رفتن به مطلب

دفترچه سوالات کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 1391

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 263
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اینم سوالات و پاسخنامه با حجم کم و کیفیت عالی :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مطمئنی؟؟؟؟:ws52::ws38:

چنین چیزی میگه نیست

لینک به دیدگاه
مطمئنی؟؟؟؟:ws52::ws38: چنین چیزی میگه نیست
همون سوالی هست که دوستان اول تاپیک گداشته بودند،فقط زیپ شده و پی دی اف شده هست! البته زیر هر صفحه n تا اسم زدن :)) اسم مرتضی رو هم پاک کردن:))
لینک به دیدگاه
همون سوالی هست که دوستان اول تاپیک گداشته بودند،فقط زیپ شده و پی دی اف شده هست! البته زیر هر صفحه n تا اسم زدن :)) اسم مرتضی رو هم پاک کردن:))

دستت درد نکنه این کجا همونه ؟ این اسکن شده و pdf و همگی یکجا pdf شده در صورتی که اون با دوربین عکس گرفته شده . و پاسخ هم نداره .

لینک به دیدگاه
دستت درد نکنه این کجا همونه ؟ این اسکن شده و pdf و همگی یکجا pdf شده در صورتی که اون با دوربین عکس گرفته شده . و پاسخ هم نداره .

سرت درد نکنه:ws37:

فقط یه خورد تمیز تر شده،در ضمن کلید مدرسان رو گذاشتی وسوال نمیدونم کجا رو!چون کد دفترچه Cهست که اول این تاپیک هست و کد پاسخنامه B(که مال سایت مدرسان هست)!!از این خوشگلتر میخواستی باشه؟:ws37:

هنوز سنجش کلیدی نداده،پس باید منتظر کلید واقعی از طرف خود سنجش بمونیم:ws37:

کپی رایت هم هر دوسایت باحال رعایت کردند برای همws37.gifkonkur.in&medad.in

لینک به دیدگاه
سرت درد نکنه:ws37:

فقط یه خورد تمیز تر شده،در ضمن کلید مدرسان رو گذاشتی وسوال نمیدونم کجا رو!چون کد دفترچه Cهست که اول این تاپیک هست و کد پاسخنامه B(که مال سایت مدرسان هست)!!از این خوشگلتر میخواستی باشه؟:ws37:

هنوز سنجش کلیدی نداده،پس باید منتظر کلید واقعی از طرف خود سنجش بمونیم:ws37:

کپی رایت هم هر دوسایت باحال رعایت کردند برای هم:ws37:konkur.in&medad.in

چه گیری دادی به کپی رایت مگه مقاله ISI از هم کپی کردند ، اصلا شما برو اسمت را بالا و پائینش بنویس تا خیال همه راحت شه . :ws28:

لینک به دیدگاه
دانشگاه تهران؟!!! اذیت میکنی مهندسا شبانه خواجه نصیر در میام به نظرت؟ دینامیک طرفای 0% زدم

مهندس با کلید سنجش که درصد گرفتی تقریبا میشه حدس زد کجا قبول میشین....در نظر داشته باشید که درصدای ارشد زیاد بالا نیست.

لینک به دیدگاه
مهندس با کلید سنجش که درصد گرفتی تقریبا میشه حدس زد کجا قبول میشین....در نظر داشته باشید که درصدای ارشد زیاد بالا نیست.
به نظر شما الان بشینم واسه آزاد بخونم یا قبول میشم با این وضع؟ سربازی هم از اونور دارم نمیتونم سال دیگه شرکت کنم
لینک به دیدگاه
به نظر شما الان بشینم واسه آزاد بخونم یا قبول میشم با این وضع؟ سربازی هم از اونور دارم نمیتونم سال دیگه شرکت کنم

اگر درصدایی که گفتید واقعی باشه ...........تهران قبولید

خواندن برای آزاد هم بستگی به هدف شما از ادامه تحصیل و شرایط خاص خودتون داره.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
نابود شدم:icon_pf (34):

دینامیک منفی

جامدات 2 تازدم 2تا حذف میشه احتمالا

سیالات 7 تا درست 3تا غلط

ریاضی 10تا درست 3تا غلط.

با اجازه من برم دفترچه رو پست کنم:4564:

اگر شما امیدوار شدی به روزانه یا شبانه ما رو خبر کن!!! من که امیدی ندارم!! از اول هم نداشتم!!

ریاضی 25

سیالات 11.6

زبان شاید 15

جامدات حداقل 5 خوشبینانه 8

دینامیک 15

سوالات خدایی خیلی آسون بود یعنی من اگه درس دانشگاه نداشتم می شستم می خوندم!!!:4564:

هی حالا باید برای آزاد بخونم!! به قول دوستام با این درصدا غیر انتفاعی قبول می شی تازه شاید!!! پس آزاد بهتر از غیر انتفاعیه!!!

لینک به دیدگاه
ریاضی 15

سیالات20

جامدات 40

دینامیک15

زبان 0

رسما ریییییییییییییدم فکر می کنید رتبم چند بشه؟

حداقل جا واسه من می ذاشتی!!!

من که 100 برابر خراب تر از تو دادم!! برو خدا رو شکر کن امید به شبانه درصدی برات هست!!

لینک به دیدگاه

مدرسان سوال 32 رو هم اشتباه جواب داده یکی از بهترین اساتید ریاضی تو سایت باشگاه مهندسی 32 رو گفته 3 میشه!!! به قول مهندس باید منتظر کلید سازمان سنجش بود

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
مدرسان سوال 32 رو هم اشتباه جواب داده یکی از بهترین اساتید ریاضی تو سایت باشگاه مهندسی 32 رو گفته 3 میشه!!! به قول مهندس باید منتظر کلید سازمان سنجش بود
بدبختی اینجاست که کلیده سنجش هم معلوم نیست کی میاد و بیاد هم بهتر از اینا باشه :icon_razz:
لینک به دیدگاه
آخ قربون دهنت. اون که خوده تابلوه که 3 میشه. بدبختی اینجاست که کلیده سنجش هم معلوم نیست کی میاد و بیاد هم بهتر از اینا باشه :icon_razz:
نمی خواد قربونم بریمن این با این درصدا و وضعیت امسال امیدوار باشم؟؟؟ آخه آدم دلش می سوزه ریاضی به این خوبی بعد ....
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...