رفتن به مطلب

رئال 11-1 بارسا؛یادآوری تلخ برای بارسایی ها در آستانه ال کلاسیکو

ارسال های توصیه شده

من مورونیو تو اینتر رو خیلی دوست داشتم :hapydancsmil: .. ای کاش از اینتر نمی رفت :hanghead:
ولی‌ من همیشه ازش بدم میومده :hapydancsmil:خیلی‌ خوب شد اومد رئال گند زد بهش:hapydancsmil:
لینک به دیدگاه
ولی‌ من همیشه ازش بدم میومده :hapydancsmil:خیلی‌ خوب شد اومد رئال گند زد بهش:hapydancsmil:

آبجی جون داش بی انصافی نکن.خوزه خدائیش مربی خوفیه.درسته جلو پپ باد معده هم نیست اما خدائیش مربی الماسیه.یخده غده.اونم هر سری بچه محلای کاتالان حالشو میگیرن گوزپیچ میشه.

لینک به دیدگاه
آبجی جون داش بی انصافی نکن.خوزه خدائیش مربی خوفیه.درسته جلو پپ باد معده هم نیست اما خدائیش مربی الماسیه.یخده غده.اونم هر سری بچه محلای کاتالان حالشو میگیرن گوزپیچ میشه.
منم نگفتم مربی بدیه!!! گفتم ازش بدم میاد :w16:به رئال هم گند زد :hapydancsmil:
لینک به دیدگاه
چرا بدت میاد ازش؟
خودخواه پرو.. اون زمان که مربی چلسی بود جنگ روانی‌ راه انداختن هاش حرفایی که میزد و... :icon_razz:از این نوع شخصیت‌ها بدم میاد:w16:
لینک به دیدگاه

تو اینتر بود حال بارسا رو گرفت :hapydancsmil: کلی حال کردممم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
اره افتخار کن :w16:مخصوصاً پپه!! به مورینیو هم افتخار کن!! به رونالدو خیلی‌ افتخار کن از طرف منم بهش افتخار کن!:w16:

دیدم مسی چه شخصیت حرفه ایه و انسانی برخورد می کند

پپه بدبخت درو کرد!

اگه یکم شانس با رئالی ها بود الان برنده مابودیم

لینک به دیدگاه
دیدم مسی چه شخصیت حرفه ایه و انسانی برخورد می کند

پپه بدبخت درو کرد!

اگه یکم شانس با رئالی ها بود الان برنده مابودیم

:w58::w58::w58:مسی؟؟؟؟؟ مسی؟؟؟

اون بازی که پپه زد دست مسی رو لت‌و پار کرد رو ندیدی ظاهرا!!!

دیشب مسی کار خاصی‌ نکرد!!!! خوبی‌؟؟

یه خطای معمولی بود!:w58:

به شانس نیست عزیزم بارسا بهتر بازی کرد برد :ws37:

لینک به دیدگاه
:w58::w58::w58:مسی؟؟؟؟؟ مسی؟؟؟ اون بازی که پپه زد دست مسی رو لت‌و پار کرد رو ندیدی ظاهرا!!! دیشب مسی کار خاصی‌ نکرد!!!! خوبی‌؟؟ یه خطای معمولی بود!:w58: به شانس نیست عزیزم بارسا بهتر بازی کرد برد :ws37:

آره مسی.تنها کارت زردیه بارسا

شانس که نه !؟توعرض 3 دقیقه 2تا گل بهش چی میگن

بخصوص گل دنی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولا از به کار بردن الفاظی که درشان انجمن نیست به دلیل غلیان احساسات اجتناب کنید

دوما شما برگردید به کارنامه تبلیغاتی خود باشگاه رئال نگاه کنید ببینید چقدر شرمسارند از این پیروزی هایی که به ضربب وزور کشتار چپ گرایان به دست امده

تاریخ ورزش مملو از این پیروزی های بادکنکی است

رکوردهای المپیک پیروزی های فوتبال وووو

الان چی دارین بگین؟

زمان دل بوسکه که اوج کار رئال بود هم امار زیاد دلچسبی نداشتین فقط قهرمانی ها به شما رسید که مبارکتون باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...