رفتن به مطلب

لذت وب گردی با سرور جدیدoperamini

Avenger

ارسال های توصیه شده

Opera_Mobile_11.50_Apac

البته چون با گوشی دانلود کردم مستقیم متناسب با گوشی های سیمبین s60v3 هست:icon_gol::a030:

البته اومدم اتچ کنم حجمش زیاده واسه ایرانسل ،نشد:ws3:

خوب اون ورژن که همیشه قابل دانلود هست ورژ 1105 بدون فیلی شکن هست و نمیشه تمام سایت ها رو باز کنه با اپرا موبایلی که من گذاشتن هم تمام سایتها باز هست هم اینکه یه صفحه یک مگی رو با مصرف 100 کیلو بایت باز میکنه:a030:

لینک به دیدگاه
خوب اون ورژن که همیشه قابل دانلود هست ورژ 1105 بدون فیلی شکن هست و نمیشه تمام سایت ها رو باز کنه با اپرا موبایلی که من گذاشتن هم تمام سایتها باز هست هم اینکه یه صفحه یک مگی رو با مصرف 100 کیلو بایت باز میکنه:a030:

اونی که شما گذاشتید رو دانلود کردم ونصب هم شد واجرا هم میشه اما مینویسه تنظیماتت رو درست کن ..از کجا باید تنظیماتش رو درست کنم آخه:ws52:

لینک به دیدگاه

راستی من با یه مرور گر دیگه هم کار میکردم اون هم فیلی شکن بود، اگه اشتباه نکنم اسمش UC browser بود شاید هم us ، البته کیفیتش مثل اپرا نبود ولی فیلی شکن بود با سرعت خوب

لینک به دیدگاه
اونی که شما گذاشتید رو دانلود کردم ونصب هم شد واجرا هم میشه اما مینویسه تنظیماتت رو درست کن ..از کجا باید تنظیماتش رو درست کنم آخه:ws52:

برو تو ستینگ قسمت ادونس پروتکل رو بذار روی سوکت تاریخ گوشیت رو درست کن

لینک به دیدگاه
راستی من با یه مرور گر دیگه هم کار میکردم اون هم فیلی شکن بود، اگه اشتباه نکنم اسمش UC browser بود شاید هم us ، البته کیفیتش مثل اپرا نبود ولی فیلی شکن بود با سرعت خوب

همون یو سی هست ولی اون با اپرا قابل مقایسه نیست:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...