رفتن به مطلب

چطور گوشی خیس شده و در آب افتاده را خشک کنیم؟

ارسال های توصیه شده

woowwwww. یعنی واقعا wooowwwwwwwwww

چه حافظه ی فوق العاده ای. باور نکردنیه!

من اصلا یادم رفته بود یه زمانی یه موجودی داشتم اسمش زمبه بود. الان اینو دیدم یهو خاطراتم زنده شدن.

تو چطور یادت موندههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:imoksmiley:

دیگه دیگه :ws3: مگه خنگم؟ :icon_razz: زمبه، هندونه و سایر دوستان :hapydancsmil:

تازه یه چیزای دیگه هم هست بگم بیشتر گیج میخوری :ws3:

یاد توکی توکی ها بخیر :ws28:

همه مردا زن میگیرن دیگه همه چی یادشون میره :icon_razz:

من یک بار عید پارسال بود فکرکنم

برادر زاده ام گوشیم دستش بود داشت باهاش میرقصید و آهنگ گوش میداد و تنگ ماهی گلیم هم جلوش بود:sad0:

یه دفعه دیدم گوشیم پیش ماهیمه ...... آبجیم درش آورد ....سریع درشو باز کردم که باتریشو دربیارم خیس شده بود درنمی اومد

منم زدمش زمین دلو جیگرش ریخت بیرون و بعدشم سیم کارتمو درآوردم.......

قبلا شنیده بودم که نباید سشوار روش بکشم چون گرمایش براش بده

گذاشتمش لای پارچه و تک تک قسمتهاشو وخشکشون کردم....

طاقت نیاوردم هرچی جای هدفن و شارژ و هرچی داشت رو هم فوت کردم تا هرچی آب رفته توش دربیاید.........:w02:

فقط یادم رفت صفحه کلیدشو فوت کنمhanghead.gif

بعد زنگیدم به داداشم که تو کارگوشی بود گفت روشنش نکن تا بیام.....

از صبح تا شب خاموش بود....فقط یبار روشنش کردم صفحه اش داشت سکته میزد منم از ترس اینکه نسوزه سریع خاموشش کردم.........:sad0:

بعد داداشم بردش مغازه که خشکش کنند و بیارتش برام

که معلوم شد فقط آب زیر صفحه کلیدش مونده بوده .........

4 تومن هم خرج گذاشت رودستم.......

ولی خب زنده موند.......

بعداز دوروز ماهی ام مردsigh.gif

فکرکنم اگر اون روز از روش جاروبرقی استفاده میکردم 4 تومن خرجم نمیشد........

ولی خدا به سرکسی نیاره کلی استرس کشیدم........TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

:ws28::ws28:

استرست رو درک میکنم، منم خودم همه اینایی که میگی رو کشیدم :sad0:

تو یه بار روشن کردی، من شب تا صب هی روشن میکردم میدیدم عین مال تو داره میمیره :sad0: حتی نصف شبم بیدار شدم روشنش کردم :ws28:

لینک به دیدگاه
چون تو گفتی باشههههههههههه :ws28:

آخ آخ یاد خاطراتم افتادم اینارو گفتی :ws28:

بابای منم یه بار افتاد گوشی پاناسونیکش توی شربت :ws28: گوشی زیمنسشم افتاد توی دیگ غذای امام حسین :ws28: منتها چون مال امام حسین بود هیچیش نشد، پاناسونیکشم هیچیش نشد، فقط پاکشون کرد گذاشت یه گوشه خشک شد :ws28:

خدایی این بخاری خیلی راه خوبیه، امتحانشو خوب پس داده

یا زیر بخاری یا شوفاژ اینا عالین :ws3:

اوه! گوشیت چیه مگه؟

گوشی باید مرد باشه :ws3: گوشیتو بده خروس قندی بگیر جاش :hanghead: گوشی من خیلی مرده، غیر از اینکه توی امتحان جوی آب سربلند بیرون اومده، از جاهای مختلفی هم پرت شده و هیچیش نشده، مثلا یه بار توی توچال از دستم پرت شد، توچالم که راه صاف نداره، همش سربالا سرپائینیه، خلاصه کلی سر خورد :hanghead: اما بازم هیچیش نشد :hanghead: خاطرات بسیاری باهاش دارم :hanghead:

عمرا :banel_smiley_4:

اهم تازه من هر وقت حموم میرم گوشیمو حمو م میبرم اهنگ میزارم بعد که اومدم میزارمش زیر بخاری:w02:

لینک به دیدگاه
اهم تازه من هر وقت حموم میرم گوشیمو حمو م میبرم اهنگ میزارم بعد که اومدم میزارمش زیر بخاری:w02:

:w58::w58:

یعنی واسه نهایت نیم ساعت یا یک ساعت انقد کمبود آهنگ پیدا میکنی که باید اونجام گوش بدی؟ :w58:

خو لااقل چرا نمیذاری یه جا که بهش آب نخوره!! یعنی زیر دوشم میبریش؟؟ :w58::w58:

لینک به دیدگاه
:w58::w58:

یعنی واسه نهایت نیم ساعت یا یک ساعت انقد کمبود آهنگ پیدا میکنی که باید اونجام گوش بدی؟ :w58:

خو لااقل چرا نمیذاری یه جا که بهش آب نخوره!! یعنی زیر دوشم میبریش؟؟ :w58::w58:

نمیشه که حوصلم سر میره

نه دیگه میزارمش تو جا صابونی بعد اهنگشو میزارم پخش میشه :w02:

لینک به دیدگاه
نمیشه که حوصلم سر میره

نه دیگه میزارمش تو جا صابونی بعد اهنگشو میزارم پخش میشه :w02:

خو یه جا براش پیدا کن بزنش به دیوار!!! :w58: معتاد :w58:

میبخشین دااش بی ادبیه اما میشه بگین گوشی اگه افتاد تو چاه توالت باس چیکار کرد؟ شکلک خجلت زده

یه راه خوب هست، میشه سیفون رو باز کرد که راحت تره بره پایین :ws3:

آخه اگه حتی اگه خیلی پایینم نرفته باشه و قابل درآوردن باشه خدایی دلت میاد دیگه استفاده کنی؟؟؟ :4564: سیفون داداش، سیفون رو برای این وقتا ساختن :hanghead:

لینک به دیدگاه
میبخشین دااش بی ادبیه اما میشه بگین گوشی اگه افتاد تو چاه توالت باس چیکار کرد؟ شکلک خجلت زده

شرمنده من تجربشو دارم اما توالت ما یه چی روش داره یعنی مستقیم نمیره تو چاه

منم با یه انبر برداشتم بعد با دستکش قابشو باز کردم شستم دو روز گذاشتم تو افتاب ضد عفونی شه:ws3:

لینک به دیدگاه

منم با یه انبر برداشتم بعد با دستکش قابشو باز کردم شستم دو روز گذاشتم تو افتاب ضد عفونی شه:ws3:

موبایل یکی از رفقا افتاد تو چاه یکی از توالت های خوابگاه.خودش دست کرد توش درآورد.من از اون موقع به بعد هیچ وقت بهش زنگ نزدم.بهش زنگ بزنم حالم بد میشه.شکلک تهوع

لینک به دیدگاه

منظورت چاه بسته؟ :banel_smiley_4:

من اگه صد سالم گوشیم تو آفتاب و مواد ضدعفونی بمونه امکان نداره استفاده کنم 161818_31.gif

موبایل یکی از رفقا افتاد تو چاه یکی از توالت های خوابگاه.خودش دست کرد توش درآورد.من از اون موقع به بعد هیچ وقت بهش زنگ نزدم.بهش زنگ بزنم حالم بد میشه.شکلک تهوع

161818_31.gif161818_31.gif161818_31.gif161818_31.gif161818_31.gif161818_31.gif161818_31.gif

لینک به دیدگاه
منظورت چاه بسته؟ :banel_smiley_4:

من اگه صد سالم گوشیم تو آفتاب و مواد ضدعفونی بمونه امکان نداره استفاده کنم 161818_31.gif

161818_31.gif161818_31.gif161818_31.gif161818_31.gif161818_31.gif161818_31.gif161818_31.gif

یه سرپوش سفیدی هست میزارن رو دسشویی چیه اسمش

رو همونا

هه من کشومو باز کنم 3 تا گوشی دارم که سوخته ولی نگه داشتمش رفتم خونمون یه عکس میزارم:w02:یه نوکیا یه سونی اریکسون یه ان ای سی

لینک به دیدگاه
یه سرپوش سفیدی هست میزارن رو دسشویی چیه اسمش

رو همونا

هه من کشومو باز کنم 3 تا گوشی دارم که سوخته ولی نگه داشتمش رفتم خونمون یه عکس میزارم:w02:یه نوکیا یه سونی اریکسون یه ان ای سی

خب من توی پست قبلیم اسمشو گفتم دیگه، اسمش "چاه بست" هستش :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...