رفتن به مطلب

همکاری برای دومین مجله معماری

ارسال های توصیه شده

سلام منم حتما هستم

نتونستم شماره قبلی رو دانلود کنم :(

میشه فهرست کلی مطالب رو برامون بزارید که بدونیم تو چه زمینه هایی اطلاعات لازم داریم؟

خیلی تلاش خوبیه تبریک میگم بهتون :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام منم حتما هستم

میشه فهرست کلی مطالب رو برامون بزارید که بدونیم تو چه زمینه هایی اطلاعات لازم داریم؟

ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننمhapydancsmil.gif

حتما میزارم...میزارم توو پست اول:icon_gol:

لینک به دیدگاه
میگم بچه ها مگه سری قبل مطالب خیلی بیش از یک مجله جمع آوری نشده بود؟:ws38:

خب فعلا همونها رو بکنید یه مجله برای بعدیهاش مطلب جمع کنید........:whistle:

اون قدری نیست که بشه یه شماره دیگه درآورد :ws37:

لینک به دیدگاه
سلام منم حتما هستم

توو پست اول گذاشتمhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها از همه کسانی که اعلام آمادگی کردند کمال تشکر رو دارم. امیدوارم با تیم عالی و کاری بتونیم نتیجه خیلی خوبی رو منتشر کنیم. در این پست لیستی از مطالبی که برای گاهنامه لازم داریم رو مینویسم. همه کسانی که اعلام آمادگی کرده بودند و یا از این به بعد میخواهند در تهیه مجله کمک کنند میتونند قسمتی از مطالب رو به عهده بگیرند. البته اگر باز هم کسی نظر خاصی داشت بگه تا با مشورت هم کار رو بهتر کنیم. جدیدترین اخبار از

معماری،
مصالح،
تکنولوژی ساختمان
مسابقات معماری داخلی یا خارجی،
کتاب ها و مقالات معماری،
معرفی پروژه های معماری شامل
ایران
جهان
(چه کارهای جدید و چه کارهای قدیمی)
معرفی یک شهر ( با تمام پروژه های بزرگ معماریش. ترجیحا خارجی)
بخش آموزشی
میتونه آموزش هر چیزی که مرتبط با معماری باشه. تصمیمش فعلا با شماست
بخش عمومی شامل
درد و دل های معمارانه
(هر چه به نگاه های و افکار پریشان یک معمار مربوط میشه. هر چیزی!)
همچنین به مقالات زیادی در زمینه مبانی نظری و تاریخ معماری نیاز داریم تا در جای جای گاه نامه قرار بدیم بیشترین مطالبی که نیاز داریم مربوط به قسمت معرفی خواهد بود تنها یک خواهش و توضیح داریم در خدمتتون. برای هر چیزی که ارائه میدید حتما منبع ذکر کنید. حتی اگر یک تصویر یا نقل قول باشه کارهایی که ترجمه یا گرداوری یا نوشته خودتان هستند به اسم خودتان در گاهنامه قرار خواهد گرفت. من تلاشم این بوده که حول محور معماری مطالب رو قرار بدیم اگه نظری دارید که بقیه رشته ها مثل شهرسازی، مرمت یا ... رو هم وارد کنیم بفرمایید.
پ.ن درسته زمان خاصی برای کار در نظر گرفته نشده ولی سعی میکنیم هر چه زودتر مطالب رو ببندیم کسی میتونه اسم خاصی برای گاهنامه پیشنهاد بده؟ همچنین یک لوگوی ساده و هنری هم میتونیم طراحی کنیم اگه مایل باشید. لطفا بعد از انتخاب کار به من یا یکی از مدیران بخش خبر بدید :a030: ممنون از اینکه تا اینجا رو خوندید. ببخشید سرتونو درد آوردم
لینک به دیدگاه

ممنون سعید جان :icon_gol:

بچه ها اعلام آمادگی کنن تا یه لیستی تهیه شه بدونیم چیا داریم و نداریم تا کم و کسریارو جبران کنیم

خودم تو بخش جدیدترین ها و معرفی پروژه می تونم کمی کمک کنم

لینک به دیدگاه

دوست جونای معمارhapydancsmil.gif

مطالبتون رو فرستادین برای فاطیما؟

به چند نفر هم برای ویرایش صفحه و انجام کارای فوتوشاپش نیاز داریمhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

از همه کسانی که اعلام آمادگی کردند کمال تشکر رو دارم. امیدوارم با تیم عالی و کاری بتونیم نتیجه خیلی خوبی رو منتشر کنیم.

در این پست لیستی از مطالبی که برای گاهنامه لازم داریم رو مینویسم. همه کسانی که اعلام آمادگی کرده بودند و یا از این به بعد میخواهند در تهیه مجله کمک کنند میتونند قسمتی از مطالب رو به عهده بگیرند.

البته اگر باز هم کسی نظر خاصی داشت بگه تا با مشورت هم کار رو بهتر کنیم.

جدیدترین اخبار از

معماری،

مصالح،

تکنولوژی ساختمان

کتاب ها و مقالات معماری،

ایران

جهان

بخش عمومی شامل

درد و دل های معمارانه

همچنین به مقالات زیادی در زمینه مبانی نظری و تاریخ معماری نیاز داریم تا در جای جای گاه نامه قرار بدیم

بیشترین مطالبی که نیاز داریم مربوط به قسمت معرفی خواهد بود

تنها یک خواهش و توضیح داریم در خدمتتون. برای هر چیزی که ارائه میدید حتما منبع ذکر کنید. حتی اگر یک تصویر یا نقل قول باشه

کارهایی که ترجمه یا گرداوری یا نوشته خودتان هستند به اسم خودتان در گاهنامه قرار خواهد گرفت.

من تلاشم این بوده که حول محور معماری مطالب رو قرار بدیم

اگه نظری دارید که بقیه رشته ها مثل شهرسازی، مرمت یا ... رو هم وارد کنیم بفرمایید.

پ.ن

درسته زمان خاصی برای کار در نظر گرفته نشده ولی سعی میکنیم هر چه زودتر مطالب رو ببندیم

کسی میتونه اسم خاصی برای گاهنامه پیشنهاد بده؟ همچنین یک لوگوی ساده و هنری هم میتونیم طراحی کنیم اگه مایل باشید.

لطفا بعد از انتخاب کار به من یا یکی از مدیران بخش خبر بدید :a030:

ممنون از اینکه تا اینجا رو خوندید. ببخشید سرتونو درد آوردم

ممنونم سعید عزیز....:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

میتونیم برای اسم مجله نظر سنجی بزاریم:a030:

لینک به دیدگاه

سعی می کنم در راستای بخش هایی که گفته شد توسط دوست عزیزمون سعید...:icon_gol:

مطالبی رو به مدریت محترم ارائه بدم...

کمی گرفتار روزمرگی ها هستم....ولی سعی می کنم حتی به قدر کوتاه ترین مطلب هم در این کار دسته جمعی شرکت کنم:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام بچه ها از همه کسانی که اعلام آمادگی کردند کمال تشکر رو دارم. امیدوارم با تیم عالی و کاری بتونیم نتیجه خیلی خوبی رو منتشر کنیم. در این پست لیستی از مطالبی که برای گاهنامه لازم داریم رو مینویسم. همه کسانی که اعلام آمادگی کرده بودند و یا از این به بعد میخواهند در تهیه مجله کمک کنند میتونند قسمتی از مطالب رو به عهده بگیرند. البته اگر باز هم کسی نظر خاصی داشت بگه تا با مشورت هم کار رو بهتر کنیم. جدیدترین اخبار از
معماری،

مصالح،

تکنولوژی ساختمان

کتاب ها و مقالات معماری،

ایران

جهان

بخش آموزشی

میتونه آموزش هر چیزی که مرتبط با معماری باشه. تصمیمش فعلا با شماست

بخش عمومی شامل

درد و دل های معمارانه

همچنین به مقالات زیادی در زمینه مبانی نظری و تاریخ معماری نیاز داریم تا در جای جای گاه نامه قرار بدیم بیشترین مطالبی که نیاز داریم مربوط به قسمت معرفی خواهد بود تنها یک خواهش و توضیح داریم در خدمتتون. برای هر چیزی که ارائه میدید حتما منبع ذکر کنید. حتی اگر یک تصویر یا نقل قول باشه کارهایی که ترجمه یا گرداوری یا نوشته خودتان هستند به اسم خودتان در گاهنامه قرار خواهد گرفت. من تلاشم این بوده که حول محور معماری مطالب رو قرار بدیم اگه نظری دارید که بقیه رشته ها مثل شهرسازی، مرمت یا ... رو هم وارد کنیم بفرمایید.

پ.ن درسته زمان خاصی برای کار در نظر گرفته نشده ولی سعی میکنیم هر چه زودتر مطالب رو ببندیم کسی میتونه اسم خاصی برای گاهنامه پیشنهاد بده؟ همچنین یک لوگوی ساده و هنری هم میتونیم طراحی کنیم اگه مایل باشید. لطفا بعد از انتخاب کار به من یا یکی از مدیران بخش خبر بدید ممنون از اینکه تا اینجا رو خوندید. ببخشید سرتونو درد آوردم

سلااام؛

خیلیییی عالییییییه؛ ممنون بابت این لیست (2343).gif

من بخش معرفی مسابقات و معرفی پروژه معماری داخل ایران رو به عهده میگیرم؛

به نظرم بخش تصاویر( راندو و دکوراسیون اسکیس هم باشه خوبه )(2235).gif

لینک به دیدگاه

من دلم میخواد کمک کنم ولی هروقت همچین کارهای پیش میاد از اون طرف من سرم شلوغ میشه و ممکنه اصلا نتونم بیام انجمن یا کم بیامhanghead.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...