رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 62 ... Davood_TiTaN

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 82
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میگن پسر خوبیه ...:spiteful:

نه بابا این خبرا نیس:w16:

اگرم خوب باشه سنش به این چیزا نمیخوره حالا اگه بزاره میگم چند سالشه:gnugghender:

• Like 3
لینک به دیدگاه

پسر خيلي خوبيه :yes:

خداييش با مرام و با معرفته:girl_angel:

تو انجمن زياد فعاليت مي كنه :th_running1:

ذوق و علاقشو دوس دارم :girl_yes2:

اهل شوخيه اما به اندازه:love070:

بعضي وقتا هم يه خورده شيطون مي شه :3:

ولي در كل خيلي گل:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

اگرم خوب باشه سنش به این چیزا نمیخوره حالا اگه بزاره میگم چند سالشه:gnugghender:

خودش میدونه واسه چی اینو گفتم :w02:.. سنشو که خودش تو صفحه های قبل گفته بود:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام داش از نظر من 20:a030:

سلام داداش قربونت شما 20*20 :w16:

میگن پسر خوبیه ...:spiteful:

داری تلافی تحلیل خودتو در میاری :ws28:

میخوای سنِ واقعیتو به بچه ها بگم همه کف کنن؟:gnugghender::banel_smiley_4:

هر چند باشم بازم نصف منی :ws28:

:banel_smiley_4:

پسر خيلي خوبيه :yes:

خداييش با مرام و با معرفته:girl_angel:

تو انجمن زياد فعاليت مي كنه :th_running1:

ذوق و علاقشو دوس دارم :girl_yes2:

اهل شوخيه اما به اندازه:love070:

بعضي وقتا هم يه خورده شيطون مي شه :3:

ولي در كل خيلي گل:icon_gol:

به به داداش چه عجب اومدی

با ما قهر کرده بودی ؟:hanghead:

خودش میدونه واسه چی اینو گفتم :w02:.. سنشو که خودش تو صفحه های قبل گفته بود:ws52:

اره فهمیدم :whistles:

• Like 2
لینک به دیدگاه

هر چند باشم بازم نصف منی :ws28:

:banel_smiley_4:

تیتان نزار بگم چندسالته ابروت میره ها اون وقت لقبِ فسقل ترین فردِ نواندیشانو میدن بهتا:ws28:

واسه خودت میگم وگرنه گفتنش واسه من راحته!:whistles:

• Like 1
لینک به دیدگاه

دروغ گفته یه چاخانیه که خبر ندارین من اینو چندبار دیدم فسقل بچس حالا اگه از کارش پشیمون نشد میگم چند سالشه:gnugghender:

من همشهریشم میشناسمش حرفاشو باور نکن:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
دروغ گفته یه چاخانیه که خبر ندارین من اینو چندبار دیدم فسقل بچس حالا اگه از کارش پشیمون نشد میگم چند سالشه:gnugghender:

من همشهریشم میشناسمش حرفاشو باور نکن:ws3:

خب بگو خوشحال میشویم :w16:

لینک به دیدگاه

سلام :ws37:

.

خب من تازه آشنا شدم باهات ، اما نحوه آشناییمون نشون دهنده ی اینه که دستت به خیره :ws3: و اگه ازت کمک بخوان به کمکشان می شتابی :ws3:

(پیوست برای بقیه دوستان : اولین بار من از ایشون خواستم برای پروفم یه آهنگو تبدیل به فلش کنه و ایشونم در کوتاه ترین زمان ممکن این کارو انجام داد :w02: )

.

خب اگه بخوام راجع بهت صحبت کنم ، اولین ویژگی ای که به نظرم میرسه اینه که ، کلا همه جا هستی :ws3: یعنی کم پیش میاد ( یا شایدم کلا پیش نیاد ) که تاپیکی زده بشه و تو توش نباشی :w16:

در 90 درصد تاپیکا هم اولین پست مال توئه :ws28:

جونِ من ترک تحصیل نکردی ؟! :ws3:

.

خیلی شیطون و با انرژی هستی ، ولی احساس می کنم بعضی اوقات بعضی از بچه ها رو با حرفات می رنجونی ... :hanghead: حالا نمی دونم از قصده یا نه ، ... البته فک نمی کنم از قصد باشه ، ... بهت نمیاد :w16:

.

اگه بخوام راست راستشو بگم ، اینه که خود منم یه بار از دستت خیلی ناراحت شدم ، ... . سر این که اون تاپیکو راجع به شیخ زده بودی ! البته من دیر رسیدم و وقتی رسیده بودم محمد تاپیکو پسته بود و پستاشم کلا حذف کرده بود ، اما وقتی از خودش کامل پرسیدم قضیه رو و برام تعریف کرد خیلی ناراحت شدم ! گفت که قصدت شوخی بوده ، ولی شوخی با هر چیزی درست نیس :w16: مخصوصا این که شیخ به خاطر همین جور مسائل بوده که از انجمن رفته :icon_pf (34): اونم آخه شیخ به این آقایی ... :4564:

.

جدا از این حرفا ، به نظرم میاد که شخصیتت توی دنیای مجازی کاملا متفاوته نسبت به شخصیت واقعی ت :ws38: ینی بیرون از نت خیلی فرق داری با اینجا به نظرم :ws37:

.

فهلا دیگه چیزی یادم نیس ، اگه یادم اومد میام میگم . :ws37:

.

ممنون از دعوتت :icon_gol:

و مرسی از اینکه از رک بودنم ناراحت نشدی :icon_gol: ( میدونم که نشدی :w16:)

• Like 2
لینک به دیدگاه
باهات برخورد زیادی نداشتم ولی به تاپیکاش سر میزنم خیلی باحالن

دوستشان داریم:w16:

سلام :ws37:

.

خب من تازه آشنا شدم باهات ، اما نحوه آشناییمون نشون دهنده ی اینه که دستت به خیره :ws3: و اگه ازت کمک بخوان به کمکشان می شتابی :ws3:

(پیوست برای بقیه دوستان : اولین بار من از ایشون خواستم برای پروفم یه آهنگو تبدیل به فلش کنه و ایشونم در کوتاه ترین زمان ممکن این کارو انجام داد :w02: )

.

خب اگه بخوام راجع بهت صحبت کنم ، اولین ویژگی ای که به نظرم میرسه اینه که ، کلا همه جا هستی :ws3: یعنی کم پیش میاد ( یا شایدم کلا پیش نیاد ) که تاپیکی زده بشه و تو توش نباشی :w16:

در 90 درصد تاپیکا هم اولین پست مال توئه :ws28:

جونِ من ترک تحصیل نکردی ؟! :ws3:

.

خیلی شیطون و با انرژی هستی ، ولی احساس می کنم بعضی اوقات بعضی از بچه ها رو با حرفات می رنجونی ... :hanghead: حالا نمی دونم از قصده یا نه ، ... البته فک نمی کنم از قصد باشه ، ... بهت نمیاد :w16:

.

اگه بخوام راست راستشو بگم ، اینه که خود منم یه بار از دستت خیلی ناراحت شدم ، ... . سر این که اون تاپیکو راجع به شیخ زده بودی ! البته من دیر رسیدم و وقتی رسیده بودم محمد تاپیکو پسته بود و پستاشم کلا حذف کرده بود ، اما وقتی از خودش کامل پرسیدم قضیه رو و برام تعریف کرد خیلی ناراحت شدم ! گفت که قصدت شوخی بوده ، ولی شوخی با هر چیزی درست نیس :w16: مخصوصا این که شیخ به خاطر همین جور مسائل بوده که از انجمن رفته :icon_pf (34): اونم آخه شیخ به این آقایی ... :4564:

.

جدا از این حرفا ، به نظرم میاد که شخصیتت توی دنیای مجازی کاملا متفاوته نسبت به شخصیت واقعی ت :ws38: ینی بیرون از نت خیلی فرق داری با اینجا به نظرم :ws37:

.

فهلا دیگه چیزی یادم نیس ، اگه یادم اومد میام میگم . :ws37:

.

ممنون از دعوتت :icon_gol:

و مرسی از اینکه از رک بودنم ناراحت نشدی :icon_gol: ( میدونم که نشدی :w16:)

اینو میگم قضیه شیخو تمومش کنید

به شیخ بگین تهدید میکنه فکر میکنه میترسم ازش اون تاپیکو واسش زدم بدونه هر کاری بخوام میکنم ترسی هم ازش ندارم

مرسی که اومدی:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

به به...

میبینم که تحلیل شخصیت همشهریمه...مگه می شه بدم بگم:whistle:

آقاااااا آقااااا

خیلی هم کمک می کنی به آدم.....:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
به به...

میبینم که تحلیل شخصیت همشهریمه...مگه می شه بدم بگم:whistle:

آقاااااا آقااااا

خیلی هم کمک می کنی به آدم.....:w16:

سلام خوش اومدی

همین انتقادی نداری ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

داوود....

ممم.

سوادش خوبه .:w16:

یکم شیطونی می کنی. گاهی .:ws3:

در مجموع دوست خوبیه .:icon_gol:

دیگه شمرنده کم بود .

تنها انتقادم اینکه پست های تخصصیش رو بیشتر کنه . دوست می داریم..:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...