رفتن به مطلب

عکاسی آقای خاص

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 114
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 6 ماه بعد...

عکسا خیلی قشنگ بودن :ws37:مخصوصا غذایه ایرانیش گشنم شد وقتی دیدمش38.gif....از همه جا و همه چیز عکس بود دستت دردنکنه:w72: ولی این همه عکس گرفتی واسه ماه عسلت وقت گذاشتی یا در حال عکس گرفتن بودی؟؟!!!!!البته ببخشیدا:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سلام

بعد از استقبال خیلی خوب(:whistle:) دوستان از تاپیک سفر تایلند من، بر آن شدم که عکسهایی که بصورت پراکنده از گوشه و کنار میگیرم و یا قبلا" گرفتم رو در این تاپیک قرار بدهم.

امیدوارم که خوشتون بیاد :ws3:

بیت آقای خاص مقدم شما عزیزان را گرامی میدارد. :a030:

لینک به دیدگاه
عکسا خیلی قشنگ بودن :ws37:مخصوصا غذایه ایرانیش گشنم شد وقتی دیدمش38.gif....از همه جا و همه چیز عکس بود دستت دردنکنه:w72: ولی این همه عکس گرفتی واسه ماه عسلت وقت گذاشتی یا در حال عکس گرفتن بودی؟؟!!!!!البته ببخشیدا:banel_smiley_4:

واقعا" غذای ایرانی رو عشقه

9 روز اونجا بودیم

و فقط 1500 تا عکس گرفتم :sigh:

خیلی خوش گذشت

لینک به دیدگاه

واه واه واه!اگه عکسای منو ببینی که دیگه اصلا دست بخ دوربینت نمی زنی!اما برای اینکه که تو ذوق یه جوون نخوره و ناکام نشه من این کارو نمی کنم.:ws3:

لینک به دیدگاه
تایلند و پاتایا این همه از این جذابیت ها داره تو فقط همین یه دونه عکس رو برای ما گرفتی اخه بی خیر

llab85iehbojf8fgzfjo.jpg:vahidrk:

خیلی عکس گذاشتم ولی محمد پاکشون کرد

و فقط اینا رو گذاشت :icon_razz:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...