رفتن به مطلب

اصغر آقا و خانم مدونا !!!

ارسال های توصیه شده

[/color]اینا رو نگه میدارم تا وقتی خواستی بری زن بگیری

حالا برو بگرد دنبال کیث :w02:

بههههه

نوشتم من شاهد نگفتم من بوسیدم :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دم جفتشون گرم که بهونه ندادن دست کسی :w16:
به خودش مربوطه اما من خوشحال میشدم باهاش دست میداد بوسشم میکرد یه جورایی تابلو بود دست ندادنشون.. خوشم نیومد...
لینک به دیدگاه
دست دادن یا ندادن مسئله این است؟!!!!!!!!!!!!! آیا هست؟

البته دست نداد من که ندیدم...یعنی مدونا رو حساب شناختش نسبت به ایران دست نداد...

بچه ها سکه 800 تومان شده...اوضاع خوب نیست...اصلا خوب نیست...

اره.....چی کار کنیم؟ چرا اینجوریه همه چی؟:sad0:

لینک به دیدگاه
نه دیگه بوسیدی چقدرم عادی بود

من شاهد :w02:

حالا گذشته از شوخی

اونا مگه در مرسمی تشریفاتی گوشی رو دست یکی بدن و گرنه اصلا حتی اگه بدونن تو مسلمونی که توی بحر این بحث ها نیستند از بس خیلی این چیزا عادیه حتی تا بخوای بهش فکر کنی که چی شد میبینی هم دستت تو دستش هم خودش توی بغلت داره رو بوسی عادی میکنه مثلا یه دختر 3 سال پیش همکلاست بوده یا همکارت بود یا همسایه تا تو بخوای بدونی این کیه اون کار خودش رو کرده .

استثنا فقط موقعیه که مدت زیادی با یه نفر از نزدیک اشنا بودی مثلا همکار و خیلی با هم نشستین و حرف زدین احتمالا پی ببره و ماچت نکنه ولی دست دادن که عادیه .

:ws3:

لینک به دیدگاه

من نگا کردم دست نداد ولی کاش میداد کاش اصلا بوسش میکرد اونوقت دلم خنک میشد چرا اینقد ملت بیکارن همه ی کسایی که اینقدر این موضوع رو بزرگش کردن خودشون هزارجور کار میکنن به این بدبخت که میرسه اینقد بزرگش میکنن نمیدونم چرا مردم نمیخوان دنیای بیرون از ایرانو ببینن اینکه اصغر دست داد یانه چی به ما میرسه چی کم میشه دوست داشته دست بده ایول دمش گرم !:icon_razz:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...