رفتن به مطلب

بالاترین دوز شیمی درمانی

ارسال های توصیه شده

کسی میتونه بهم بگه بالاترین دوز شیمی درمانی برای بیماری های سرطانی چنده ؟؟؟ :icon_gol:

این سوال شما خیلی سخت و خیلی تخصصی هست .. بسته به این داره که منظور شما کدامیک از دارو هاست مریض در چه وضعیتیه از نظر متاستاز و نوع بیماریش کدومیک از انواع سرطان هست و خیلی فاکتور های دیگه باضافه تجربه متخصص مربوطه که باعث یک پروتکل درمانی برای یک مریض میشه ...

لینک به دیدگاه
الان یعنی من باید چه اطلاعاتی بهتون بدم تا بهم بگین ؟

من نگفتم اطلاعات بدین تا من جواب بدم . عرض کردم وقتی همه اطلاعات که فقط برخیش رو بالا گفتم برای انکولوژیست مربوطه فراهم بشه انوقت تازه با توجه به تجربه خودش و بیمارانی که داشته برای بیمار تصمیم خاصی میگیره .. مثلا اینکه یه بچه با سرطان یا یه بیمار بالغ اینا خیلی با هم فرق میکنه .. ضمنا انواع و اقسام دارو ها هست که دوز اونا با هم فرق داره .

لینک به دیدگاه
pacTaxol

:hanghead:

175 میگرم برای هر متر مربع از سطح بدن . ولی به همین راحتی مث دارو های دیگه نیست ..

به هر حال این حداکثر چیزی بود که من تونستم برات پیدا کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...