رفتن به مطلب

زمستان به خیابان خانه ما هم رسید....گلدن گلاب، جدایی نادر از سیمین، شبکه من و تو

ارسال های توصیه شده

زمان پخشش که 4.5 صبح دوشنبه نوشته یعنی امشب دیگه؟ 4 ساعت دیگه؟

روز و شبامو قاطی کردم خواستم مطمئن باشم بدم ضبط:hanghead:

هفته دیگه همین موقع یعنی 3 ساعت دیگه :w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امیدوارم که گلدن گلاب رو ببره فکر می کنم اگه اینو ببره شانس اسکارش میره بالاتر و حتما اسکار رو برده ...

رقیبای جدی ای داره ولی بعضی از منتقدای خیلی بزرگ سینمای جهان معتقدن که اسکار و گلدن گلاب حق مسلمه جدایی نادر از سیمینه... امیدوارم که ببره.

من خودم چهار بار تو سینما دیدمش محشره ...

نظر منتقدا هم در موردش جالبه نوشتم ولی ارور داد دیگه حسش نیست سر فرصت دوباره می نویسم

لینک به دیدگاه

برد:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil: یعنی اسکار هم ماله خودشه؟؟؟؟؟ وااییی:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
اره دیگه بردددددددددددددددد :hapydancsmil::hapydancsmil:لرییییییییییییییییییی خیلی‌ کیف داد:hapydancsmil:

کاش امتحان نداشتم میتونستم ببینمش

اییییییی ووووووووووووللللللل

تکرارش چه ساعتیه؟

لینک به دیدگاه
کاش امتحان نداشتم میتونستم ببینمش

اییییییی ووووووووووووللللللل

تکرارش چه ساعتیه؟

امروز ساعت ۴ .:w16:

فک کنم ساعت ده شب هم باشه فردا هم باز تکرار داره

لینک به دیدگاه

لینک دانلودش تو سایتها هست خب برید بگیرید ببینید دمش گرم با گرفتن این جایزه حالا به احتمال 90 درصد اسکار هم میبره

ولی فرهادی خیلی ضایع انگلیسی حرف میزد.

ولی واقعا کارش حرف نداره تو این هفته دو تا جایزه مهم برد.

لینک به دیدگاه

اسکار رو ببره دیگه خیلی عالیه و محشر میشه فعلا که فرهادی با این فیلمش داره درو می کنه تمام جوایز رو ... امیدوارم این قله ی فرهادی نباشه پیشرفت رو بیشتر و بیشتر کنه ...

و مهم تر اینکه شایعاتی هست که فرهادی دیگه ایران برنمیگرده و همونور می مونه و به فعالیت سینماییش ادامه میده خودش که فعلا تکذیب کرده و امیدوارم واقعا کذب باشه چون خیلی حیفه به خدا ...

کیارستمی رو داریم درست ولی خب عباس کیارستمی یه کارگردان خاص پسنده و خیلی عوام پیگیرش نیستن نیاز داشتیم به یه کارگردان عام پسند و جهانی ...

حالا خیلی دوست دارم با اون کسایی که موقع موفقیت جدایی تو imdb کل کل می کردن و بحث از جوزدگی و ... می کردن رو ببینم و ببینم الان حرف حسابشون چیه!!؟

لینک به دیدگاه

خیلی ها مثه من با دیدن صحنه ی گرفتن جایزه یکم عرق ملیشون زنده شد

احساسی که از سی و اندی سال پیش نفرت نسشته بود روش:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...