رفتن به مطلب

ادعای فرد مشهدی در توانایی در پیش بینی زلزله با دقت بسیار

ارسال های توصیه شده

تازه من ازش کلی ادعای دیگه هم چند روز پیش خوندم......

گفته ایران در خطره یه فاجعه هست:whistle:

مگه غیر از زلزله چیز دیگه ای هم گفته ؟

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

این موضوع در یک وبلاگ شخصی بوده که الان وجود نداره ولی جالبه شخصی بودن در مشهد ادعای پیش بینی زلزله داشتن قسمتی از متن رو پیدا کردم اینجا میزارم .

پيش بيني: بارندگي بسيار شديد در راه هست مردم منطقه هاي زلزله زده مازندران ، آشتيان ، داوود آباد ، ني

پيش بيني: بارندگي بسيار شديد در راه هست مردم منطقه هاي زلزله زده مازندران ، آشتيان ، داوود آباد ، نيشابور ، خرو ، قدمگاه ، طرقبه و اطراف آماده باشند كه خدايي نكرده غافلگير نشوند با تشكر صولتي اين موج از سمت غرب كشور آماده ورود به كشور ما مي باشد اين آماده باش به كليه مردم كشور مي باشد بخصوص مردم زلزله زده مناطق ياد شده

و یه قسمت دیگه :

گفته بودم نيشابور فقط پس لزه دارد مردم آرام باشيد اما كسي باور نكرد

با سلام و صبح بخير به تمام مردم عزيز كشورم از شرق تا غرب از شمال تا جنوب از شمال شرقي تا جنوب غربي و از جنوب شرقي تا شمال غربي و مركز اينها دوستان عزيزم خوب است عرض كسي كه با فعاليت و استدلال علوم خاص به شما عزيزان ميگويد كه زلزله شديدي رخ نميدهد آرامش داشته باشيد استرس و ناراحتي نداشته باشيد خودتان و خانوده محترم را در اين سوز و سرماي زمستان در پاركها و فضاي باز بيمار و معيوب نكنيد گوش ميداديد من اهل روسيه نيستم من در تهران و جائي ديگر زندگي نميكنم من هم در كنار همين گسل و نزديك شما در مشهد هستم وقتي بسياري از شما عزيزان پيام ، پيامك و تلفن روي خط ثابت و همراهم تماس برقرار ميكرديد من فقط در فكر آرامش شما بودم نه در فكر سوءاستفاده از شما و افكار شما من كسي مثل شما هستم با افكار متعلق به خودم و با اعتقاداتي خاص اعتقادت خاص من به خداوند و ائمه معصومين (ع) است و به بقيه عزيزان احترام ميگذارم چه دوستم باشد يا كسي كه با من كاري ميكند كه دوست من نباشد البته خوشبختانه من دشمني ندارم در تمام جهان هستي و همه شما عزيزانم را هم دوست دارم وقتي آقاي كوروش مجد با من تماس گرفتند و گفتند آقاي صولتي از وزارت ارشاد و تبليغات اسلامي گزارش داده اند كه زلزله بسيار شديدي براي نيشابور در راه هست تنها به ايشان عرض كردم كه اينها همه شايعه است و توجه نكنيد گفتند دانشمندان روسيه پيش بيني زلزله شديدي براي نيشابور كرده اند گفتم توجه نكنيد گفتند موسسه بين المللي زلزله اعلام زلزله 7 ريشتري براي نيشابور كرده ديگر خيلي ناراحت شدم چون ميديدم كسي اصلاً به حرفهاي من گوش نميدهد گفتم هر كسي حتي آقاي فرماندار آقاي استاندار و يا هر كدام از مسئولين كه در مورد زلزله و پيش بيني زلزله حرفي زدند توجه نكنيد و فقط به عرايض بنده توجه داشته باشيد و امروز چهار روز از زمان زلزله نيشابور گذشته زلزله اي كه با شدت 6.0 ريشتري در مركز آن كه نزديك به شهر نيشابور ، خرو و قدمگاه بوده و باعث لرزش در اكثر شهر ها بخصوص مركز استان يعني مشهد مقدس شده

+ نوشته شده در یکشنبه 1390/11/02ساعت 7:58 توسط سيد عباس صولتي 09158578235 | نظر بدهید

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام و احترام به اطلاع كليه مردم عزيز و مهربان نيشابور ، خرو ، قدمگاه ، طرقبه و مشهد و اطراف ميرس

با سلام و احترام به اطلاع كليه مردم عزيز و مهربان نيشابور ، خرو ، قدمگاه ، طرقبه و مشهد و اطراف ميرسانم موج زلزله اي كه براي روزهاي يكشنبه و دوشنبه اعلام كرده بودم از ساعت 07:28 صبح يكشنبه آغاز و تا ساعت 08:20 روز دوشنبه با شديدترين موج لرزشي 3.2 ريشتري به حالت 2.5 ريشتري باز خواهد گشت اما روز پنجشنبه اين موج تا 3.5 و 4.0 ريشتر خواهد رسي جهت اطلاع شما عزيزانم در ضمن عاجزانه از شما عزيزانم خواهش ميكنم به شايعه هيچ زلزله اي از كشور روسيه گرفته تا موسسه بين المللي زلزله و وزارت ارشاد و تبليغات اسلامي و غيره گوش ندهيد آيا آنهائي كه چنين شايعه اي ميكنند مثل من عكس و شماره تلفن و مشخصاتشان مشخص است تا از سوي همين مردم مورد پيگيري و شناسائي بشوند خير اين تنها سيد عباس صولتي است كه توي اين كشور ميليوني شجاعت كرده همه اطلاعات خودش را در معرض ديد خوانندگان قرار داده است ))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...