رفتن به مطلب

نقد پلان

* v e n o o s * مهمان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 233
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

~M~O~J~ مهمان
خوب شده

خوابها طبقه بالا و پذیرایی پایین

فقط به نظرم آشپزخونه از ورودی دوره

البته اگه اشتباه نکنم آشپزخونه یه ورودی دیگه داره آره؟؟

اره ی ورودی از پشت داره....:w16:

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان

به نظر من ایرادکلی نداره:texc5lhcbtrocnmvtp8

فقط اینکه مرز بین آشپزخونه وفضای داخلیش معلوم نیست واگه روی تعریف ورودی بیشتر کار بشه بهتر میشه .

پله هام جهت وخط برش وکدارتفاعی نداره که استادا معمولا به این چیزا گیر میدن:62izy85:

واز نظر ایمنی هم بهتره که تخت خواب کنار پنجره نباشه

لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان
به نظر من ایرادکلی نداره:texc5lhcbtrocnmvtp8

فقط اینکه مرز بین آشپزخونه وفضای داخلیش معلوم نیست واگه روی تعریف ورودی بیشتر کار بشه بهتر میشه .

پله هام جهت وخط برش وکدارتفاعی نداره که استادا معمولا به این چیزا گیر میدن:62izy85:

واز نظر ایمنی هم بهتره که تخت خواب کنار پنجره نباشه

مرز اشپز خونه معلوم نیس...چون باعث میشه فضا واقعا بزرگ نشون میده....:w16:

حق با شماس درباره خط برش...جهت پله ،دارم تکمیلش میکنم براش........ولی قرار نیس استاد ببینه...مهندس کنترل نقشه باید ببینه...اونا هم اینقد به مبلمان گیر نمیدن...:w16:

.

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
مرز اشپز خونه معلوم نیس...چون باعث میشه فضا واقعا بزرگ نشون میده....:w16:

حق با شماس درباره خط برش...جهت پله ،دارم تکمیلش میکنم براش........ولی قرار نیس استاد ببینه...مهندس کنترل نقشه باید ببینه...اونا هم اینقد به مبلمان گیر نمیدن...:w16:

.

تاحالا به این مورد فک نکرده بودم خوب اینم فکرخوبیه ولی ما معمولا عادت کردیم که جدا از هم ببینیم :w16:

لینک به دیدگاه

با نظراتی که بچه ها داشتن موافقم..

اما در مورد اینکه اگه آشپزخونه و پذیرایی (نشیمن ) مرزی نداشته باشن باعث می شه فضا بزرگتر نشون داده بشه ، موافق نیستم !!

به هر حال اینجا ایرانه و یه فرهنگ خاصی داره...همین آشپزخونه اپن هم کلی دردسر داره و آدم موقع کار کردن معذب می شه ؛ حالا بیایم همون اپن هم حذف کنیم؟؟؟

به نظر من این کار در صورتی قابل قبوله که جای خالی اپن رو بخوایم با یه میز نهار خوری پر کنیم(.مثل خونه خواهرم.).ولی شما یه جای دیگه رو به میزنهار خوری اختصاص دادی.البته واسه خونه های کوچیکه که جا برای میزنهار خوری دیگه تو نشیمن نیست !!

اما در کل به نظر من نباید اپن رو برای بزرگتر نشون دادن فضا حذف کرد.حتی من موافق اپن هایی هستم که ارتفاع بلند تری دارن و دید به داخل آشپزخونه رو کم می کنن...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

ببخشید الان منم باید نقد و بررسی کنم :hanghead:

اگر زیاد تخصصی نیست نقد و بررسی

من می تونم کمک کنم

چون خیلی خوش سلیقه ام :ws3:

کل فامیل می خوان خونه بچینن منو میگن بیام نظر بدم :gnugghender:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
* v e n o o s * مهمان
نقد پلان

[HIGHLIGHT]mostafa.jpeg[

/HIGHLIGHT]

خیلیییی خوشکل شده ؛hapydancsmil.gif اما سرویساش خیلی زیاده؛ تو مسیر ورودی به آشپزخونه هم اون ستون وسط راهرو خیلی خوب نیست:ws52:؛

راستی؛ این کار اجرا شده ؟:w02:

لینک به دیدگاه
خیلیییی خوشکل شده ؛hapydancsmil.gif اما سرویساش خیلی زیاده؛ تو مسیر ورودی به آشپزخونه هم اون ستون وسط راهرو خیلی خوب نیست:ws52:؛

راستی؛ این کار اجرا شده ؟:w02:

این کار آره داره اجرا میشه که خودم هم مکار اجراش رو برداشتم

سرویسهاش هم بنا به درخواست مالکش بوده که میخواسته تو هر اتاق یه حمام قرار بگیره تقریبا مثل سبک خونه های عربی که تو هر اتاق حمام وجود داره

لینک به دیدگاه
نوع ستون گذاریش انگار برای ساختمان ی طبقه هس(کلاف بندی )....ولی اون پله....:ws52:

.

زیباس...:icon_gol:

سلام مهندس

این ساختمان اسکلت بنایی است

خوشحال میشم نظرتون درو دربازه اش بگید

لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان
سلام مهندس

این ساختمان اسکلت بنایی است

خوشحال میشم نظرتون درو دربازه اش بگید

منظور منم همینه...

اسکلت بنایی...کلاف بندی میشه....که برای ساختمان های ی طبقه هس...

ولی برای شما اون پله میگه از ی طبقه بیشتره...

.

.

ی سرویس برای عموم...وبرای هر اتاق خواب ی سرویس بهداشتی در نظر بگیری...

ی سرویس اضافه میاد...

مه پشت پله هس...داکت هم نداره

.

.

اون درکشویی که تو فضای خصوصی باز میشه...در تراز با ورودی اصلی باشه....باید پله داشته باشه

.

ساختمان هم بیشتر به ساختمان های صلیبی امریکا میخوره..که شومینه مرکز ساختمان بود...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...