رفتن به مطلب

دارویی به نام ازدواج

ارسال های توصیه شده

البته نمیشه 60 سالمون که شد با یه مرد 40 ساله ازدواج کنیم خیلی واسه روحیه مون خوب میشه ها.........:whistle:

جدا از شوخی یه چیزی بگم من بابام یه دختر عمو داشت حول و حوشه 50 مجرد بود الان با یه مردی ازدواج کرده دو تا بچه داره...جووووووون شده بیا و ببین...قدیما که باهاش حرف میزدم میگفت دلیلی نمی بینم ازدواج کنم...الان میگه در بهترین زمان ممکن ازدواج کرذم:w58:

منم بعضی هارو دیدم دیر ازدواج کردن اما خیییلی عاقلانه ازدواج کردن

60 ساله باشی با یه 30 ساله ازدواج کنی دیگه روحیتو توپ هم تکون نمیده!:ws28:

لینک به دیدگاه

بهار خانوم ممنون

خوش بحال سالمندان راحت با یه نون مخ طرفشون رو میزنن ولی ما جوونا چی باید..............

میگم بهار خانوم شما مبحثی در مورد ازدواج جوونا ندارید که به ما کمک کنه مثلاً مارو هم جوونتر کنه و...:a030:

لینک به دیدگاه
منم بعضی هارو دیدم دیر ازدواج کردن اما خیییلی عاقلانه ازدواج کردن

60 ساله باشی با یه 30 ساله ازدواج کنی دیگه روحیتو توپ هم تکون نمیده!:ws28:

آره دقیقا اون عقلس که مهمه...:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

چه جالب ....

یاد این مطلب از کتاب دین و زندگی سوم دبیرستان میفتم که نوشته بود از نیازهای ازدواج یکیش "نیاز به آرامش و انس روحی با همسر" است . خیلی اینو دوس داشتم .... هیچوقت یادم نمیره

لینک به دیدگاه
من نمیدونم مردا چی دارن که زنها رو جوون میکنن:ws3:
من مال زن ها رو میدونم که نوعی سرب هستش که به رنگ های مختلف رو لب هاشون هستش و هر مردی که این سرب رو بخوره جون میشه :ws3:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...