رفتن به مطلب

تعریف از شخصیت ببخشید تحلیل شخصیت شماره 66....... pari daryayi

ارسال های توصیه شده

درود بی بدرود ...خوش اومدی عزیزم287519_yyyyywelcomwagon.gif

هی وای من مثل اینکه نوبت ما شد و این شتر تحلیل شخصیت لب ساحل دریای ما لنگر انداخت و خوابید...

هر چند نمی دونم موجودات دریایی چیزی به نام شخصیت دارن یا نه... 197719_threadsneaker.gif

ولی اینو می دونم که من سه واحد شخصیت پاس کردم ...

به دور از شوخی دوست داشتم این تاپیک یادگاری و شاید تنها یادگار تک تک شما دوستای عزیزم باشه و حتما از این تاپیک کوچیک درسای بزرگی می گیرم

اما برای اینکه تاپیکمون واقعا رنگ و بویی از نقد و تحلیل شخصیت به تعریف عام داشته باشه و تعریف محض از روی لطف نباشه ، من دلم می خواست همیشه جواب این سوالا رو از دوستام درباره خودم بدونم ممنون می شم بهشون پاسخ بدین 273920_mail1.gif

1. اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟
  2. بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟
  3. بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟
  4. وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟
  5. فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟
  6. در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس

و بدان که دوستت دارد ........

51521_544120_l_daisy.gif

ارادتمند پری

42119_mermaid3.gif

سلام عزيزم :ws37:

1. پري دريايي ديگه :ws3:

2.مهربونه

3. من كه تا حالا بدي نديدم :ws37:

4. يه پري دريايي شاد. مث آواتاراش و اسمش. تو تك تك كلمه‌هاش ميشه مهربوني رو ديد. :w16:

5. نقطه قوت كه خيلي زياد داره. :hapydancsmil:

ولي نقطه ضعف...امممممم... فك كنم يه خورده آسيب پذيره. يا حساس. :hanghead:

6. خيلي دوست دارم. :icon_redface:

.

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود بی بدرود به شما 15l1s9nc4zf0c4ciwkg.gifبگذریم که یه مدت بدرود بودی:whistle:

هی وای من مثل اینکه نوبت ما شد و این شتر تحلیل شخصیت لب ساحل دریای ما لنگر انداخت و خوابید...

کلا این شتره یه مقدار خوابالو و تنبل تشریف داره......:banel_smiley_4:گفته در خونه ما هم می خواد بیاد لنگر بندازه......:sad0:هر شب خوابشو می بینمnen0wanbq4kquu45yow.gif

هر چند نمی دونم موجودات دریایی چیزی به نام شخصیت دارن یا نه... 197719_threadsneaker.gif

شخصیت رو نمیدونم ولی حتما پولک دارن:(87):

ما که پاس نکردیم چطوری تحلیل کنیم؟:w000:

به دور از شوخی دوست داشتم این تاپیک یادگاری و شاید تنها یادگار تک تک شما دوستای عزیزم باشه و حتما از این تاپیک کوچیک درسای بزرگی می گیرم

اولا ما اصلا از اولش هم شوخی نداشتیم همش جدی بود:w02:دوما یادگاری خوبه منم می خوام:sad0:

اما برای اینکه تاپیکمون واقعا رنگ و بویی از نقد و تحلیل شخصیت به تعریف عام داشته باشه و تعریف محض از روی لطف نباشه ، من دلم می خواست همیشه جواب این سوالا رو

از دوستام درباره خودم بدونم ممنون می شم بهشون پاسخ بدین 273920_mail1.gif

بپرس عزیزم راحت باش....بزار رو صندلیم بشینم بعد بپرسndepmbhlv4vrb2xiyhs.gifمگه صندلی داغ که میخوای سوال بپرسی؟:banel_smiley_4:

1-اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟

همون پری دریایی خوبه به نظر من.....:icon_gol:شما هم که دیگه با گوشت و پوستت اجین شده:ws3:

2-بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟

به نظر من مهربونی و شیطنتش....:5c6ipag2mnshmsf5ju3نگی چرا دوتا گفتمااااااااا.....:w000:چون دو تا بهترین داشتی:w02:

3-بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟

سوال بالایی رو دو تا گفتم دیگه اگر اینم جواب ندم توازن برقرار میشه:hapydancsmil:اگر هم صفت بد داشته باشی من ندیدم شاید به خاطر اینه که زیاد باهات برخورد نداشتم.....آهان چرا یهو می پری وسط خیابونو از خیابون رد میشی؟نمیگی ماشین بهت میزنه؟شاید یه راننده مست باشه:w000:بیشتر دفت کن:w58:

4-وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟

چه سوالای سختی میپرسیا..... مگه ما روانشناسیم مثل خودت؟چرا همه رو مثل خودت فرض می کنی؟:icon_razz:در مورد آرایش صورتت خواستی بیا بهت میگم:ws3:

5-فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟

نقطه قوتش صبر و حوصلشه اینو از توی پستات فهمیدم بهار چون با حوصله به همه پستایی که باید جواب بدی،جواب میدی و به همه نکات توجه می کنی

نقطه ضعف::icon_pf (34)::ws3:نداری خو ....یادم نیست حالا اگعه یادم اومد بهت میگم:icon_redface:فکر کنم دختر حساسی باشی

6-در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس

همه سوالا رو پرسیدی حالا میگی هرچی دل تنگمون؟:icon_razz:دلم میگه چرا به این نی نی پستونک ندادن؟bxjbjct91pvnoins1j8z.gif

51521_544120_l_daisy.gif

ارادتمند پری

42119_mermaid3.gif

مخلصیمndepmbhlv4vrb2xiyhs.gif

• Like 7
لینک به دیدگاه

وقتی هوا سرده نه اینکه سفیدی خیلی بامزه میشی مماقت سرخ میشه لپات هم مثل لبو میشه:ws3:

من خودم وقتی یه نفر رو می بینم دقیقا کارایی که می کنه میاد تو ذهنم میتونم حدس بزنم چه کارایی انجام میدی یا شخصیتت چطوریه همیشه هم درست از آب در میاد حدسام اینجا هم خیلی چیزا رو نگفتم حالا شاید بعدا اومدم گفتم :a030:

فکر می کنی به خاطر چی اینجوریم؟شاید آدمای زیادی رو دیدم و باهاشون ارتباط داشتم یا شاید به خاطر کتابای شخصیت شناسیه که خوندم.:ws52:

• Like 4
لینک به دیدگاه

خب زیاد شناخت ندارم ولی از اونجا که دعوت کردین تا اونجا که میشناسمت تحلیلت میکنم:ws3:

1-مهربان و با آرامش

2-به شدت به دوستانش احترام میذاره و هر کاری از دستش بر بیاد بدون چشم داشتی انجام میده

3-بسیار خونگرم و در عین حال خونسرد هستند:ws3:(حالا ما که نمیدونیم روانشناسا بهش چی میگن

درونگرا برون گرا چی چی :ws3:)

4-اهل هنر

5-با سلیقه

6-منطقی

7-فوق العاده صبور

8-با جنبه

9-به یاد دوستاش هست

10-به کلمات و جملات خیلی حساس هست

11-با سواد

12-یه مقدار احساس میکنم گوشه گیر هست

13-احساساتی

14-اهل شیطنت

همینا...

1. اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟آرامش قبل از طوفان:ws3:
  2. بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟آرامش و مهربانی
  3. بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟البته صفت بدی نمیتونم اسمش رو بگذام اما فکر میکنم یکمی خودرای هست و دیگه اینکه دوست داره کارهاش رو خودش به تنهایی انجام بده
  4. وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟آرام و صبور،خیلی هم به حرفات فکر میکنه تا جواب مناسب رو بده:ws3:
  5. فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟نقطه قوتش اینکه توی خشکی زندگی میکنه:ws3:جدا از شوخی،نقطه قوتش،توی مشاوره ها و حرفایی هست که توی ارتباطاتش به دوستانش میزنه

نقطه ضعفش هم:حساسیت بیش اندازه به حرفهای اطرافیان

1. در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس

:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

اما برای اینکه تاپیکمون واقعا رنگ و بویی از نقد و تحلیل شخصیت به تعریف عام داشته باشه و تعریف محض از روی لطف نباشه ، من دلم می خواست همیشه جواب این سوالا رو از دوستام درباره خودم بدونم ممنون می شم بهشون پاسخ بدین 273920_mail1.gif

4. وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟

51521_544120_l_daisy.gif

ارادتمند پری

42119_mermaid3.gif

1- شاهدخت سرزمین پریان:ws3:

2- امید امید امید!

اینکه میتونه عاملی باشه که تورومجاب کنه از بنیادی ترین باورهای خودت دست بکشی فقط تو امید محض میشه ریششو پیدا کرد وبعد از اون شور وشوق

واقعا وقتی دلت با یه کاریه نیازی به انگیزش دراون مجموعه وجود نداره

برای انجام کاری که میخوای وبهش معتقدی (به شرطها وشروطها!!:banel_smiley_4:) هیچ چیزی نمیتونه جلوتو بگیره

3- وقتی تحت شرایط سخت ومحدود کننده قرار میگیری زودتر از اون چیزی که فکرشو میکنم وا میدی

قبول دارم ادم باید تو شرایط یکی باشه تا قابل قیاس باشه ولی خب مبارزه اولین لغتی هست که برام معنی میشه درقبال شرایط سخت:whistles:

4- ها؟

یاد ممول افتادم:ws28:

5- قدر خودتو بدون خودتو بشناس وبدون هیچ چیزی از تو مهمتر نیست:icon_gol: تکراری:4564:

6- همیشه یادت باشه تو جعبه پاندورای تو چیزی باقی مونده

این چیزیه که هممون داریم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

درود به یگانه پری دریایی نواندیشان

1. اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟بهار/ بهترین اسمیه که برازندته به خاطر سرزندگی و شادابی روحت ارتباط داشتن باهات مثل تنفس در فصل بهاره :w16:
  2. بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ نسبت به اطرافیانت و همینطور اتفاقات سطحی نگر و بی تفاوت نیستی واکنشهات بر اساس احساسات زودگذر نیست و اینکه در حل مسائل عمقی کار می کنی همه جنبه ها رو در نظر میگیری صبوری مهربان مدیریت فوق العاده خوبی در ارتباطاتت داری
  3. بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ندیدمw58.gif
  4. وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟ وسعت یه چیزی شبیه به دریا در عین ارامشی که نسبت به اتفاقات داری زنده و پر جنبشی /با مسئولیت با تعهد منتظر نیستی که اطراف تغییر کنه و یا اینکه اگر کاری رو زمین مونده باشه بدون چشم داشت انجام میدی این نوع مسئولیت پذیری ارامش فوق العاده ای در زندگیت ایجاد کرده

5. فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟ به نظرم مسئولیت پذیر و دوم صبور بودنت نقاط قوتته و ضعف نمیدونم :ws52:
  6. در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس ارزو دارم برات روز به روز به موفقیت بیشتری برسی موفقیت از نوع واقعی و نه کلامی هرگزهرگز هرگز دلم نمی خواد ناراحت باشی و ناامید و مطمئنم هیچ وقت ناامیدی نمیتونه بهت غلبه کنه و امیدوارم همیشه بتونی با این ویژگی های اخلاقی و جایگاه اجتماعیت جز کسانی باشی که به تحول در سرنوشت جامعه مون کمک می کنن

• Like 4
لینک به دیدگاه
دخمل خوبی پریه خوبیه بچه با حالیه خوشم میاد ازش پستها و تاپیک های خوبی میزنه دوسشون دارم زیر اب هم میتونه زندگی کنه

من تا حالا ازش بدی ندیدم

ندیدم با کسی دعوا کنه و شاخ به شاخ بشه

فقط نتونست منو روانشناسی کنه گفت کلم پیچ نصفه ای:ws28::ws28::ws28:

1.پری دریایی

2.با حال و خونگرم

3.ارزوها رو نمیتونه براورده کنه مثل پری در یا ها

4.من چون دیدمت نمیتونم تصور کنم میبینم:ws3:

5.خیلی احساسی هست نقطه بد نداره:w02:

6.پری پری پری پری پری پری :ws3::ws3::ws3::ws3:

ور نمی پرم نمی پرم نمی پرم نمی پرم نمی رم:ws3::ws3::ws3::ws3:

مرسی وحید جان ایشالادعوت می کنم زیر دریا از خجالت تو و شقی در میام:w02:

ممنون از نظر لطفت امیدوارم همیشه اینجا بمونید:icon_gol: آرزوی موفقیت و سلامتی

سلام سلام dost.gif

چطوری؟ چه خبرا؟ خوش میگذره؟ چیکارا میکنی؟ از دریا چه خبر؟ :ws3:

آخه پری تو باید بیای مارو تحلیل کنی...من چی بگم آخه!

ولی خب این سوالایی که پرسیدی خوبه...اینارو میجوابم 626gdau.gif

اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟ اسمایی که داری (ینی پری و اسم خودت بهار) بهترینن اما بخوام یه اسم دیگه بگم میگم: آرام...یا دریا:ws37:

بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟به شدت مهربون و با اینکه خیلی چیزا از خیلیا شاید بدونه اما دونسته هاش رو روابطش و برخوردش با بقیه تاثیری نمیذاره...اینا خصوصیات یه شنونده خوبه ... که فقط میشنوه بدون قضاوت :a030:

بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ بسیار حساس...یهو ناامید میشی دلت میشکنه...محکم تر باش...مــــــــــــرد باش :w02:

وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟ خب من تصویر واقعیت میاد تو ذهنم...میخوای بگم دقیقا چجوری؟ مثه همون روزی که چیتگر بودیم و من به یه درخت تکیه داشتم و تو به یه درخت دیگه باهات حرف میزدم توام مهربون و با لبخند نگام میکردی و گوش میدادی...دوست داشتنی...آدم لبخندش رو که میبینه دوس داره بغلش کنه:aghosh:

فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟عاقل...شنونده خوب47b20s0.gif

در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس یکی از کسایی هستی که دوس دارم رابطمباهات تو دنیای واقعی هم باشه و بهت نزدیکتر شمsmilie_girl_321.gif

یه دقه بقیه روشونو بکنن اونور

دِ ... اونورو نیگا کنین می گمvahidrk.gif امر خصوصیه....

همچین عاشگت شدم سپید ژون با مو ازدواج موکننننننننِه؟664119_d6z5m0hzh1fdhmce.gif

مرسی سپید جونم از پست دل نشینت عینکی که تو به چشمات زدی همه چیز رو قشنگ و مهربانانه می بینه اگه در آوردی ضعف هامم دیدی خوشحال می شم بگی عزیزم:icon_gol:

بر اساسه شناختم تو این مدت:

273920_mail1.gif

1. اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟ بهار بانو...
  2. بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ موج مثبتیش ...
  3. بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ ...
  4. وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟ مثل آواتارش تصورش می کنم ... فکر می کنم، با بچه ها رودربایسی داره ... :ws3:
  5. فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟ نکته قوت: شاد بونش / منطقی بودن در مسائل و تصمیمات مدیریتی
  6. در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس... بنظرم پری ، یکسری تفکرات انسان دوستانه داره ، که مایله عملیشون کنه، ولی امکانپذیز نیست یا درصد انجام شدنش خیلی کمه ... از آدم هایی نیست که فقط حرفی بزنه و نصیحتی کنه، بلکه به حرفاش اعتقاد داره ... با معرفته و دوستاش رو فراموش نمیکنه... :a030:

51521_544120_l_daisy.gif

ما نیز دوستت داریم ... :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

مرسی خانومی

مثل همیشه متواضع و متین و دوست داشتنی و شیرین نظر دادی

دوستت می دارم:icon_gol: و سپاسگذار:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 5
لینک به دیدگاه

1. اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟ دختر مهربون
  2. بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ مهربونی
  3. بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ نمی دونم
  4. وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟ انرژی مثبتی،ماهی و گل
  5. فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟تا حالا چیزی ندیدم ازش جز مهربونی و خوبی
  6. در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس خیلی ماهی پری جونم دوست دارم:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلامی دوباره ببخشید دیر اومدماااااااااا

یکم حس و حال ندارم فکرکنم.......زندگیم تو رکوده بددsigh.gif

اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟پری پری اسم پری بهت میاد:w02:

بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟شیطونه و مودب و با حوصله و.........

بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟فکرکنم وقتی سختی میاد سراغش یکم خودشو میبازه ولی خب باز سرپا میشه:ws38:

وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟یه روانشناس قابل که رو مخ آدم تأثیر میتونه بذاره:ws37:

فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟توی آب قوی و بیرون آب یکم ضعیفه

توی حوزه خودش ودرسهاش (آب ) قوی......... پای زندگیش که میرسه (خشکی) یکم ضعیف

در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس

کلا من غذای دریایی زیاد دوست ندارم ولی موجودات دریایی دوست دارم:w02:

زیر دریا ها میتونیم باهم ، هم حتی دوست خوب باشیم...:icon_gol:

یکم برای زندگی درخشکیت هم مثل دریاها قوی تر باش......

سربلند و پیروز باشی عزیزم:icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

و اما تحليل من

نام تعريفي: دختر گل و مودب:icon_gol:

بهترين صفت پري: به نظرم خ و ش گ ل ي ش:ws37:

بدترين صفتش:اين كه پري دريايي ما از اعماق دريا اومده خشكي دوباره بر نمي گرده دريا پيش خونوادش:icon_pf (10):

تصور ذهني ازش:يه دختر با كلاس و مودب:96h3px3wpnn293irwcz

گفته من براي پري: خيلي گلي:icon_gol:، فقط ما رو فراموش نكن:girl_blush2:،‌ قدر خودتو بدون :ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام...

فقط میتونم بگم با احساس...مودب....و پر انرژی....

من بهت میگفتم نگار
    (
    خو
    ش قلب)

مودب بودن
    و
    + بودن

درونگرا بودن

نمیدونم...
    :hanghead:
    نقطه قوت==>خودش رو دوست داره...نقطه ضعف==>نمیدونم
    :hanghead:
    ؟

Hold fast to dreams

For if dreams die

Life is a broken-winged bird

That cannot fly

Hold fast to dreams

For when dreams go

Life is a barren field

Frozen with snow

• Like 4
لینک به دیدگاه

اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟ هرچی فکر کردم دوباره به پری رسیدم

بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ مهربونی به معنی واقعی کلمه

بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ چیز بدی ازت ندیدم ولی این که بعضی اوقات برای مدتی میری دل ادم میگیره :hanghead: که این مشکل دل منه :sigh:

وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟ ی ادم با لب خندون :ws3:

فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟ نمیدونمم

در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس هیچ وقت نرو :hanghead:

در کل خیلی گلی :hapydancsmil::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آدم خوبیه

بی آزاره

کارتونشم چند وقت پیش تلویزیون داشت می داد !

شاید محفل به طلبه پرده از یه رازی بردارم :whistle:

اون اول که پری خانومه دریایی ما اومد اینجا، شروع کرد به زدن تاپیک های 30 یا 30 پشت هم

این مصادف بود با تصویب قانون منع فعالیت سیاسی در کنگره، فقط مونده بود که سنا تصویبش کنه !

بعد این تاپیک ها جلسه تشکیل شد که بلافاصله با این حرکت برخورد بشه و مراتب به اطلاع مراجع قانونی و غیر قانونی برسه و خلاصه بندازیمش بیرون (استغفر ا... و ربی و باقی قضایا)

اون موقع فرناز خدا بیامرز گفت من می شناسمش، بذارین باهاش صحبت می کنم.

اینکه الان ما در خدمتشونیم

من به شدت هر چه تموم تر خوشحالم از اینکه دوستی مثل تو دارم :icon_gol:

امیدوارم مثل جمع خیلی زیادی از دوستانم در اینجا بتونم برای همیشه به عنوان دوست برای خودم نگهت دارم.

فقط سوالی که همیشه برام مطرحه اینه که پری دریایی با زیر دریاییش چه فرقی داره ؟

دریاییش مثلا رو سطح آب شناوره، زیر دریاییش زیر آب، یا مثلا دریاییش از یه عمقی پایین تر نمی تونه بره

ممنون می شم شفاف سازی کنی

بــــــــــــــــــــــــه

دکــــــــــــــــی جــــــــــان

هین یا هون؟

تو که شفاف کردی

یادش بخیر اخراجی مهندسان بودم پناه آوردم بودم اینجا تاپیک سی یا سی در کنیم بعد خودمون از راه به در شدیم195621_Laie_75C.gif

هیچی که نگفتی بعدا با اوری جهت آزارمندی خدمتتون مشرف میشیم65520_JC_nix.gif

اون موقع همچین تفاوت زیر دریایی و دریایی رو عملی متوجه می شی همچین شفاف می شه که یادگاری می مونه برات292319_tooth.gif

امیدوارم لیاقت دوستی خوبت رو داشته باشم و روزی رو دیگه نبینم که نباشی

خندون شاد و سلامت و عاشق باشی:icon_gol:

همون پری

من همیشه خودتم با همین اسم صدا میکنم :w16:

1. بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟

فک میکنم منطقی بودنت

1. بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟

بدترین ندیدم راستش

1. وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟

وقتی با هم هستیم احساس ارامش میکنم

دختر ارومی هستی

منظورم این نیست که شیطون نیستیا یعنی ارامش داری دچار تلاطم نیستی و این به ادم منتقل میشه

1. فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟

فک میکنم این و تو دوتای بالایی جوابیدم

1. در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس

1. به نظرم دختری میای عاقل و با تدبیر

2. منطقی

3. مهربان

4. و در رابطه با رشته خودت با سواد

و بدان که دوستت دارد

منم دوست دارم پری جون برات بهترینا رو ارزو میکنم امیدوارم همیشه موفق و شاد ببینمت

51521_544120_l_daisy.gif

ارادتمند پری

42119_mermaid3.gif

اورامان خودمی!

همیشه از خیابون محل کارم که هم اسم توئه رد میشم و یاد لبخند مهربونت می کنم597219_svartpuss[1].gif

مثل همیشه انعکاس خوبی خودت بود

ممنونم از افتخاری که دادی و نظرت ... سپاس بانو:icon_gol::icon_gol:

اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟

خب از اونجایی که مدت هاست به این یوزر عادت کردم همین پری دریایی خیلی بهتره!:ws37:

بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟

ادب- مهربانی-خوش مشربی-انرژی زیاد

بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟

خب راستش من خودم رو در موقعیتی نمی بینم که بخوام این رو بگم. :hanghead:

تو این مدتی که میشناسمت اصلا نکته ی منفی ندیدم.:w16:

وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟

صمیمی و مهربان. احساس می کنم نظر کسی که داره باهاش حرف میزنه و یا مدتی میشناسدش براش مهمه.:w16:

این خیلی مثبته...

فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟

نقطه ی قوت : صمیمیت

نقطه ی ضعف: یک ذره حساسی :hanghead:

در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس .

گاه نوشته هات رو خیلی دوست دارم. :ws37:

سارا بانو

کاش همه چیز به زیبایی عینک و نگاه تو بود

ممنونم از لطفت همیشه یه مهربونی و دوستی و وفای خاصی لا به لای نوشته هات خفته است دوسش دارم مثل خودت495819_toyou.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

درود پري مهربون (202).gif

1. آريل خوبه؟ :w02:

2. مهرباني و صبر!

3. مهرباني و صبر بيش از حد! كمي تا قسمتي وابستگي زياد به دوست داشتني‌هاي زندگيش.

4.خب من اول ديدمت بعد شناختمت! به همين خاطر صورتتو تصور ميكنم (1170).gif كه البته شباهت بيسيار شديدي به آريل (پري دريايي) داري!چرا؟ جريان چيه؟ :ws38:

آدم نيست آخه پريه، يه پري حساس و مهربون و شيطون! (2433).gif

پري تمام انرژيشو واسه همون دوست‌داشتني‌هاي زندگيش ميذاره. به همين خاطر وقتي باهاش حرف ميزني حس ميكني كه توي اون لحظه تمام هدف زندگيش گوش دادن به حرفاي تو و درك كردن توئه! شايد رشته و تحصيلاتش اين خصوصيتش رو چندين برابر تقويت كرده باشه ولي اين توي خودشم هست. به همين خاطر آدم وقتي باش صحبت ميكنه آرامش داره. بي تكلف!

شايد تو درونش اون آرامشي كه بيرون ديده ميشه رو نداشته باشه ولي تمام تلاششو ميكنه كه تو متوجه نشي. :ws37:

5. خودش نقطه‌ي قوته كلا (2740).gif

يه نقطه ضعف داره كه خيلي اذيتش ميكنه. اونم همين وابستگي هست كه قبلا گفتم. از طرفي باعث ميشه بيش از حد از خودش بگذره و انرژي خيلي زيادي بذاره براشون كه خيلي وقتا ممكنه باعث بشه آسيب ببينه.

ميدوني پري! گاهي آدم بايد از يه چيزايي ساده عبور كنه...

ارزش خيلي چيزا بالاست ولي همه‌ي اونا بايد در جهت اين باشه كه تو زندگي بهتر و احساس بهتري نسبت به خودت داشته باشي.

شايد چيزاي ساده‌اي كه گاهي با حساسيت‌هات براي خودت سختشون ميكني اونقدر ارزش نداشته باشن...

6. صلاح نميبينم جلو جمع ازين حرفا بزني. (2071).gif

بيا بريم تو پستو با هم صوبت كنيم :w02:

با خودت مهربون‌تر باش (196).gif

شاد باشي عزيزم (1070).gif

اگه یه روزی خواستم چیزی به نام "پری کیست؟" بزنم حتما این پست تورو می ذارم مقدمه اش!

گاهی وقتایی که این روزا تبدیل شده به همیشه

دلم خیلی هواتو می کنه و با خودم که فکر می کنم میگم کاش منم مثل تو بودم!:hanghead:

اونقدر خوب هستی که تمام غیر خوبی ها رو هم خوب بیان می کنی!

به شکرانه آشنایی ات قاصدکی را بر باد می دهم تا با پروازش به آسمان یاد تورا در قلب و زندگی من جاودانه کند

دوستت دارم585719_rgtdspscjdff8qxz.gif بریم تو پستو....!:w02:

آهای نقدهای سنگین رو نگفتی ها!:banel_smiley_4: فکر نکن نفهمیدمw000.gif

سلام به عشق خودم.بهار دوست داشتنی من که یه عالمه می دونه دوسش دارم.:icon_gol:

تو جیگر طلای منی!

خوب معلومه همون بهار!انوی عشق!هر کی چهرتو ببینه خودش می فهمه مثل بهاری.آروم و خانم.فصل بهار از وقتی باهات آشنا شدم تورو برام تداعی می کنه ناز من.

همه جوره خوبی خانم گل!مهمترینش مهربونی و دل پاکته!دلی که لیاقت می خواد کسی بتونه بدستش بیاره.

سادگیت!نذار این سادگی دردسرسازت بشه!تو می تونی!می تونی و می تونی!!!

تصور من خودت خودته!یه بهار زیبا!یه نسیم خنک که هر جا میره با خودش آرامش و شادی میاره.

فکر کنم تو تصمیم گیری یه کوچولو مشکل داری نازناز.که اونم یه کوچولوها.اینکه دوست داشتنی هستی و با همه خوبی و سازگار بهترین ویژگیته.مطمئن باش همه انایی که قدرتو می دونند دوستت دارند.

بهار عزیزم همیشه برات آرزوی خوشبختی دارم و امیدوارم اون خوابی که کچل دیده زودی برآورده بشه.بهاری از وقتی دیدم همیشه به این فکرم که قبلا یه روزی یه جایی دیده بودمت همسایه جونی!هنوز که نفهمیدم.تو می دونی؟

درود و درود و دوصد درود و بازهم درود و هزاران درود دیگر:icon_gol:

کچل پلی بود برای آشنایی تو!

تویی که شاید نمادی از یک بهشتی!

مهربان صمیمی و دوست داشتنی

خوش به حالش! کچلی که تورا دارد چه کم دارد؟؟:ws3:

دوستت دارم و سعی می کنم حرفای خوبت رو خوب گوش کنم شاید آدم بهتری شدم:a030::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

به به ممنون از دعوتتون پری خانوم:ws3:

من فقط یه بار باهاتون برخورد داشتم:ws3:

اونم تو میتینگ دریایی بوود که خیس آب شدیم:ws28:

به نظرم دختر خوووبی بوودین!

پر انرژی!!

سرشاز از انرژی مثبت!!

زیادی شلوغی:ws3:

دختر مهربونی هم هستی!!

مختم خوب کار میکنه:ws3:بازم از این میتینگا بزار!

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام عزيزم :ws37:

1. پري دريايي ديگه :ws3:

2.مهربونه

3. من كه تا حالا بدي نديدم :ws37:

4. يه پري دريايي شاد. مث آواتاراش و اسمش. تو تك تك كلمه‌هاش ميشه مهربوني رو ديد. :w16:

5. نقطه قوت كه خيلي زياد داره. :hapydancsmil:

ولي نقطه ضعف...امممممم... فك كنم يه خورده آسيب پذيره. يا حساس. :hanghead:

6. خيلي دوست دارم. :icon_redface:

.

شالام صبای مهربون

مرسی عزیزم که اومدی و با سانسور فراوان فقط خوبی گفتی عزیزم

ممنونم از نظر لطفت زیبا664119_d6z5m0hzh1fdhmce.gif

درود بی بدرود به شما 15l1s9nc4zf0c4ciwkg.gifبگذریم که یه مدت بدرود بودی:whistle:

کلا این شتره یه مقدار خوابالو و تنبل تشریف داره......:banel_smiley_4:گفته در خونه ما هم می خواد بیاد لنگر بندازه......:sad0:هر شب خوابشو می بینمnen0wanbq4kquu45yow.gif

شخصیت رو نمیدونم ولی حتما پولک دارن:(87):

ما که پاس نکردیم چطوری تحلیل کنیم؟:w000:

اولا ما اصلا از اولش هم شوخی نداشتیم همش جدی بود:w02:دوما یادگاری خوبه منم می خوام:sad0:

اما برای اینکه تاپیکمون واقعا رنگ و بویی از نقد و تحلیل شخصیت به تعریف عام داشته باشه و تعریف محض از روی لطف نباشه ، من دلم می خواست همیشه جواب این سوالا رو

از دوستام درباره خودم بدونم ممنون می شم بهشون پاسخ بدین 273920_mail1.gif

بپرس عزیزم راحت باش....بزار رو صندلیم بشینم بعد بپرسndepmbhlv4vrb2xiyhs.gifمگه صندلی داغ که میخوای سوال بپرسی؟:banel_smiley_4:

1-اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟

همون پری دریایی خوبه به نظر من.....:icon_gol:شما هم که دیگه با گوشت و پوستت اجین شده:ws3:

2-بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟

به نظر من مهربونی و شیطنتش....:5c6ipag2mnshmsf5ju3نگی چرا دوتا گفتمااااااااا.....:w000:چون دو تا بهترین داشتی:w02:

3-بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟

سوال بالایی رو دو تا گفتم دیگه اگر اینم جواب ندم توازن برقرار میشه:hapydancsmil:اگر هم صفت بد داشته باشی من ندیدم شاید به خاطر اینه که زیاد باهات برخورد نداشتم.....آهان چرا یهو می پری وسط خیابونو از خیابون رد میشی؟نمیگی ماشین بهت میزنه؟شاید یه راننده مست باشه:w000:بیشتر دفت کن:w58:

4-وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟

چه سوالای سختی میپرسیا..... مگه ما روانشناسیم مثل خودت؟چرا همه رو مثل خودت فرض می کنی؟:icon_razz:در مورد آرایش صورتت خواستی بیا بهت میگم:ws3:

5-فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟

نقطه قوتش صبر و حوصلشه اینو از توی پستات فهمیدم بهار چون با حوصله به همه پستایی که باید جواب بدی،جواب میدی و به همه نکات توجه می کنی

نقطه ضعف::icon_pf (34)::ws3:نداری خو ....یادم نیست حالا اگعه یادم اومد بهت میگم:icon_redface:فکر کنم دختر حساسی باشی

6-در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس

همه سوالا رو پرسیدی حالا میگی هرچی دل تنگمون؟:icon_razz:دلم میگه چرا به این نی نی پستونک ندادن؟bxjbjct91pvnoins1j8z.gif

51521_544120_l_daisy.gif

ارادتمند پری

42119_mermaid3.gif

مخلصیمndepmbhlv4vrb2xiyhs.gif

هادی ... هادی ... هادی... بسی به دلمان شادی نهادی5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

خیابون رو خیلی باحال اومدی می خواستم فیلم راهپیمایی رو بگیرم جان فشانی کردم دیگه:whistle:

ولی دم شما داغ! بسی زیبا بود و لذت بردیم

ممنونم از افتخاری که دادی وقتی که گذاشتی و حرفای قشنگت:icon_gol::icon_gol:

وقتی هوا سرده نه اینکه سفیدی خیلی بامزه میشی مماقت سرخ میشه لپات هم مثل لبو میشه:ws3:

من خودم وقتی یه نفر رو می بینم دقیقا کارایی که می کنه میاد تو ذهنم میتونم حدس بزنم چه کارایی انجام میدی یا شخصیتت چطوریه همیشه هم درست از آب در میاد حدسام اینجا هم خیلی چیزا رو نگفتم حالا شاید بعدا اومدم گفتم :a030:

فکر می کنی به خاطر چی اینجوریم؟شاید آدمای زیادی رو دیدم و باهاشون ارتباط داشتم یا شاید به خاطر کتابای شخصیت شناسیه که خوندم.:ws52:

خب از خیلی چیزا ناشی می شه

می دونی خود منم همینجوری ام از بچگی انگار می تونستم از چهره ادما شخصیت هاشونو حدس بزنم!

ولی خب وقتی میای سراغ روانشناسی و مطالب علمی می خونی یه دید کلی بهت می ده و تونی اون افکار خودت رو شکل بدی

به نظر من توام کاملا تو این زمینه تونستی تا حدی موفق باشی و آینده خوبی برات متصور میشم همچین ای ول!!:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

ایول به این ابتکار ! تحلیل اینجوری خوبه دیگه هلو بپر تو گلو ! :ws3:

پرررررررینگ:hapydancsmil:

بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟

خوش برخورد و گشاده رو

بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟

----

وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟

توی برخوردهای نزدیک که معمولا یه دوست خوش برخورد و صمیمیه که نشون میده دوستاش واقعا واسش ارزش دارن ، توی موضوعات جدی احساس میکنم همیشه دوست داره یه دید از بالا نسبت به مسائل در مقایسه با بقیه آدما داشته باشه واسه همین حرفاش بیشتر وقتها رنگ نصیحت داره هرچند که شاید هدفش این نباشه اصلا

فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟

نقطه قوت اینه که میتونه تعامل خوبی با اکثر آدما داشته باشه و اینکه انرژی لازم رو واسه اینکه آغازگر یه حرکت جدید و بزرگ باشه همیشه داره

نقطه ضعف همون نصیحت گونه بودن حرفاشه ، البته شاید من اشتباه میکنم ولی فکر میکنم دیدش به آدما مثل دید یه مادر به بچه ی خردسالشه...این میتونه نقطه قوت هم باشه برخی مواقع ، ولی همیشه خوب نیست

در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس

از اینکه جز دوستات هستمو حرفام میتونه جزئی از یادگاریهات باشه خوشحالم :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
خب زیاد شناخت ندارم ولی از اونجا که دعوت کردین تا اونجا که میشناسمت تحلیلت میکنم:ws3:

1-مهربان و با آرامش

2-به شدت به دوستانش احترام میذاره و هر کاری از دستش بر بیاد بدون چشم داشتی انجام میده

3-بسیار خونگرم و در عین حال خونسرد هستند:ws3:(حالا ما که نمیدونیم روانشناسا بهش چی میگن

درونگرا برون گرا چی چی :ws3:)

4-اهل هنر

5-با سلیقه

6-منطقی

7-فوق العاده صبور

8-با جنبه

9-به یاد دوستاش هست

10-به کلمات و جملات خیلی حساس هست

11-با سواد

12-یه مقدار احساس میکنم گوشه گیر هست

13-احساساتی

14-اهل شیطنت

همینا...

مرسی از نظرات و نکات ریز بینانه همچین 663920_phil_25.gif

فقط اون مورد گوشه گیر گزینه انحرافی بود دیگه؟:w02:

مو نو گوشه گیری؟472320_phil_08.gif

بقیه تعریف ها هم که کلا راجع به یکی دیگه بوده:whistle:

چی موند واسه خودم؟icon_pf%20(34).gif

مرسی خیلی جالب بود:icon_gol:

خوشحالم که این پست رو زدی:icon_redface:

1- شاهدخت سرزمین پریان:ws3:

2- امید امید امید!

اینکه میتونه عاملی باشه که تورومجاب کنه از بنیادی ترین باورهای خودت دست بکشی فقط تو امید محض میشه ریششو پیدا کرد وبعد از اون شور وشوق

واقعا وقتی دلت با یه کاریه نیازی به انگیزش دراون مجموعه وجود نداره

برای انجام کاری که میخوای وبهش معتقدی (به شرطها وشروطها!!:banel_smiley_4:) هیچ چیزی نمیتونه جلوتو بگیره

3- وقتی تحت شرایط سخت ومحدود کننده قرار میگیری زودتر از اون چیزی که فکرشو میکنم وا میدی

قبول دارم ادم باید تو شرایط یکی باشه تا قابل قیاس باشه ولی خب مبارزه اولین لغتی هست که برام معنی میشه درقبال شرایط سخت:whistles:

4- ها؟

یاد ممول افتادم:ws28:

5- قدر خودتو بدون خودتو بشناس وبدون هیچ چیزی از تو مهمتر نیست:icon_gol: تکراری:4564:

6- همیشه یادت باشه تو جعبه پاندورای تو چیزی باقی مونده

این چیزیه که هممون داریم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

همیشه یکی هست...

همیشه ددی هست...!

ددی یه دونست...!!

صرفا واسه نمونه است...!!!:ws3:

نمی دونم شاید همه چیز زیر سر ترس باشد و حصار...! هر دو که باشد یا هیچ کدام که نباشد جایی یا چیزی در شرف از دست رفتن است...:icon_redface::icon_gol:

مرسی ددی ته مانده جعبه رو با هم قسمت کنیم؟:w02:

درود به یگانه پری دریایی نواندیشان

1. اگه بخواین منو با یک نام تعریف کنید اون چه نامی است؟بهار/ بهترین اسمیه که برازندته به خاطر سرزندگی و شادابی روحت ارتباط داشتن باهات مثل تنفس در فصل بهاره :w16:
  2. بهترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ نسبت به اطرافیانت و همینطور اتفاقات سطحی نگر و بی تفاوت نیستی واکنشهات بر اساس احساسات زودگذر نیست و اینکه در حل مسائل عمقی کار می کنی همه جنبه ها رو در نظر میگیری صبوری مهربان مدیریت فوق العاده خوبی در ارتباطاتت داری
  3. بدترین صفت اخلاقی پری دریایی چیه؟ندیدم:w58:
  4. وقتی پری دریایی رو می بینین یا باهاش حرف می زنین تو ذهنتون چه جوری تصورش می کنین؟ به نظرتون چه جور آدمیه؟ وسعت یه چیزی شبیه به دریا در عین ارامشی که نسبت به اتفاقات داری زنده و پر جنبشی /با مسئولیت با تعهد منتظر نیستی که اطراف تغییر کنه و یا اینکه اگر کاری رو زمین مونده باشه بدون چشم داشت انجام میدی این نوع مسئولیت پذیری ارامش فوق العاده ای در زندگیت ایجاد کرده

5. فکر می کنین نقطه قوت و ضعف این موجود دریایی چیه؟ به نظرم مسئولیت پذیر و دوم صبور بودنت نقاط قوتته و ضعف نمیدونم :ws52:
  6. در انتها هرچه دل تنگت می خواهد درباره پری یا برای پری بنویس ارزو دارم برات روز به روز به موفقیت بیشتری برسی موفقیت از نوع واقعی و نه کلامی هرگزهرگز هرگز دلم نمی خواد ناراحت باشی و ناامید و مطمئنم هیچ وقت ناامیدی نمیتونه بهت غلبه کنه و امیدوارم همیشه بتونی با این ویژگی های اخلاقی و جایگاه اجتماعیت جز کسانی باشی که به تحول در سرنوشت جامعه مون کمک می کنن

حانی جونم

خانوم خانوما شازده خانوم خیلییییی خانووووم880419_queen.gif

مارا بسی مورد الطاف خود قرار می دید حساب آب شدنمون بکن دیجه گل بانو366219_4plnvbq.gif

منم هیچ وقت دلم نمی خواد تورو ناراحت ببینم و دلم همیشه چشمای مهربون و پاکت رو به یاد داره و برات آرزوی بهترین ها رو که خیلی لایقشی رو داره:icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...