رفتن به مطلب

زمستان به خیابان خانه ما هم رسید....گلدن گلاب، جدایی نادر از سیمین، شبکه من و تو

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی وقت بود ما ایرانیها چیزی واسه افتخار کردن نداشتیما :icon_pf (34):

هنوز ذوق مرگم منننننن :hapydancsmil:

افتخارش هم فعلا گویا فقط باید توسط خود مردم باشه،گویا رسانه ملی متعلق به ملت عین خیالش هم نیست.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
افتخارش هم فعلا گویا فقط باید توسط خود مردم باشه،گویا رسانه ملی متعلق به ملت عین خیالش هم نیست.:banel_smiley_4:

از اولشم انتظاری نمی رفت که اهمیت این موضوع رو درک بکنن :banel_smiley_4:

همون خوشحال مردم بیترتره...باز صد رحمت به شبکه ایرانیان که کلی ذوق مرگانه تبریک کن hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
لینک دانلودش تو سایتها هست خب برید بگیرید ببینید دمش گرم با گرفتن این جایزه حالا به احتمال 90 درصد اسکار هم میبره

ولی فرهادی خیلی ضایع انگلیسی حرف میزد.

ولی واقعا کارش حرف نداره تو این هفته دو تا جایزه مهم برد.

از اون دو تا فرانسوی که از رو برگه خوندن که ضایع تر حرف نزد!!!!
لینک به دیدگاه

بابا کم لطفی نکنید دیگه ما ایرانیا همیشه چیز برای افتخار زیاد داشتیم و داریم مخصوصا تو سینما عباس کیارستمی،مجید مجیدی،... خیلیا تو دنیای هنر هستن که در خارج از مرزها واسه ایران افتخار آفرینی می کنن کم لطفیه بگیم این اولینش بوده ... اولینش نبوده ولی بهترینش بوده تا حالا...

من فکر می کنم تنها دلیل اینکه هنرمندان ایرانی موفقن اینه که هنر به خلاقیت مربوط میشه یعنی جلوی هنرمند رو هیچ رقمه نمیشه گرفت دست و پای عباس کیارستمی هم ببندی عباس کیارستمیه

صد تا ده نمکی و فراستی و حاتمی کیا هم بیان بگن جدایی نادر از سیمین بده و فرهادی کارگردان نیست یه فستیوال معتبر که بهش جایزه بده دهن همه بسته میشه ...

لینک به دیدگاه
از اون دو تا فرانسوی که از رو برگه خوندن که ضایع تر حرف نزد!!!!

همینطوری گفتم بابا چیکار داریم به انگلیسی حرف زدن فرهادی چیزی که فرهادی رو به اونجا رسونده زبانش نبوده که مغزش بوده ... حالا میخواد زبانش قوی باشه می خواد ضعیف باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...