رفتن به مطلب

لذت وب گردی با سرور جدیدoperamini

Avenger

ارسال های توصیه شده

این اپرا هم سرعت خوبی داره

هم میزان استفاده از ترافیکش از بروزر اصلی موبایل کمتره

هم میتونه هر سایتی رو باز کنه مث اب خوردن

من سه ورژن تغییر یافتشون تو همین جا گذاشتم از هر کدوم که خواستیدمیشه استفاده کرد

در ضمن موقع نصب حتما تاریخ گوشیتون به میلادی دقیق باشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه ولی اپرا برای هر گوشی ورژن خاص خودش رو داره و بهتره با گوشی به وبسایتش یعنی اپرا.کام بری و خودش با شناسایی گوشی ورژن مناسب رو برای دانلود بهت پیشنهاد میکنه، البته دانلود با جی پی آر اس هزینه اش زیاد میشه باید یا طرح داشته باشی یا با کابل وصله کامپیوتر بکنی و با نت اون بری، . یا همین فرآیند رو با کامپیوتر بری و با انتخاب مدل گوشی ورژن هایی که پیشنهاد میده رو دانلود کنی:a030:

لینک به دیدگاه
دستت درد نکنه ولی اپرا برای هر گوشی ورژن خاص خودش رو داره و بهتره با گوشی به وبسایتش یعنی اپرا.کام بری و خودش با شناسایی گوشی ورژن مناسب رو برای دانلود بهت پیشنهاد میکنه، البته دانلود با جی پی آر اس هزینه اش زیاد میشه باید یا طرح داشته باشی یا با کابل وصله کامپیوتر بکنی و با نت اون بری، . یا همین فرآیند رو با کامپیوتر بری و با انتخاب مدل گوشی ورژن هایی که پیشنهاد میده رو دانلود کنی:a030:

پسرم خیلی وقته که وقتی میری اپرا دات کام و میگیری نصب میکنی کار نمیکنه این ها ورژن های تغییر سرور یافته هستند:a030:

لینک به دیدگاه
چه فرقایی دارن با هم اون وقت این سه تا؟کدوم بهتره؟

اولیش اخرین ورژنش هست و فارسی هم هست و لی ورژن 6 دو می سرعتش خیلی خوبه البته تو قسمت ستینگ برنامه رو روی سوکت بذارید تا سرعت خیلی خوبی بده

لینک به دیدگاه
پسرم خیلی وقته که وقتی میری اپرا دات کام و میگیری نصب میکنی کار نمیکنه این ها ورژن های تغییر سرور یافته هستند:a030:

?e

من 1-2 ماه پیش با گوشی اریکسون c902 دانلود کردم کار میکرد:hanghead:

لینک به دیدگاه
?e

من 1-2 ماه پیش با گوشی اریکسون c902 دانلود کردم کار میکرد:hanghead:

یکی دو ماه بیشتره الان نزدیک سه ماه هست که مشکل پیدا کرده :w16:

لینک به دیدگاه
یکی دو ماه بیشتره الان نزدیک سه ماه هست که مشکل پیدا کرده :w16:

نه یکی دو ماه پیش بود:hanghead: ولی همون موقع هم خیلیا میگفتن کار نمیکنه ولی میکرد! فکر کنم منطقه به منطقه فرق فوکوله

لینک به دیدگاه

تو این لینک میتونید سازگار با گوشیتون برنامه رو دانلود کنید :w16:

وحید یه سوال این برنامه که فایلهای جاوا برای موبایل تو کامپیوتر نشون میداد چطوریه ؟ فول اسکرین نشون میداد ؟

لینک به دیدگاه
تو این لینک میتونید سازگار با گوشیتون برنامه رو دانلود کنید :w16:

وحید یه سوال این برنامه که فایلهای جاوا برای موبایل تو کامپیوتر نشون میداد چطوریه ؟ فول اسکرین نشون میداد ؟

اینا برای تو گوشی هست اونی که رو پی سی کار میکنه با اینا فرق میکنه:a030:

لینک به دیدگاه
این اپرا هم سرعت خوبی داره

هم میزان استفاده از ترافیکش از بروزر اصلی موبایل کمتره

هم میتونه هر سایتی رو باز کنه مث اب خوردن

من سه ورژن تغییر یافتشون تو همین جا گذاشتم از هر کدوم که خواستیدمیشه استفاده کرد

دوتاش که رو گوشی من جواب نداد .یکیش فقط نصب شد اما کانکت نمیشه:banel_smiley_4:

با این روش استفاده کردم دانلود کردم وکاردادhapydancsmil.gif:icon_gol:

ماکه در تاریخ 16 دیماه 1390 هجری خورشیدی دانلود کردیم وجواب داد:ws3:

لینک به دیدگاه

تو تهران وساوه و خیلی شهر ها جواب نمیده خود سرور اپرا البته دانلود میکنه نصب هم میشه ولی موقعی که میخواد نصب شه ارور میده

ولی این ورژن هایی که گذاشتم هم نصب میشه هم ادامه نصب به راحتی با ایرانسل نصب میشه هیمنطور با وایرلس و همراه اول

البته باید تاریخ گوشیت به میلادی دقیق باشه وگرنه نصب نمیشه:a030:

اگه سرور خود اپرا تو شهرتون جواب دادنصب شد و کار کرد حتما از همون استفاده کنید چون حتما بهتره

لینک به دیدگاه

راستی ورژن اپرا مینی رو دانلود کردی یا اپرا موبایل ورژنی که دانلود کردی چنده

لینک به دیدگاه
راستی ورژن اپرا مینی رو دانلود کردی یا اپرا موبایل ورژنی که دانلود کردی چنده

Opera_Mobile_11.50_Apac

البته چون با گوشی دانلود کردم مستقیم متناسب با گوشی های سیمبین s60v3 هست:icon_gol::a030:

البته اومدم اتچ کنم حجمش زیاده واسه ایرانسل ،نشد:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...