رفتن به مطلب

قابلیت جدید دعوت و فراخوان کاربران به موضوع

ارسال های توصیه شده

اقا اون بالا وقتی پستی از ما نقل قول میشه نشون میده که خوبه

ولی وقتی ما از یکی دیگه نقل قول میکنیم که خودمون هم میدونیم بازم نشون میده این دومی رو نمیشه حذفش کنین ؟؟

اگه خودمون نقل قول بگیریم، اون بالا نشون نمیده و فقط تو پروفایل تو قسمت نقل قول ها نشون میده

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه خودمون نقل قول بگیریم، اون بالا نشون نمیده و فقط تو پروفایل تو قسمت نقل قول ها نشون میده

نه هیملر راست میگه منم وقتی از کسی نقل قول میگرم برام نقل قول جدید میاد

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه هیملر راست میگه منم وقتی از کسی نقل قول میگرم برام نقل قول جدید میاد

پس چرا من نقل قول میگیرم، تو اطلاع رسانی واسم چیزی نمیاد :ws52:

فقط تو پروفایل نشون میده.

نمیدونم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
پس چرا من نقل قول میگیرم، تو اطلاع رسانی واسم چیزی نمیاد :ws52:

فقط تو پروفایل نشون میده.

نمیدونم.

الان هم اونی که من ازت نقل قول گرفتم هم اونی که تو از من نقل قول گرفتی جزو نقل قول ها اومد:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
الان هم اونی که من ازت نقل قول گرفتم هم اونی که تو از من نقل قول گرفتی جزو نقل قول ها اومد:banel_smiley_4:

جز نقل قول ها میاد. ولی اون بالا تو جهت اطلاع شما، هم اون نقل قولی که خودت گرفتی رو حساب میکنه؟ یعنی مثلاً یه نقل قول من گرفتم و یکی هم خودت گرفتی، زده بود 2تا نقل قول داری؟ :ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه

بابا چرا دعوا میکنین .. تو کنترل پنل تنظیمش کنین دیگه .. اون تهه ته ..

من الان چن روزه راحتم ... هیچی نمیاد برام :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

برا من مرتب نشون میده . مهم نیست :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

اینقدر این روزها تاپیک های پوچی دعوت میشم که ناخودآگاه اصلا دیگه به این قسمت سر نمیزنم.

دوستان خواهشا دقت کنند، واقعا مسخره شده.

بعضی لینک های جالب با این کار از بین میره.

درست نیست یک لیست 100 نفره داشته باشیم و برای همه بفرستیم.

متاسفانه مجبور میشم دفعه بعدی اسم افراد رو مستقیم بیارم و بگم آقا و خانم فلانی لطفا بنده را دعوت نکنین.

• Like 4
لینک به دیدگاه
اینقدر این روزها تاپیک های پوچی دعوت میشم که ناخودآگاه اصلا دیگه به این قسمت سر نمیزنم.

دوستان خواهشا دقت کنند، واقعا مسخره شده.

بعضی لینک های جالب با این کار از بین میره.

درست نیست یک لیست 100 نفره داشته باشیم و برای همه بفرستیم.

متاسفانه مجبور میشم دفعه بعدی اسم افراد رو مستقیم بیارم و بگم آقا و خانم فلانی لطفا بنده را دعوت نکنین.

البته اگه شخصاً به خودشون گفته بشه به نظرم بهتره. :a030:

فکر کنم اینجوری بهتر باشه و خود اون شخص هم میدونه که کی دوست نداره دعوت بشه و کی دوست داره که باعث اذیت شدن کسی نشه.

مثلاً خیلی راحت بیای بگی فلانی منو تو هر تاپیکی دعوت نکن و اگه یه همچین موضوعاتی داشت، علاقه مندم اگه دعوت کنی. فکر نکنم بخواد باعث ناراحتی یا کدورتی هم بشه :ws52:

اینطوری فکر کنم به مرور لیست دعوت بچه ها هم بهینه تر میشه. :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه

فکر کنم هر تالار بهتره لیست دعوت کاربرانش رو تهیه کنه...مخصوصن برا تالارهای تخصصی...:ws37:

یا اینکه یه تاپیک استارت کنید و همه بیان اعلام کنن تو چه تاپیکهایی دوست دارن دعوت بشن...

همین جا هم میگم من اصلن به این موضوع حساسیت نداشتم...اما چند روزه بد جور رو نروه...!!

لطفن من رو به مطالب جالب و خواندندنی و اخبار زرد دعوت نکنید...مرسی...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 1
لینک به دیدگاه
البته اگه شخصاً به خودشون گفته بشه به نظرم بهتره. :a030:

فکر کنم اینجوری بهتر باشه و خود اون شخص هم میدونه که کی دوست نداره دعوت بشه و کی دوست داره که باعث اذیت شدن کسی نشه.

مثلاً خیلی راحت بیای بگی فلانی منو تو هر تاپیکی دعوت نکن و اگه یه همچین موضوعاتی داشت، علاقه مندم اگه دعوت کنی. فکر نکنم بخواد باعث ناراحتی یا کدورتی هم بشه :ws52:

اینطوری فکر کنم به مرور لیست دعوت بچه ها هم بهینه تر میشه. :w16:

:w000: گفتم یه تاپیک" انتقاد نسبت به کاربرا" بزنید

اگه زده بودید الان این پستا اونجا زده میشد ملت میخوند:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
فکر کنم هر تالار بهتره لیست دعوت کاربرانش رو تهیه کنه...مخصوصن برا تالارهای تخصصی...:ws37:

یا اینکه یه تاپیک استارت کنید و همه بیان اعلام کنن تو چه تاپیکهایی دوست دارن دعوت بشن...

همین جا هم میگم من اصلن به این موضوع حساسیت نداشتم...اما چند روزه بد جور رو نروه...!!

لطفن من رو به مطالب جالب و خواندندنی و اخبار زرد دعوت نکنید...مرسی...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

تو اینجا که همه پستت رو نمیخونن. باید شخصاً به خودشون بگی. :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
تو اینجا که همه پستت رو نمیخونن. باید شخصاً به خودشون بگی. :ws3:

یه تاپیک استارت کنید و همه بیان اعلام کنن تو چه تاپیکهایی دوست دارن دعوت بشن...

مطمئن باش اکثر کاربرها این تاپیک رو میخونن...:-"

• Like 1
لینک به دیدگاه
:w000: گفتم یه تاپیک" انتقاد نسبت به کاربرا" بزنید

اگه زده بودید الان این پستا اونجا زده میشد ملت میخوند:ws3:

بیکاریا. میخوای دعوا راه بیفته؟ :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یه تاپیک استارت کنید و همه بیان اعلام کنن تو چه تاپیکهایی دوست دارن دعوت بشن...

مطمئن باش اکثر کاربرها این تاپیک رو میخونن...:-"

اینکار باید توتالارها انجام بشه. مشابه کاری که تو تالار ادبیات شد.

تو سطح کل انجمن، چندان فایده نداره. فقط هرکس میاد یه چیزی میگه و کسی یادش نمی مونه چی به چی شد. :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

من به چند نفر غیر مستقیم گفتم نمی‌خوام به هر تاپیکی دعوتم کنن مؤثر بود برای اکثرشون..:w16:

ولی‌ یه نفر هست از هر دری وارد شدم... رفتم تو پروفش رسما گفتم لطف کن منو به تاپیکات دعوت نکن:w58: و... اصلا انگار با دیوار حرف میزنم :banel_smiley_4:تعداد تاپیک هاش هم زیادددددد...

تازه وارد هم هست! شناختی‌ ازش ندارم که برم جیغ جیغ کنم سرش!:164:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اینکار باید توتالارها انجام بشه. مشابه کاری که تو تالار ادبیات شد.

تو سطح کل انجمن، چندان فایده نداره. فقط هرکس میاد یه چیزی میگه و کسی یادش نمی مونه چی به چی شد. :ws3:

لازم نیست کسی حفط کنه که

آخر که همه گفتند یه لیست درست میشه...مدیر روابط عمومی مثلا این کارو میکنه...لیستو میزاره تو تاپیک

هر کی خواست تو تاپیکی کسی رو دعوت کنه اون لیستو کپی میکنه

ها..میشه؟:ws52:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...