رفتن به مطلب

دفترچه سوالات کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 1391

ارسال های توصیه شده

نمی خواد قربونم بریمن این با این درصدا و وضعیت امسال امیدوار باشم؟؟؟ آخه آدم دلش می سوزه ریاضی به این خوبی بعد ....

من جات بودم از هفته دیگه شروع به خوندن میکردم واسه آزاد.....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 263
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چه گیری دادی به کپی رایت مگه مقاله ISI از هم کپی کردند ، اصلا شما برو اسمت را بالا و پائینش بنویس تا خیال همه راحت شه . :ws28:

اصن مسئله کپی رایت نیست،دوست عزیزم کلیدها با هم فرق میکنه،شما دفترچه Cگذاشتی،کلیدB-حالا بیخیال اصن اوکی هست :a030:

دانشگاه تهران؟!!! اذیت میکنی مهندسا شبانه خواجه نصیر در میام به نظرت؟ دینامیک طرفای 0% زدم

نه عزیز،اگر لازمه کارنامه پارسال رو برات بگذارم تا باور کنی

همه درصدها به جز جامدات که 43 زده بود رو 25 زده بود،828تبدیل شد.درصدها اونقدر بالا نیست:ws37:

:ws3:

لینک به دیدگاه

آخه بدبختی من همینه

اگه این دانشگاه لعنتی نبود الان کنکور رو ترکونده بودم!! فقط رفتم سوالای که خونده بودم رو جواب دادم این شد!!!

این ترم هم از 6 روز هفته ،24 ساعته خونه نیستم!! باید به تعطیلات عید دل خوش کنم که خودم رو برسونم!!!

هی....

حاضرم قسم بخورم کنکور خیلی مفت بود!! خیلی!!! ریاضی رو راحت می شد 40 زد!! اگه ریاضی 2 خونده بودم 40 رو می زدم!!

اگه ماهان اینقدر ما رو جامدات اذیت نمی کرد !!

اگر انتقال دو که این ترم دارم رو گذرونده بودم!!!

اگر کنترل رو می خوندم!!!! ( که نرسیدم بخونم!!)

من خودم فکر می کردم میانگین همه درس های امسال 15 تا 25 باشه!! اما تو فروم ها مهندسی چیز دیگه ای می گن!!!

تابستان قبل 6 واحد ترم گذشته 20 واحد این ترم 20 واحد تابستان بعد 5 واحد تا فارغ التحصیلی!!!!

فعلا مهندس شدن مهمتر از ارشده !!!! ولی اصلا دلم نمی خواد دانشگاه آزادی بشم!! از طرفی اصلا دلم نمی خواد پشت کنکوری باشم!!! :4564:

لینک به دیدگاه

بحث آسون و ساده بودن یک طرف،متفاوت و غیر متعارف بودن هم یک طرف

قبلا بحث کردیم که نه سوال استوکس بود،نه سه گانه،نه گرین،نه خرپا،نه درجه آزادی،نه حد و مشتق(همه تو سالهای قبل یک سوال مستقیم داشتن ولی امسال هیچی...)...اون همه وقتی که روی اینا گذاشتیم بی فایده بودو سر جلسه واقعا من یکی غافلگیر شدم و شاید علت از دست دادن بقیه سوالا هم همین غافلگیری بود...

لینک به دیدگاه
رتبت تو ماهان چند می شد؟

وسط بود !!!! یعنی تقریبا 50 درصد!!!!

البته رتبه درس های تکی شده که به یک سوم و یک چهارم جمعیت شرکت کننده می رسید

ولی همیشه عین این آزمون یک درس رو سوتی می دادم که رتبه ام رو خراب می کرد!!! البته کلا 4 تا آزمون اول رو دادم سوادم هم همون قدر بود!!!

قبول دارم حاجی!! یکی از دلایلی که خیلی درس ها رو حذف کردم همین بود!! احتمال این اتفاق رو هم زیاد می دادم!!! مطمئنا سال بعد از شرمندگی همه مون در میان!!

لینک به دیدگاه
بحث آسون و ساده بودن یک طرف،متفاوت و غیر متعارف بودن هم یک طرفقبلا بحث کردیم که نه سوال استوکس بود،نه سه گانه،نه گرین،نه خرپا،نه درجه آزادی،نه حد و مشتق(همه تو سالهای قبل یک سوال مستقیم داشتن ولی امسال هیچی...)...اون همه وقتی که روی اینا گذاشتیم بی فایده بودو سر جلسه واقعا من یکی غافلگیر شدم و شادی علت از دست دادن بقیه سوالا هم همین غافلگیری بود...
کاملا تایید
لینک به دیدگاه
مدرسان سوال 32 رو هم اشتباه جواب داده یکی از بهترین اساتید ریاضی تو سایت باشگاه مهندسی 32 رو گفته 3 میشه!!! به قول مهندس باید منتظر کلید سازمان سنجش بود

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

کاملا درست جواب داده یدونه ماشین حساب بخر عدد 1 را بگذار توش بعد برو به پروفسور نشون بده

لینک به دیدگاه
مدرسان سوال 32 رو هم اشتباه جواب داده یکی از بهترین اساتید ریاضی تو سایت باشگاه مهندسی 32 رو گفته 3 میشه!!! به قول مهندس باید منتظر کلید سازمان سنجش بود

کاملا درست جواب داده یدونه ماشین حساب بخر عدد 1 را بگذار به جای t توش بعد برو به پروفسور نشون بده

لینک به دیدگاه
کاملا درست جواب داده یدونه ماشین حساب بخر عدد 1 را بگذار به جای t توش بعد برو به پروفسور نشون بده

اقا چرا جوش میاری

من هم همون روز اول تو ماشین حساب زدم 3 صدم بزرگتر به دست میاد یعنی گزینه 1!!!!در ضمن بنده هم مثل شما شهرستانی هستم نه کلاس رفتم و نه چیز دیگه پس کام دان!!

اما همه می گن این آقا جواباش درسته و از این حرفا!!!! خوب پس درصد ریاضی ما کشید باید شد 4 درست یک غلطا!!! :دی

اره من برای همه لگاریتم عدد نپر ها حساب کردم همه به اندازه جند صدم بیشتر بود(CASIO_CFX 9850) H') اگه خواستی تو هم برو بخر مطمئن شی:ws28:

لینک به دیدگاه
اقا چرا جوش میاری

من هم همون روز اول تو ماشین حساب زدم 3 صدم بزرگتر به دست میاد یعنی گزینه 1!!!!در ضمن بنده هم مثل شما شهرستانی هستم نه کلاس رفتم و نه چیز دیگه پس کام دان!!

اما همه می گن این آقا جواباش درسته و از این حرفا!!!! خوب پس درصد ریاضی ما کشید باید شد 4 درست یک غلطا!!! :دی

اره من برای همه لگاریتم عدد نپر ها حساب کردم همه به اندازه جند صدم بیشتر بود(CASIO_CFX 9850) H') اگه خواستی تو هم برو بخر مطمئن شی:ws28:

این یک سوء تفاهم سادست :w58:

شما بقیه ی سوالات را هم همینجوری چک کردی ؟ :w16:

بهت امیدواری میدم چون کد سوالاتی که مهندس کریمی زده c هست و کد سوالات مدرسان شریف b :ws28:

یکبار دیگه درصد بگیر بهمون خبر بده که بالاتر شدی یا نه خوشحالمون کن:hapydancsmil:

به خاطر جوش اوردنم هم معذرت می خوام این کنکور اعصابم را خرد کرده :4564:

لینک به دیدگاه

این پاسخ تشریحی برای درس طراحی اجزا رو داشته باشید

به هیچ وجه تایید نمیکنم که قابل اعتماد هستند...صرفا جهت اطلاع...

لینک به دیدگاه
این پاسخ تشریحی برای درس طراحی اجزا رو داشته باشید

به هیچ وجه تایید نمیکنم که قابل اعتماد هستند...صرفا جهت اطلاع...

این که اینها را حل کرده عجب تحولی در علم مکانیک به وجود آورده

لینک به دیدگاه
این که اینها را حل کرده عجب تحولی در علم مکانیک به وجود آورده

زیاد جدی نگیر:whistle:

گفتم که تایید بر درست بودن جوابا نیست:hanghead:

کلا نویسنده اش خیلی روشن فکره:ws3:

لینک به دیدگاه
دفترچه سوالات كدb (ماهان) و كليد (مدرسان) : رياضي 6.67% سيالات 36.67% جامدات 3.92%

فك ميكنين رتبم چند بشه؟

روم به دیفار،ولی زیاد جالب نیست:4564:

با این کلیدها درصد نگیر،بذار کلید خود سنجش بیاد.مدرسان بعضی از سوالات رو مشکوک جوابیده:hanghead:

لینک به دیدگاه
این یک سوء تفاهم سادست :w58:

شما بقیه ی سوالات را هم همینجوری چک کردی ؟ :w16:

بهت امیدواری میدم چون کد سوالاتی که مهندس کریمی زده c هست و کد سوالات مدرسان شریف b :ws28:

یکبار دیگه درصد بگیر بهمون خبر بده که بالاتر شدی یا نه خوشحالمون کن:hapydancsmil:

به خاطر جوش اوردنم هم معذرت می خوام این کنکور اعصابم را خرد کرده :4564:

با مدرسان شریف میشه 4 تا سوال 1 غلط که در حالت قبل 5 سوال صحیح زده بودم

و درصد ها دیگه درسته!!!

من که ارزشی ندارم درصدام چی باشه!! رقیب هیچکس هم نیستم!!! شما خیالت تخت!!!

لینک به دیدگاه
روم به دیفار،ولی زیاد جالب نیست:4564:

با این کلیدها درصد نگیر،بذار کلید خود سنجش بیاد.مدرسان بعضی از سوالات رو مشکوک جوابیده:hanghead:

آمار داری شما با چه رتبه هایی کجا در میایم؟

اونایی که پارسال من دیدم 500 امیرکبیر- 750 علم و صنعت (شبانه)- 830 خواجه نصیر (شبانه)- همشون طراحی کاربردی البته

بین 1000- 1500 کجاها میفته؟

2000 هم قبول میشه جایی؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...