رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

اینجا چقدر قشنگه

چه بوهای خوبی

چه آدم های باحالی

سلام رفقا

سلام نواندیشان:icon_gol:

سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدین

لطف دارین باحالی رو با خودتون به ارمغان اوردین منتظر حظور سبزتون در انجمن هستیم

امضا پیر پاتالترین عضو انجمن :icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من یهویی یاد اون روزایی افتادم که سایت میترکید و همه خراب میشدیم روو سر سایت همسایه. قدیمیا در جریانن چی میگم :ws3:

دروود به همه. یادش بخیر قدیما. دغدغه ی زندگی نداشتیم و 24 ساعت اینجا بودیم...:ws37:

لینک به دیدگاه
من یهویی یاد اون روزایی افتادم که سایت میترکید و همه خراب میشدیم روو سر سایت همسایه. قدیمیا در جریانن چی میگم :ws3:

دروود به همه. یادش بخیر قدیما. دغدغه ی زندگی نداشتیم و 24 ساعت اینجا بودیم...:ws37:

سلام حسین جان . خوش اومدی عزیز . آره اون روزا رو بیاد دارم. راستی نگفتی حضور در انجمن چه ربطی به دغدغه زندگی داره. اومدی بیشتر بگو ببینیم تو این مدت که نبودی چیکارا کردی :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

خواستم بگم من پیرپاتال ترم، یادم اومد من فسیلم :ws3:

هیچی دیگه، شما ادامه بدین، راحت باشید :w02:

لینک به دیدگاه

به این حافظه ضعیف که سر می زنم یک اسم یادم می آد که کم پیدا شده فک کنم...:icon_redface:

البته شاید دلیلی داشته باشه و یا اینکه باشه و من نمی بینمش...

پسر ایرونی عزیز...

یادمه یک مدت عنوانشون روح ارشد انجمن بود..

یادش بخیر..زمانی که یک بار اومدم انجمن و دیدم...های لایت همه ی تالار ها آپ شده توسط ایشون بود...و تمام تالار توسط ایشون آپ شده بود...

تصویری از صفحه ی انجمن گرفته بودن و گذاشته بودن در یک تاپیک و گفته بودن...انجمن تحت تسخیر روح ارشد..نقل به مضمون می کنم...(شکلک مو افشان با نیش باز)

البته فک کنم لحظات آخر یک تاپیک توسط دوست دیگه ای آپ شد و این یک دستی از بین رفت...

همیشه تو انتخاب های سالانه به عنوان اسپمر ترین شناخته می شدن...

در حالی که می دونیم...در خیلی از مواقع این پست ها اسپم نبود...خیلی جاها یک انرژی مثبتی بود که در تاپیک ها جاری می شد...

باز عرض می کنم...اسامی که در این تاپیک می ارم..شاید اصلا حضور داشته باشن...یا اینکه دلیل خاصی بر نبودشون باشه...چون من در جریان نیستم و اصولا هم خاطره باز هستم...اسم ها رو می آرم...:icon_redface:

عرض کنم..به صورت مستقیم با پسر ایرونی عزیز هم ارتباطی نداشتم...شاید حتی تعجب کنن که من اسمشون رو آوردم...ولی یادمه انرژی مثبتشون...

سلامت باشن همه ی کسانی که برای انجمن و کاربرهاش خاطره ساختن...:icon_redface:

لینک به دیدگاه

اون که لطفته!پس چرا من یادم نمیاد؟اسامی کاربری قبلیت رو می گی لطفا؟:ws3:

لینک به دیدگاه
یکی از فانتزی هام اینه که یه شبی مشخص بشه و همه قدیمی ها بیان دوباره یکم دور هم باشیم ! حتی برای یک شب :icon_redface: :ws37:

پیشنهاد خوبیه.

یه بار به همه دوستان قدیمی که شمارشونو دارم یا ایمیلشون تو انجمن هست، اطلاع میدیم و دعوتشون می کنیم بیان.

البته یه بارم پارسال اینکارو کردیم و این تاپیک به همون دلیل زده شد:

http://www.noandishaan.com/forums/thread133208.html

ولی خب بچه ها هرکدوم هروقت حال داشتن اومدن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
پیشنهاد خوبیه.

یه بار به همه دوستان قدیمی که شمارشونو دارم یا ایمیلشون تو انجمن هست، اطلاع میدیم و دعوتشون می کنیم بیان.

منتظر ایمیلت میمونم :ws3:

لینک به دیدگاه

درود،

در یک کنج پنهان از این کره ی خاکی مجازی در مورد هجوم نوستالژی و دردهای ناشی از آن نوشته بودم...

حال که پس از مدتها به این فاروم سر زدم، این درد و رنج را بیشتر و بیشتر از همیشه حس کردم، گروهی از خاطرات مبهم به فرماندهی یک ژنرال سخت گیر و بی رحم در مقابل دیدگانم رژه می روند و هر کدام به یک بخش یخ زده از ذهن پوسیده ام اشاره می کنند...

جلوی یکی از سربازان را می گیرم و از او می پرسم، چه می خواهد؟ به کدامین خاطره از گذشته اشاره می کند؟

ناگهان همه محو می شوند، پرده ی سفیدی در روبروی چشمانم، آهسته پایین می آید و فیلم نوستالژی ها شروع می شود...

یاد آن بحث ها و گفتگوها در این جستار گفتگوی آزاد می افتم، بحث هایی که یک پای ثابتش Essi بزرگوار بود (هر کجا که باشد، آرزوی تندرستی و پویایی برایش دارم). با وجود این که در برخی موضوعات با ایشان اختلاف نظر داشتم، اما همواره سواد و منطق ایشان را می ستودم... انسان ها در هر سنی و شرایطی نیاز به یادگیری دارند، آن موقع ها بسیار خام و ناپخته بودم، اما آن گفتگوها و گاهی جدل های لفظی در این جستار، به مثابه در رفتن یک گلوله از تفنگ خط نگهدار شروع مسابقه بود که موجب استارت خوردن شکل گیری اندیشه و فکر بنده شد...

هیچ گاه تلاش نکردم مشهور شوم، آن موقع ها هم یک کاربر گمنام بودم که گاهی پابرهنه میان بحث ها می پرید و به زعم خودش حرفی برای گفتن داشت...

در این فاروم دوستانی چند نیز پیدا کردم و با وجود اینکه بیش از سه یا چهار سال است با هیچ کدام ارتباطی نداشته ام، زنده کردن یاد و خاطره ی آنها، شور و شعفی متفاوت در وجود کرختم ایجاد می کنند....

چند سال پیش بود که گرایش بنده به روانشناسی، فلسفه و هنر (به خصوص سینما و موسیقی) موجب دوری از این محیط های دوستانه شد و تا مدت ها در هیچ انجمن و یا محیط مجازی دیگر فعالیتی نداشتم، تا اینکه چندی پیش با یک فاروم دیگر به صورت تصادفی آشنا شدم، فارومی که مطابق با علایق عجیب و غریبم، به خصوص سینما بود و اکنون تنها در آنجا گهگاهی مطلبی می نویسم...

یاد همه ی دوستان گذشته گرامی

پاینده باشید .....

لینک به دیدگاه
پیشنهاد خوبیه.

به منم زنگ بزنین دعوتم کنین :ws37:

لینک به دیدگاه
منتظر ایمیلت میمونم :ws3:

♫♫ ناز نکن ناز نکن با دل عاشقم قهر رو آغاز نکن

وقتی میای با صد کرشمه , ناز و ادات رو دل می پسنده

ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮔﯿﺎﻥ ﻧﺎﺯ ﻣﻪ ﮐﻪ

ﺑﺎﻻ ﺑﻪ ﺭﺯ ﻧﺎﺯ ﻣﻪ ﮐﻪ

ﮔﯿﺎﻥ ﮔﯿﺎﻥ ﮔﯿﺎﻥ ﻧﺎﺯ ﻣﻪ ﮐﻪ ﻧﺎﺯ ﻣﻪ ﮐﻪ ﻧﺎﺯ ﻣﻪ ﮐﻪ

:ws28:

:ws28:

لینک به دیدگاه
پیشنهاد خوبیه.

چقدر خوب می شه اگه این کارو بکنین. منم به هر کسی دسترسی دارم می گم. فکر کنم اول بهتره یه تاریخی مشخص بشه، بعد خبرشون کنیم که جرئت نکنن هر وقت حال داشتن بیان! :ws3:

لینک به دیدگاه
چقدر خوب می شه اگه این کارو بکنین. منم به هر کسی دسترسی دارم می گم. فکر کنم اول بهتره یه تاریخی مشخص بشه، بعد خبرشون کنیم که جرئت نکنن هر وقت حال داشتن بیان! :ws3:

همین چهارشنبه هفته بعد ساعت 10 شب خوبه؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...