رفتن به مطلب

نقد سریال قلب یخی

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

خلاصه فیلم : دختری که در یک مزون زنانه کار می کند ربوده می شود . پرنگ ، پسر ویدا ( صاحب مزون ) در یک درگیری به زندان می افتد شیوا ( خواهر ویدا ) وکالت قاتلی که زن و فرزندش را به قتل رسانده به عهده می گیرد در این میان جنازه مانکن دیگری به نام چیستا یافت می شود . همه در پی یافتن معماهایی هستند که این وقایع را به هم پیوند می دهد.

بازیگران : حمید فرخ نژاد ، حسین یاری ، حمید گودرزی ، امین حیایی ، الناز شاکردوست ، مهراوه شریفی نیا ، نسرین مقانلو

Icy heart.jpg

لینک به دیدگاه

خب بیاید نقد کنیم دیگه :w16:

به نظر من سریال خیلی قشنگیه...یه جورایی یاد سریال لاست میفتم که یه اتفاقی یه جایی میفتاد بعد همش به هم ربط پیدا می کرد :w58:

لینک به دیدگاه

من سری اولشو دیدم

جزو معدود سریالهای ایرانی هست که ازش خوشم اومده:w58:

هنوز فرصت نکردم سری دومشو ببینم

سریال پری هست و قشنگه

بازیگرهاش هم بازیگرهای خوبی هستند

خوب یکم ترسناکه دیگه

من یاد فیلم انعکاس هم میافتم وقتی سریالهایی با این مضمون میبینم:w16:

که هرکسی یکاری رو که انجام میده بعد اون اتفاق به صورت دیگه ای تو زندگیش باز نمایان میشه:ws37:

لینک به دیدگاه
من سری اولشو دیدم

جزو معدود سریالهای ایرانی هست که ازش خوشم اومده:w58:

هنوز فرصت نکردم سری دومشو ببینم

سریال پری هست و قشنگه

بازیگرهاش هم بازیگرهای خوبی هستند

خوب یکم ترسناکه دیگه

من یاد فیلم انعکاس هم میافتم وقتی سریالهایی با این مضمون میبینم:w16:

که هرکسی یکاری رو که انجام میده بعد اون اتفاق به صورت دیگه ای تو زندگیش باز نمایان میشه:ws37:

واقعا" خوب کار شده تو سریال های ایرانی...اصلا" نمی شه حدس زد که بعدش چی می شه....

سری دومشو حتما" ببینااااااااااااااااااااااا

یه کم ترسناکه بعضی جاهاش...منم چشممو می بندم :hanghead:

لینک به دیدگاه
واقعا" خوب کار شده تو سریال های ایرانی...اصلا" نمی شه حدس زد که بعدش چی می شه....

سری دومشو حتما" ببینااااااااااااااااااااااا

یه کم ترسناکه بعضی جاهاش...منم چشممو می بندم :hanghead:

:sad0: یعنی میترسم واقعا؟

توفکرش هستم منتها باید بگیرم ببینمش وقت نمیکنم.........:whistle:

لینک به دیدگاه
:sad0: یعنی میترسم واقعا؟

توفکرش هستم منتها باید بگیرم ببینمش وقت نمیکنم.........:whistle:

نه دیگه اونقد...به خاطر آهنگش بیشتر می ترسی...نهایتش کشتنه یه نفره دیگه :whistle:

لینک به دیدگاه
نه دیگه اونقد...به خاطر آهنگش بیشتر می ترسی...نهایتش کشتنه یه نفره دیگه :whistle:

اه پس خیالم راحت شد.. والله دیگه اینجا اینقدر از کشتن شنیدیم که ابهت و ترسناکیشو از دست داده

تجاوز ترسش بیشتره هنوز:whistle:

آره خدائیش آهنگش دلهره آوره قبول دارم شدید

لینک به دیدگاه
من فصل اولش رو دیدم قشنگه فصل دوم قسمت نشده ببینم :hanghead:

ولی داشتانش پیچ پیچیه :ws3: با این جور سبک ها حال نمیکنم :w16:

:w58:

اگه پیچ پیچی نباشه که آخرش معلوم می شه:4564:

لینک به دیدگاه

من همشو دیدم فیلم قشنگیه خیلی می خوان مثل فیلم فرار از زندان در بیارنش فکر کنم خودشونم نمیفهمند چی به چیه

لینک به دیدگاه

ممنون از دعوت....

ندیدم این سریال رو.....متاسفانه نمی تونم شرکت کتم تو نقد....از نظر دوستان استفاده می کنم..شاید ترغیب بشم برای دیدن.....

لینک به دیدگاه

یه سبک جدیده تقریبا تو ایران که مشابهش نی:w16:

سریالِ جالبیه برعکسِ بقیه فیلمایه ایرانی که دقیقه اولشو میبینی تا آخرشو حدس میزنی اینو اصن نیشه حدس زد:ws37:

بازیگراشم خیلی قشنگ بازی میکنن:w02:

آهنگایه وسط فیلمم خیلی خوب انتخاب شده و میخوره بهش و خیلیم خوجله واقعا:hapydancsmil:

من که آهنگشو بیشتر از همه دوس دارم:ws3:

لینک به دیدگاه

واقعا" نویسندش فکر خلاقی داشته ....اتصال این همه اتفاق جدا جدا به هم کاره سخته...

من تا قبل از این فکر می کردم "تب سرد" یکی از بهترین سریالها بود...البته آخرش ماست مالی شد....ولی قلب یخی هر قسمتش یه چیز جدید دستگیر آدم می شه:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...