رفتن به مطلب

آخرین اخبار فوتبال اروپا و جهان

ارسال های توصیه شده

جان تري کاپيتان باشگاه چلسي و تيم ملي انگليس همراه با وکيلش در دادگاهي در بريتانيا حاضر شد تا به دفاع از خود در برابر اتهام توهين نژاد پرستانه به آنتون فرديناند، بازيکن تيم کوئينز پارک رنجرز بپردازد.

00032841.jpg جان تری کاپیتان باشگاه چلسی و تیم ملی انگلیس همراه با وکیلش در دادگاهی در بریتانیا حاضر شد تا به دفاع از خود در برابر اتهام توهین نژاد پرستانه به آنتون فردیناند، بازیکن تیم کوئینز پارک رنجرز بپردازد

جان تری صبح روز چهارشنبه در دادگاه وستمینستر حضور یافت و اعلام کرد که خطاب به این بازیکن توهین نژادپرستانه ای را مطرح نکرده است

این پرونده ممکن است برای تری ، جریمه ای 3000 یورویی را در بر داشته باشد

دادگاه انگلیس پرونده مدافع 31 ساله چلسی را به جرم «توهین نژادپرستانه در ملا عام» به جریان انداخته.

ماجرا از این قرار است که گویا جان تری، مدافع چلسی در جریان دیدارتیمش مقابل کوئینز پارک رنجرز که درروز 23 اکتبر در ورزشگاه لوفتوس رود برگزار شد، به آنتون فردیناند، بازیکن تیم میزبان و برادر ریوفردیناند توهین نژاد پرستانه کرده است؛ اتهامی که خود تری آن را قبول ندارد

تری در این دادگاه در صحبتهایی دردفاع از خود گفت:« من در کمپین های مبارزه با نژادپرستی شرکت می کنم و فکر می کنم که نژاد پرستی در جامعه جایی ندارد. از این تصمیم به شدت ناامید شده ام و با تمام توان برای اثبات بیگناهی ام مبارزه می کنم.»

از سوی دیگر آلیسون سائوندرز، قاضی دادگاه اعلام کرد که مدارک کافی برای متهم کردن تری موجود است

این پرونده قضایی درحالی به جریان افتاده که اخیرا اتحادیه فوتبال انگلیس، لوئیس سوارس، مهاجم اروگوئه ای لیورپول را به جرم اتهامی مشابه با تری به پرداخت 48هزار یورو و 8 جلسه محرومیت از همراهی تیمش محکوم کرده.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 241
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هافبک پيشين نرآتزوري اعلام کرد با اينترميلان به همه جامها دست يافتم و به دنبال تغيير در زندگيام بودم.

00031269.jpg به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، تیاگو موتا در روز پایانی نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا، از اینتر جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست.

موتا در مورد خروج خود از ایتالیا و رفتن به فوتبال فرانسه گفت: از حضور در تیم جاه طلب و با پرستیژی مانند پاری سن ژرمن بسیار خوشحال هستم. خودم با ماسیمو موراتی، مالک اینتر صحبت کردم و از او در مورد امکان پیوستن به پاری سن ژرمن سوال کردم. به نظرم زمان آن فرا رسیده بود که در زندگیام تغییراتی بدهم و این شانسی بود که دوست نداشتم آنرا از دست بدهم.

وی ادامه داد: با اینتریها مشکلی نداشتم و با تمام مربیانی که در این تیم بودند به راحتی کار کردم. از نظر خودم حضور در پاریس یک تصمیم شخصی و فوقالعاده حرفهای بود. در اینترمیلان به هرچه که میخواستم رسیده بودم و اکنون دوست دارم همه آن افتخارات را با پاری سن ژرمن تکرار کنم.

لینک به دیدگاه

هافبک فرانسوي باشگاه بايرن مونيخ اعلام کرد آرزويش اين است که در فينال رقابتهاي ليگ قهرمانان اين فصل که در آليانس آره نا برگزار مي شود بازي کند.

00025246.jpg باواریایی ها با از پیش رو برداشتن ناپولی، منچسترسیتی و ویارئال در مرحله گروهی موفق شدند به عنوان تیم نخست گروه خود به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کنند.

ریبری در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه بایرن گفت:" رسیدن به فینال لیگ قهرمانان یکی از اهداف من است و باید بگویم که رویایی است که برای من به حقیقت تبدیل خواهد شد. کار سختی در پیش داریم و باید ابتدا بازل را از پیش رو برداریم و ببینیم بعد از آن چه خواهد شد."

ریبری همچنین در مورد بخت بایرن برای کسب عنوان قهرمانی رقابتهای بوندسلیگا گفت: چهار تیم مدعی اصلی قهرمانی بوندسلیگا در این فصل هستند. رقابت بسیار نزدیک و سخت است اما ما تنها روی بازی های خود و کسب سه امتیاز در هر بازی فکر می کنیم. به نظرم سخت ترین رقبای ما در این فصل دورتموند و شالکه هستند.

بایرن هم اکنون به لطف تفاضل گل بهتر در صدر جدول رده بندی بوندسلیگا قرار دارد و شنبه هفته آینده باید در خانه هامبورگ به میدان برود.

لینک به دیدگاه

ستاره آرسنال شايد در يورو 2012 هم غايب باشد.

00034099.jpg
به نوشته روزنامه دیلی میل ویلشر که نیم فصل اول رقابتهای لیگ برتر را از دست داده بود ماه گذشته به تمرینات این تیم بازگشت و قرار بود بزودی بار دیگر در ترکیب این تیم به میدان برود اما مصدومیتی جدید از همان ناحیه قبلی باعث شده او تقریبا تا پایان فصل نتواند پا به توپ شود.

عکس های مچ پای ویلشر نشان می دهد مصدومیت او شدیدتر از آن چیزی است که در ابتدا تصور می شد و این بازیکن ممکن است رقابتهای یورو 2012 را نیز که تابستان آینده برگزار می شود از دست بدهد.

لینک به دیدگاه

سرمربي فعلي رئال بين سال هاي 1996 تا 2000 به عنوان کمک مربي زير نظر بابي رابسون و لوئيس فن خال در نوکمپ کار کرد.

00009540.jpg ویتور بایا، دروازه بان سابق بارسلونا، ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید را مورد ستایش قرار داد و اعلام کرد این سرمربی پرتغالی می تواند گزینه مناسبی برای هدایت آبی و اناری ها باشد.

سرمربی فعلی رئال بین سال های 1996 تا 2000 به عنوان کمک مربی زیر نظر بابی رابسون و لوئیس فن خال در نوکمپ کار کرد و بایا معتقد است که در صورت حضور او در بارسا، این تیم می تواند نتایج خوبی کسب کند.

بایا در گفتگو با اسپورتس کوپه گفت:" به نظر من، او بهترین مربی دنیاست. او یک شخصیت ویژه است.

مورینیو می تواند یک مربی خوب برای بارسا باشد. او این توانایی را دارد که با هر فرهنگ تطبیق پیدا کند.

مورینیویی که ما در چلسی دیدیم، با مورینیوی پورتو کاملا متفاوت بود. و کسی که روی نیمکت اینتر نشست، با هر دو اینها تفاوت داشت. مورینیویی که اکنون در رئال حضور دارد هم با بقیه متفاوت است."

در حال حاضر شایعات مختلفی در مورد جدایی مورینیو از اینتر در پایان فصل به گوش می رسد اما خود مورینیو تاکنون این شایعات را رد کرده است.

لینک به دیدگاه

دروازه بان بارسا اعلام کرد برخورد توپ به دستش در ديدار شب گذشته مقابل والنسيا تعمدي نبوده است.

00030378.jpg خوسه مانوئل پینتو، دروازه بان بارسا، اعلام کرد در دیدار شب گذشته تیمش مقابل والنسیا، برخورد توپ با دستش در بیرون محوطه جریمه، به صورت غیر عمد اتفاق افتاد؛ صحنه ای که اگر داور آن را می دید می توانست او را با کارت قرمز مستقیم جریمه کند.

در دقیقه 18 دیدار شب گذشته والنسیا- بارسا، روبرتو سولدادو، مهاجم والنسیا، در موقعیتی تقریبا تک به تک با پینتو، در آستانه ورود به محوطه جریمه بارسا بود که این دروازه بان باتجربه از دروازه خارج شد و بیرون از محوطه جریمه توپ را با دست زد.

او در این مورد به خبرنگاران گفت:" من لیز خوردم و روی توپ افتادم و توپ به زیر بغلم خورد. این اتفاق غیر عمدی بود. این یک عمل تصادفی بود. من برای گرفتن توپ رفتم و توپ به زیر بغلم خورد."

گواردیولا، سرمربی بارسا، در پایان بازی با تایید برخورد توپ به دست پینتو، اعلام کرد اخراج او می توانست جریان بازی را کاملا تغییر کرد. پینتو در این مورد گفت:" این نظر اوست؛ هرکس می تواند نظر خودش را داشته باشد اما من چیزی برای گفتن ندارم."

پینتو همچنین معتقد است با توجه به نتیجه ای که در خانه والنسیا رقم خورده، بارسا در بازی برگشت که در هفته آینده برگزار می شود، از شانس بیشتری برای صعود به فینال برخوردار است."

لینک به دیدگاه

اين ملي پوش آرژانتيني يکي از تکنيکي ترين بازيکنان تاريخ فوتبال است اما براساس آمار نشريه سوپر دپورته، در رقابت هاي اين فصل لاليگا تاکنون 279 بار توپ از دست داده است.

00036737.jpg به گزارش نشریه سوپر دپورته، لیونل مسی، ستاره بارسا، بیش از هر بازیکن دیگری در لالیگا توپ لو داده است.

این ملی پوش آرژانتینی یکی از تکنیکی ترین بازیکنان تاریخ فوتبال است اما براساس آمار این نشریه، در رقابت های این فصل لالیگا تاکنون 279 بار توپ از دست داده است.

بعد از مسی، دیداک ویلا (251) و خوان وردو (241)، بازیکنان اسپانیول، قرار دارند.

البته در اهمیت مسی در موفقیت های بارسا تردیدی وجود ندارد؛ به ویژه اینکه در 89 درصد بازیهایی که او گلزنی کرده، بارسا به پیروزی رسیده است.

این در حالی است که بارسا تنها در 52 درصد دیدارهایی که مسی گلزنی نکرده، پیروز شده است.

مسی که اولین بازی اش برای بارسا را در سال 2004 انجام داد، در 197 دیداری که در لالیگا برای این تیم به میدان رفته، 141 بار گلزنی کرده است.

لینک به دیدگاه

165304hp2.jpg mourinho in camp nou parking

سایت گل- پره پونتی، عکاس روزنامه ال موندو دپورتیوو، باشکار این صحنه، نام خودش را درفوتبال اسپانیا ثبت کرد.او با انتشار مقاله ای از لحظات شکار آن عکس تاریخی مورینیو درپارکینگ نوکمپ و درکمین داوران مسابقه گفته:« یک ال کلاسیکوی دیگر با کلی هیجان و استرس و تمامی اتفاقات موجود بود.ازآن بازی هایی که هیچ وقت نمی دانی که کجاو چه زمانی باید تصاویربازی راثبت کنی.برنامه ریزی پیش از آغاز بازی بسیارمهم است که بدانی که کجاها بایستی ولی گاهی وقتها شانس دری رابه روی تو بازمی کند که با ثبت یک عکس پرمفهوم، باشادی و رضایت کامل به خانه برگردی.عکسی مثل عکس مورینیو درانتظار داورمسابقه درپارکینگ؛مدرکی که هیچ یک از همکارانم دررسانه های دیگرخبری به آن دسترسی نداشت.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این غیرقابل باور بودکه یک ساعت بعد از به صدادر آمدن سوت پایانی بازی بارسا- رئال، در جایی عکسی را گرفتم که سالها از آن عبورمی کردم و هیچ وقت درآن خبریا اتفاق خاصی نبود.قبل ازآغاز بازی، 4عکاس از روزنامه مابه ورزشگاه اعزام شدند.ادوارد مسئول عکس گرفتن ازنیمکت مربیان ودیدار گواردیولا ومورینیو بود.پپ موراتا درنزدیکی خط ایستاده بود تا برخوردهای مسی و په په راثبت کند.مانل به جایگاه رفته بودتا اززاویه ای دیگر عکاسی کند ومن هم درجایگاه عکاسان مستقربودم.اندکی قبل از به صدادرآمدن سوت آغاز بازی،هریک ازمابه سمتی رفتیم ومن درنزدیکی ورودی شمالی ورزشگاه بودم؛ جایی کاملا ریسکی که گاهی وقتها بهترین عکسهایت را از اینجا می گیری وگاهی هم نه.

سوت پایانی بازی به صدادرآمد و مابه سالن شمالی ورزشگاه رفتیم تاعکسهایمان رابلافاصله به دفتر روزنامه ارسال کنیم.من احساس می کردم که عملکرد خوبی نداشتم ودرشکار صحنه ها موفق نبودم.به مانل گفتم که منتظرم بماندتا باهم برویم.ادوارد هم مثل اکثر مواقع منتظر ماند تا باهم برویم.از کنارزمین چمن عبور کردیم و به تونل کنار ورزشگاه رفتیم تااز در «لس کورتس» خارج شویم تا به پله های زیاد درهای دیگر برنخوریم.چون لنزهای دوربینمان خیلی سنگین بود.وارد پارکینگ نوکمپ شدیم.البته دربازیهای لیگ قهرمانان اروپا نمی توان ازاین مسیر عبور کرد،چون درآن موقع دراین قسمت «میکسد زون»برپاست.

یک دفعه مورینیو رادیدیم و مانل به من گفت:« من می روم با اوسلام واحوالپرسی کنم وعکس یادگاری بگیرم.»من مورینیو را به خاطر کنفرانسهای خبری اش قبل از بازی با چلسی ودریک سفر که به والنسیا داشتم می شناختم.به مانل گفتم:«صبر کن.می خواهم یک عکس بگیرم.»

همیشه عادت دارم که تاقبل از سوارشدن به ماشین یکی از دوربینهایم را در دست نگه می دارم.کسی نمی دانند.این صحنه توجه من را جلب کرد،چه ازنظرزیبایی شناختی و چه از دید روزنامه نگاری.

آنجا درآن راهروی نورانی،مورینیو به یک ماشین تکیه داده بود وموبایلش رانگاه می کرد.ناگهان متوجه شدم که اینجامحل پارک اتومبیل داوران است.ولی واقعا فکرش را نمی کردم که درحالی که اتوبوس حامل بازیکنان رئال تقریباپر و آماده اعزام به هتل است،مورینیو دراینجا منتظرداوران ایستاده باشد.

عکسم راگرفتم و مانل شروع به صحبت کردن با مورینیو نمود.بااو عکسهایی به یادگار گرفت و من و ادوارددر چند متری آنها منتظربودیم.یکی از ماموران امنیتی ورزشگاه به من گفت که اینجا نمی توانیم عکس بگیریم.درهمان حال تیم داوری آمد و مورینیو به داور گفت:« چقدرهنرمندی.دوست داری حال حرفه ای ها را بگیری.» او این جمله را سه بار تکرارکردوچیزهای دیگری هم گفت که نتوانستم بشنوم.داور مسابقه به او توجهی نکرد. وسایلش را درصندوف عقب گذاشت و تنها به یکی از دستیارانش گفت که مورینیو رانگاه کند.او هیچ چیزی نگفت.درطول این لحظات می خواستم یک عکس دیگر بگیرم ولی به من اجازه ندادند. داورها رفتند.مانل و مورینیو هم باهم خداحافظی کردند ومورینیو سوار اتوبوس شد.ما هم با احساس کاملا متفاوتی، نسبت به 5 دقیقه قبل ورزشگاه را ترک کردیم.یک دنیا عکس داشتیم ولی یک عکس خاص از آقای خاص ارزش دیگری داشت

لینک به دیدگاه

بازيکن برزيلي تيم فوتبال رئال مادريد گفت: متاسفانه مصدوميت من هم روحي است و هم جسمي.

00032286.jpg به نقل از مارکا اسپانیا، کاکا که مدت طولانی مصدومیت او موضوع داغ این روزهای رسانههای اروپایی شده برای بازگشت به روزها اوج خود دچار مشکل شده و با کنایه و سربسته باشگاه رئال مادرید را مسئول این خانهنشینی میداند.

وی گفت: متاسفانه وقتی در شرایط ایدهآل بودم در ترکیب تیم قرار نگرفتم. بارها شانس حضور در تیم ملی برزیل را فقط به خاطر بی مهری مربیان رئال مادرید از دست دادم. مربیان وقت برزیل هر بار با من تماس گرفتند و گفتند که اگر فقط در یک بازی رئال مادرید بدرخشی به تیم ملی دعوت خواهی شد اما من دقیقا پس از آن تماسها حتی روی نیمکت هم نبودهام. هر بار که برای رئال مادرید بازی کردهام یا گل زده و یا خوش درخشیدهام.

کاکا ادامه داد: برای رسیدن به شرایط ایدهآل خود با تمام قوا تلاش میکنم و هر روز برای من یک فرصت جدید برای پیشرفت خواهد بود. مصدومیت جسمی من چندان مهم نیست اما مصدومیت روحی من یک مشکل قدیمی است و با کمک مربیان و دوستانم حل خواهد شد.

لینک به دیدگاه

منابع رسانه اي در گزارش هاي خود عنوان کردند تابستان گذشته مسئولان منچستريونايتد مي دانستند دخهآ مشکل بينايي دارد، اما او را جذب کردند.

00031146.jpg به نقل از ال کونفندنسیال، داوید دخه آ، دروازه بان 21 ساله که تابستان سال جاری به عضویت شیاطین سرخ درآمد تا جانشین شایسته ای برای ادوین فان درسار هلندی شود، هنگام ورودش به جزیره با مشکلاتی چند در زمینه دید ، مواجه بوده است. براساس اخباری تازه ای که درمورد او کشف شده ، وی از چند سال قبل با مشکل ضعف چشم مواجه بوده است. به همین خاطر با مراجعه به چشم پزشک تلاش برای رفع مشکل خود اقدام کرد.

در ماه مارس گذشته او حتی اقدام به عمل جراحی لیزر کرده تا مشکل دید خود را برطرف کند. اما در آن هنگام پزشکان تیم باشگاهی سابق او یعنی آتلتیکو مادرید به وی گفته اند تا برای نتیجه گیری بهتر حداقل یک سال عمل جراحی اش را به تعویق اندازد.

به این خاطر زمانی که امکان انتقال به منچستریونایتد را در تابستان پیدا کرد پس از انجام این عمل بوده و مقامات تیم انگلیسی نیز درجریان این نکته مهم بوده اند.

در این گزارش عنوان شده یکی از عواملی که سبب شده تا دروازه بان جوان نتواند در مدت حضورش نزد اودلدترافوردی ها درخشش خیره کننده ای داشته باشد، مشکل دید است که در عملکرد او تاثیر منفی گذاشته است.

لینک به دیدگاه

ريبري و انتقاد از سياستهاي بايرن

فرانک ريبري ستاره فرانسوي بايرن مونيخ معتقد است که تيمش با تضعيف قوا در بازار نقل و انتقالات زمستاني، شانس هايش براي بالاي سر بردن جام قهرماني در پايان رقابتهاي اين فصل را تضعيف کرده است.

00017174.gif

ریبری 28 ساله معتقد است که قدرت باواریایی ها در عمق از بین رفته و معتقد است که باواریایی با ناکامی در قهرمانی در بوندس لیگا و لیگ قهرمانان اروپا ، چوب اشتباهاتشان را خواهند خورد.

این ستاره فرانسوی در صحبتهایی به اسپورت1 گفت:« فکر می کنم که اگر دو یا سه بازیکن ما مصدوم هستند، این مشکل بزرگی برای ماست. ما نیمکت ذخیره های خوبی نداریم و تیم دوم ما اصلا خوب نیست.»

البته بعید به نظر می رسد که استقبال خوبی از صحبتهای ریبری به عمل بیاید، چرا که روز گذشته کارل هاینس رومنیگه، مدیراجرایی بایرن هم در صحبتهایی اعلام کرده که این خواسته یوپ هاینکس، مربی بایرن بوده که تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی غیرفعال باشد.

او در صحبتهایی به بیلد گفت:« این خواسته مربی تیم بود که در بازار زمستانی تغییری در تیم اعمال نشود.امیدواریم تا بتوانیم با همین تیم عملکرد خوبی داشته باشیم.»

باواریایی ها هفته گذشته و با انجام یک شوخی درمورد خرید یک مهاجم تراز اول، باعث خشمگین شدن هوادارانشان شدند.

لینک به دیدگاه

کاپيتان اول بارسلونا اسپانيا به بازيکنان تيمش هشدار داد، والنسيا در نيوکمپ خطرناک است.

00030352.jpg به نقل از آس اسپانیا، کارلس پویول مدافع تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا تساوی در مستایا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در بازی برگشت مقابل والنسیا کار سختی در پیش داریم، شکست دادن تیم با انگیزه و کامل والنسیا به راحتی صورت نخواهد گرفت.

وی افزود: مسلما برای تساوی به میدان نخواهیم رفت و با یک پیروزی قاطعانه به سوی فینال حرکت میکنیم اما نگران غرور کاذب بازیکنان هستم، از طرفی رسانههای اسپانیا رابطه خوبی با ما ندارند و بدون تردید حذف بارسا از جام حذفی خوشحالی مادریدیها را در پی خواهد داشت.

پویول ادامه داد: بارسلونا فاصله خود را با مادرید کاهش خواهد داد و اطمینان دارم که قهرمانی در لالیگای امسال قاطعانه خواهد بود.

بازی برگشت بارسلونا و والنسیا در نیوکمپ هشتم فوریه (۲۳:۳۰ به وقت تهران - چهارشنبه هفته آینده) برگزار میشود.

لینک به دیدگاه

قلب رونالدو در آن دقايق عملا هيچ فعاليت الکتريکي، مکانيکي نداشته که بعد از اين اتفاق پزشکان دوره درماني قوي را براي رونالدو در نظر گرفتند.

يک متخصص ايتاليايي از بروز مشکل قلبي براي رونالدوي برزيلي قبل از برگزاري ديدار فينال جام جهاني 1998 خبر داد.

پروفسور برونو کارو -متخصص قلب- که به مدارک پزشکي دکتر پيرو وولپي، پزشک باشگاه اين‌تر دسترسي يافته بود در اين باره گفت: رونالدو قبل از بازي فينال جام جهاني 98 در حال تماشاي مسابقات فرمول يک، در تختخوابش ناگهان دچار افت ناگهاني ضربان قلب شد و فشار ناشي از تشنج باعث شد او از حال برود. بعد از اين اتفاق تست‌هاي متعدد پزشکي بر روي ستاره برزيلي انجام شد ولي همانطور که ما پزشکان مي‌دانيم، يک متخصص اعصاب زمان را براي مطالعه يک نوار قلبي تلف نمي‌کند. اين‌‌ همان کاري بود که من و ولپي، زماني که او با مدارک از پاريس بازگشت انجام داديم.

وي ادامه داد: نتايج نوارهاي قلبي که در بيمارستان از رونالدو به عمل آمده بود گوياي آن بود که در آن شرايط قلب رونالدو در هر دقيقه تنها 18 بار تپيده، يعني قلب او در آن دقايق عملا هيچ فعاليت الکتريکي، مکانيکي نداشته که بعد از اين اتفاق پزشکان دوره درماني قوي را براي رونالدو در نظر گرفتند تا بار ديگر او دچار مشکل قلبي نشود

لینک به دیدگاه

پیکه ، پریشب در اقدامی عجیب و تاسف بر انگیز ، به داوری ها انتقاد کرد ، آن هم در حالی که تیمش باید از دقیقه 18 ، با اخراج پینتو ده نفره می شد اما داور مماشات کرد . این مدافع در حرفهایی لطیفه مانند گفت :" ما باید بیشتر به داوران بها دهیم تا بازیکنانمان . این قضیه تبدیل به سیرک شده است . "

پینتو به طور مشخص در این بازی هندبال بازی کرد و در بیرون محوطه جریمه توپ را گرفت اما داور بازی اخراجش نکرد و با این حال ، پیکه می گوید :" نمی شود از فوتبال صحبت کرد ، داوری ها شبیه سیرک هستند ."

به نظر می رسد حتی زمانی که داوری ها به سود بارسا باشد هم آنها انتقاد دارند و انتظار دارند که خود داور پیراهن تیمشان را به تن کرده و برایشان گل بزند . در حالی که آلوس چندی پیش گفته بود که "رئالی ها چون بازنده هستند به داوری ها شکایت می کنند " همین چند روز پیش بود که مدیرشان ، ساندرو راسل از این که داوری ها به سودشان نیست ابراز ناراحتی کرده بود .

لینک به دیدگاه

دروازه بان دانمارکی یونایتد ازناحیه لیگامنت قوزک پا دچار مصدومیت شده است

در آستانه بازی حساس و تماشایی چلسی- منچستریونایتد، سرالکس فرگوسن، مربی باتجربه شیاطین سرخ اعلام کرد که آندرس لیندگارد، درازه بان جوان و دانمارکی این تیم بین 4 تا 6 هفته از میادین ورزشی به دور خواهد بود

این طور به نظر می رسد که داوید دخه آ، در غیاب لیندگارد، در دروازه یونایتد قرار خواهد گرفت و در مصاف با چلسی از دروازه این تیم مراقبت خواهد کرد.بن آموس هم دیگر گزینه پیش روی سر الکس است

توماس کوشاک جزو گزینه های سرالکس نیست و انتظار می رود که در پایان رقابتهای این فصل از یونایتد جدا شود

سرالکس فرگوسن درصحبتهایی به خبرنگاران گفت:« بعد از غیبت دخه آ در بازی سه شنبه شب مقابل استوک، انتظار داریم تا او برای بازی بعدی آماده باشد. این طور به نظر می رسد که لیندگارد دست کم برای 4 هفته از میادین دور باشد؛شاید حتی 5 یا 6 هفته. لیگامنتهای قوزک پای او آسیب دیده. بن آموس هم مدتی است که در انتظار فرصتی برای درخشش است و الان تعجب می کنیم که چرا او را به صورت قرضی به تیم دیگری فرستاده بودیم. زمانی که در اروپا بازی می کنی کار آسانی نداری، چون به سه دروازه بان آماده نیاز داری و آموس هم اخیرا نمایش فوق العاده ای داشته.»

مربی یونایتد ادامه داد:« ما توماس کوشاک را هم داریم ولی قرارداد او در تابستان به اتمام می رسد و او تمایلی به تمدید قراردادش ندارد.»

لیندگارد در یازده دیداری که دراین فصل در دروازه یونایتد قرار گرفته، تنها 4 گل دریافت کرده ولی داوید دخه آ نمایش لغزنده ای داشته و در 20 بازی، 28 گل خورده.

لینک به دیدگاه

هفته پنجم لیگ برتر انگلستان

تاریخ برگزاری بازی : یکشنبه 5 فبریه – یک شنبه 17 بهمن

زمان برگزاری بازی : 16:00 به وقت محلی – 19:30 به وقت تهران

محل برگزاری : استادیوم استمفورد بریج

چلسی :

1- نتایج این فصل :

تا هفته ی 23 لیگ با 12 و 6 مساوی و 5 باخت در رده ی 4 جدول رده بندی لیگ برتر – 41 گل زده و 26گل خورده با تفاضل گل مثبت 15

2 - جایگاه فصل قبل : رده ی دوم لیگ

3– بهترین گلزن فصل قبل : Florent Malouda با 13 گل در لیگ

4 – تعداد گل زده و خورده در فصل قبل : 69 گل زده و 33 گل خورده

5 – آمار بازی ها مقابل یونایتد در فصل قبل : 1-2 بازنده در اولترافورد و 2-1 برنده در استمفوردبریج

6– بازیکنان جذب شده در فصل نقل و انتقالات :

Oriol Romeu از بارسلونا - Romelu Lukaku از اندرلخت - Juan Mata از والنسیا - Raul Meireles لیورپول

7- بازیکنان جدا شده از این تیم در فصل نقل و انتقلات :

Nemanja Matić به بنفیکا – Fabio Borinii به پارما – Yuri Zhirkov به آنژی - Michael Mancienne و Jacopo Sala و Gökhan Töre و Slobodan Rajković به هامبورگ

8 – کاپیتان : john terry با 30 سال سن که از سال 1998 در این تیم بازی می کند .

9 – مربی : André Villas-Boas با 33 سال سن از سال 2011 هدایت چلسی را بر عهده دارد

اولین مسابقه بین دو تیم :

در فصل 1906-1905 که این دیدار با نتیجه 0-0 پایان رسید ( تعداد تماشاگران این بازی 35000 نفر بوده است )

آمار رویارویی دو تیم :

مسابقات لیگ برتر : 39 بازی ( 12 برد برای یونایتد و 14 مساوی و 13 برد برای چلسی ) – 50 گل زده و 50 گل خورده

مسابقات دسته اول انگلیس : 96 بازی ( 45 برد برای یونایتد –24 مساوی – 27 برد برای چلسی ) – 175 گل زده و 120 گل خورده

مسابقات دسته دوم لیگ انگلستان : 4 بازی ( 1 برد برای یونایتد – 3 مساوی ) 2 گل زده – 1 گل خورده

مسابقات کامیونیتی شیلد : 5 بازی ( 1 برد برای یونایتد - 3 مساوی ( نتیجه بازی در ضربات پنالتی ) - 1 برد برای چلسی ) - 7 گل زده و 7 گل خورده

مسابقات اف ای کاپ : 11 بازی ( 8 برد برای یونایتد – 1 مساوی – 2 برد برای چلسی ) – 21 گل زده و 8 گل خورده

مسابقات کارلینگ کاپ : 4 بازی ( 2 برد برای یونایتد - 1 مساوی - 1 برد برای چلسی ) - 4 گل زده و 3 گل خورده

مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا : 3 بازی ( 2 برد برای یونایتد - 1 مساوی ( برد برای یوناتد در ضربات پنالتی ) - 4 گل زده - 2 گل خورده

آمار کلی دیدارها : 162 بازی ( 71 برد برای یونایتد – 47 بازی مساوی – 44 برد چلسی ) – 263 گل زده و 191 گل خورده

لینک به دیدگاه

سر آلکس فرگوسن تأکید کرد که توماس کوژاک در پایان فصل کنونی که قراردادش با باشگاه منقضی میشود، این باشگاه را ترک خواهد کرد، در حالی که اعتراف کرد بنیامین آموس سزاوار فرصت خود در برابر تیم استوک سیتی بود.

سر آلکس فرگوسن در این رابطه گفت: ما توماس کوژاک را داریم اما قرارداد او تا تابستان سال آینده است و او نمیخواهد قرارداد جدیدی امضاء کند. او میخواهد برود و به طور ثابت فوتبال بازی کند، اما او واقعاً در 2 ماه گذشته خارج از تیم بوده و این برای بازگشت او به دروازه ایجاد میشکل میکند. او دروازه بان بسیار خوبیست. بنامین آموس در شبهای دیگر بسیار خوب کار کرده است. او در جام اتحادیه فرصتهایی داشت و در برابر تیم والنسیا در فصل قبل بازی کرد. او تا به حال تجربه کمی داشته اما نه نوعی از تجربه که شما در دیداری مانند مسابقه در ورزشگاه استمفوردبریچ انتظار دارید. اما این چیزیست که ما بعدها در مورد آن تصمیم میگیریم.

لینک به دیدگاه

فرگوسن: کاری که گیبسون کرد برای یونایتدی ها ارزشمند است.

سرمربی تیم منچستریونایتد از بازیکن اورتون به خاطر گلزنی به همهشری ها قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس سه روز قبل در چارچوب رقابت های هفته بیست و سوم لیگ برتر اورتون با تک گل دارن گبیسون توانست منچسترسیتی را یک بر صفر شکست دهد. این نتیجه سبب شد تا «آبی های آسمانی » که با اختلاف امتیاز نسبت به همشهری های یونایتدی در صدر جدول قرار داشتند، فاصله خود را از دست داده و تنها به لطف میانگین گل زده، رده نخست را در اختیار داشته باشند. همین اتفاق اسباب خرسندی بسیار سرآلکس فرگوسن، سرمربی شیاطین فراهم کرد. وی در مصاحبه ای اظهار داشت: کاری که گیبسون مقابل همشهری های ما کرد، بسیار ارزشمند است. یکی از برنامه های منچستریونایتد این بود که فاصله امتیازاتش را با من سیتی از میان بردارد که بازیکن اورتون این کار را به خوبی برای ما انجام داد. وی ادامه داد: با گل او فاصله امتیازی از بین رفت و یک کار مهم صورت گرفت. در واقع گیبسون با گلش به ما یونایتدی ها روحیه بیشتری برای جنگیدن و پس گیری صدر جدول داد.

لینک به دیدگاه

اوزیل در مصاحبه با کیکر گفت :" وقتی من و کاکا درون ترکیب باشیم ، نمی بازیم . " حرف بازیکن المانی حاوی یک حقیقت غیر قابل انکار بود . قدرت رئال مادرید در زمان حضور اوزیل و کاکا در تیم افزایش می یابد ، به حدی که در یازده باری که این دو با هم در ترکیب فیکس بوده اند ، تیم نباحته است : هشت بازی ، سه تساوی ، 39 گل زده و 10 گل خورده .20120204dasdaiftb_18.jpg

این زوج از فصل گذشته شکل گرفت و در این فصل ، به اوج پحختگی خود رسید . در سه بازی اخیر برابر اتلتیک ، بارسلونا و ساراگوسا ، این دو بازیکن باعث شدند که تیمشان درخشان بازی کند . رئال با فیکس شدن این دو درون زمین ، به طور متوسط 3.65 گل در هر بازی زده در حالی که در دیگر بازیها تحت هدایت مورینیو ، میانگین گلزنی 2.82 بوده است ، تقریبا یک گل کمتر . حضور اوزیل و کاکا در ترکیب اصلی برابر ساراگوسا (72 درصد ) و دپور (70) باعث شکسته شدن رکورد تملک توپ رئال شد .

در روزهای اخیر ، این دو حسابی از هم تعریف کرده اند . اوزیل از کاکا گفته :" او یک بازیکن جهانی است " و بازیکن برزیلی در مورد بازیکن آلمانی گفته است :" او خیلی باهوش است . "

لینک به دیدگاه

رایان گیگز معتقد است آنها میتوانند از طریق آزمونهایی در ماه های پیش روی، جام لیگ برتر را در ورزشگاه اولدترافورد نگه دارند.

تیم منچستر یونایتد در روز یک شنبه به مصاف تیم چلسی خواهد رفت، پس از آن آنها باید به مصاف تیمهای لیورپول و تاتنهام هاتسپر بروند و در این میان با تیم نوریچ سیتی رو به رو خواهند شد و رایان گیگز به عنوان کهنه سربازی که هر 12 عنوان لیگ برتر تیم منچستر یونایتد را فتح کرده، میداند که این ارزشیست که میتواند با شکست رقبای عمده به دست آورد.

وی در این باره میگوید: ما فورم معقولی نشان داده ایم و اگر ما بتوانیم نتایج خوبی در این نوع از مسابقات کسب کنیم، اعتماد به نفسمان تا آسمان بالا خواهد رفت.

ما میدانیم که این اجرایی سخت است، اما این مسابقاتی هستند که شما میخواهید در آنها بازی کنید. این مهم است و ما میدانیم که اگر در چنین مسابقاتی پیروز شویم، آنگاه با شکل و فورم خوبی به اجرای مسابقات میرویم. ما آنچه پیش روی ماست و آنچه باید انجام دهیم را میدانیم.

رایان گیگز و سر آلکس فرگوسن صجبت مثبتی در باره تمدید قرارداد داشته اند و به نظر میرسد بازیکن ولزی قرارداد خود را به مدت یک سال دیگر تمدید میکند. و او با هم تیمی خود، پل اسکولز که ماه پیش از بازنشستگی بیرون آمده تحت تأثیر قرار گرفته است.

رایان گیگر در ادامه افزود: من فکر میکردم که او بسیار زود بازنشسته شد و مردم نیز چنین فکر میکردند. احتمالاً پل اسکولز فکر میکرده ذهنیت خود را ساخته و زمانی که شما چنین کاری انجام میدهید، واقعاً نمیتوانید آن را تغییر دهید. اما او هنوز هم بهترین در تمرینات با رزروها بود، پس بدیهیست که او احساس میکند هنوز هم میتواند کار کند. هیچ کسی با آن مخالف نبود و هنگامی که قبل از دیدار با تیم منچسترسیتی متوجه شدیم که او بار میگردد، این یک تقویت عظیم بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...