رفتن به مطلب

3D های من

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 114
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من با راینو یه کوچولو کار کردم. خوراک طراحی محصوله. خیلی در این زمینه قویه. به درد بچه های طراحی صنعتی و گرافیک میخوره. نسبت به 3d max خیلی کار کردن باهاش راحت تره و خیلی سبک تره. خیلی خوشم میاد ازش. :ws37:

لینک به دیدگاه

عالی :a030:

رندر های مکسول !! حسابی طالبشیم :a030:

کم کم بخش نمونه کارای هنرجوهای عزیز داره آماده میشه حتما به عنوان top gallery رو کار شما حساب کردیما .

برای مدرک هم راستی خبر های خوبی تو راهه مستر شفیعی منتظر اونم باشید .:a030:

دلمون حسابی تنگ شده براتون

موفق و پیروز باشین همیشه .

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان من چند نمونه رنگ کار میکنم دوست دارم نظرتون رو در مورد رنگ نهایی موتور سیکلت که میخوام رندر بگیرم بدونم.ممنون اگه کمک کنید.victory.gif

mo.jpg

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
دوستان من چند نمونه رنگ کار میکنم دوست دارم نظرتون رو در مورد رنگ نهایی موتور سیکلت که میخوام رندر بگیرم بدونم.ممنون اگه کمک کنید.victory.gif

[ATTACH=CONFIG]8220[/ATTACH]

چه عااااااااااااالی شده :w58:

لینک به دیدگاه

خیلی کارتون خوبه. اما چند تا نکته. یکی اینکه رنگ به نظرم نارنجی باشه تو زمینه مشکی جذاب تره. مورد بعدی اینکه رنگ تایرها رو تیره تر و براق تر کنید. رنگ قسمت انجین هم سیلور باشه بهتره. افکت های نور به نظرم بیشتر باشه بهتره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...