سازه و انتقال نیرو بود که من ربطشو به طراحی شهری نمیفهمیدم...امسال ولی مرتبط بود اما همچنان درصد بالایی از سوالها به استدلال خود شخص هم بستگی داشت...من شخصن نمیدونم امسال استدلالهام تا چه حد جواب میده...ولی فکر میکنم این خیلی خوبه که بچه ها تو سوالات زبان هم بتونن از دانش مرتبط با رشتشون استفاده کنن:w16:

کلا سوالات یا عمومی هستن یا تخصصی ، در متن ها حداقل به نظر من باید یکیش زبان عمومی باشه و دوتای دیگه تخصصی (یعنی همون ربط به رشته)

گزینه ها نزدیک به هم بودن توی متن ها، یعنی ممکن بود هرکدومشون درست باشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...