رفتن به مطلب

یه طرفدار بدبخت شاه!!!!

ارسال های توصیه شده

این عکسو چند بار دیده بودم...اما نمیدونستم این پیرزن بیچاره طرفدار شاهه که بعد انقلاب در تهران در حوالی امجدیه گردونده میشه....اینم از شور جوانان انقلابی ما....

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

توی کتاب امیرانتظام خوندم شور این جوانان احمق انقلابی قابل کنترل نبوده.همونطور که خیلیارو قربانی کردند.سران انقلاب دقیقا همین رفتار رو میخواستند.

لینک به دیدگاه
این عکسو چند بار دیده بودم...اما نمیدونستم این پیرزن بیچاره طرفدار شاهه که بعد انقلاب در تهران در حوالی امجدیه گردونده میشه....اینم از شور جوانان انقلابی ما....

این عکس گویای خیلی از تفکرات و ریشه خیلی از مشکلات جوامع هس

این عکس منو یاد انقلاب لیبی

یاد انقلاب مصر

و یاد انقلاب خودمون می اندازه

یاد تفکر دیکتاتور پروری که تو ذهن همه ماها هس

..........

شاه رفت

طرفدارن شاه هم یا اعدام شدن یا در رفتن یا زندونی شدن یا اینجوری تحقیر

ولی شاه افرینان هنوز هر روز دور برمون تو لایه های مختلف فکرمون دارن نفس می کشن هنوز

لینک به دیدگاه
این عکس گویای خیلی از تفکرات و ریشه خیلی از مشکلات جوامع هس

این عکس منو یاد انقلاب لیبی

یاد انقلاب مصر

و یاد انقلاب خودمون می اندازه

یاد تفکر دیکتاتور پروری که تو ذهن همه ماها هس

..........

شاه رفت

طرفدارن شاه هم یا اعدام شدن یا در رفتن یا زندونی شدن یا اینجوری تحقیر

ولی شاه افرینان هنوز هر روز دور برمون تو لایه های مختلف فکرمون دارن نفس می کشن هنوز

اتفاقا وقتی این عکس و عکس محاکمه سرای رژیم شاه رو دیدم یاد فیلم کشته شدن قذافی تو اوج حقارت افتادم یا حسنی مبارک پشت میله ها تو دادگاه...درست میگید. تقدس یک نفر یا نفی 100%اون همین مسائل رو به دنبال داره.حیف که مسائل از مسیری که باید میرفت خارج شد...شاید اوضاع این نبود که هست...البته شاید...

لینک به دیدگاه
به نظرم برای درک شرایط زمان انقلاب 57 رمانای اسماعیل فصیح خیلی مفیدن. برا من که خیلی مفید بودن. مخصوصا رمان "لاله برافروخت"

ممنون...من نخونده ام تا حالا:icon_gol:

کتاب زندگینامه امیرانتظام نوشته خودش و یا معمای هویدا برای من خیلی جالب بود ...یه سری مجله خوندم از جبهه ملی.البته سالهاس منتشر نمیشه و دیگه نایاب شدند.

لینک به دیدگاه

منم این عکسو قبلا دیده بودم ،فکر کنم یکی از خدمه های دربار بوده(آشپز یا خدمتکار ،دقیقا یادم نیست.)

لینک به دیدگاه

خانم این تاپیک رو شما کی زدین و کی تایید شد ؟؟ ایا برای تاییدش معطل شدین یا کاملا عادی اومد توی سایت ؟؟ :icon_gol:

من دیروز 3تا تاپیک استارت کردم یکی در مورد یه توصیه ی مرحوم مصدق یکی هم مال زمان خیلی قدیم مث بقیه تاپیکای تاریخی فعلا ازاد نشدن !!!

لینک به دیدگاه
منم این عکسو قبلا دیده بودم ،فکر کنم یکی از خدمه های دربار بوده(آشپز یا خدمتکار ،دقیقا یادم نیست.)

جدی؟؟؟

وای بیچاره...چه گناهی داشته آخه....

لینک به دیدگاه
خانم این تاپیک رو شما کی زدین و کی تایید شد ؟؟ ایا برای تاییدش معطل شدین یا کاملا عادی اومد توی سایت ؟؟ :icon_gol:

من دیروز 3تا تاپیک استارت کردم یکی در مورد یه توصیه ی مرحوم مصدق یکی هم مال زمان خیلی قدیم مث بقیه تاپیکای تاریخی فعلا ازاد نشدن !!!

من گذاشتم.اول مدیر نبود بعد مدیر اومد.مدیر دید.بعد تایید شد.دیدم هست.سلسله مراتبی داشت!! !!:ws3:

لینک به دیدگاه
من گذاشتم.اول مدیر نبود بعد مدیر اومد.مدیر دید.بعد تایید شد.دیدم هست.سلسله مراتبی داشت!! !!:ws3:

اونوقت سرسلسله کی هست ما هم سراغش بریم ؟؟

:ws3:

//////////////////////////////////////////////////////

:icon_gol: در مورد تاپیکت هم بگم .. که جزییات نباید ما رو گول بزنه و کلیت بزرگتری رو کلا نا دیده بگیریم .

شور انقلابی محض بدون شعور انقلابی خیلی کار ها ی ضد انقلابی و ضد انسانی را باعث شده قبوله .

ولی شاید خیلی از افرادی که در این عکس دیده میشن همین الان زیر خاک خفته باشند و جرمشان دفاع از میهن در مقابل تجاوز همه ی دنیا به خاک ایران توسط صدام .

لینک به دیدگاه
اونوقت سرسلسله کی هست ما هم سراغش بریم ؟؟

:ws3:

//////////////////////////////////////////////////////

:icon_gol: در مورد تاپیکت هم بگم .. که جزییات نباید ما رو گول بزنه و کلیت بزرگتری رو کلا نا دیده بگیریم .

شور انقلابی محض بدون شعور انقلابی خیلی کار ها ی ضد انقلابی و ضد انسانی را باعث شده قبوله .

ولی شاید خیلی از افرادی که در این عکس دیده میشن همین الان زیر خاک خفته باشند و جرمشان دفاع از میهن در مقابل تجاوز همه ی دنیا به خاک ایران توسط صدام .

به زور پیداش کردم!!!!!!!:ws3:

همون شور انقلابی باعث شد سپاه اسلام بخواد تا بیت المقدس بره حتما؟؟!!!!:banel_smiley_4:حتما اون شور هم مثل این شورشون بوده!!!!!

لینک به دیدگاه
به زور پیداش کردم!!!!!!!:ws3:

همون شور انقلابی باعث شد سپاه اسلام بخواد تا بیت المقدس بره حتما؟؟!!!!:banel_smiley_4:حتما اون شور هم مثل این شورشون بوده!!!!!

من با بیت المقدس چیکار دارم الان چرا تاپیک رو بدست خود منحرف میکنی قربونت

هر چه که بود مانع ان شد که بیشتر بدختران و مادران و زنان ما در مرز های غربی و جنوبی تجاوز به ناموس بشه .. در این مورد بشدت تعصب دارم . و با جملات و کلمات خام نمیشم .. یا علی گفتند و عشق اغاز شد و گرنه صدام هنوز زنده بود و ما مشغول مذاکره که اقا جون عمه ات یه متر دیگه از شلمچه به ما بده :icon_gol:

لینک به دیدگاه

هر چه که بود مانع ان شد که بیشتر بدختران و مادران و زنان ما در مرز های غربی و جنوبی تجاوز به ناموس بشه .. در این مورد بشدت تعصب دارم . و با جملات و کلمات خام نمیشم .. یا علی گفتند و عشق اغاز شد و گرنه صدام هنوز زنده بود و ما مشغول مذاکره که اقا جون عمه ات یه متر دیگه از شلمچه به ما بده :icon_gol:

شما دوست گرامی با به نوعی تمجید از حرکت و شور انقلابی دوستان و اینکه شاید حالا اونا رفتن پیش حوریا و صدام و این حرفا دارید بحث رو منحرف میکنید.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
شما دوست گرامی با به نوعی تمجید از حرکت و شور انقلابی دوستان و اینکه شاید حالا اونا رفتن پیش حوریا و صدام و این حرفا دارید بحث رو منحرف میکنید.:banel_smiley_4:

نه

///

لینک به دیدگاه

هیملر صدام همون سال 61 درخواست آتش بس رو پذیرفت، خمینی بود که جنگ رو ادامه داد. :hanghead:

لینک به دیدگاه
هیملر صدام همون سال 61 درخواست آتش بس رو پذیرفت، خمینی بود که جنگ رو ادامه داد. :hanghead:

صدام غلط کرد که شروع کرد بعدش هم خیلی غلط کرد که اومد منت کشی ..:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...