رفتن به مطلب

*** عروسی اندی و شینی ***

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 77
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکی منو راجع به رسمی که انجام دادن و تو کلیپشون نشون میده توجیه کنه لطفا :icon_pf (34): خیلی ضایع ست :icon_pf (34):

چه رسمی؟

چیکار کردن؟

لینک به دیدگاه
چه رسمی؟

چیکار کردن؟

من امیدوارم رسم باشه و گرنه که :icon_pf (34):

نمیتونم توضیح بدم کلیپشون رو تو پی ام سی ببین صحنه بعد از گل انداختن شینی به طرف ساقدوش ها

لینک به دیدگاه
من امیدوارم رسم باشه و گرنه که :icon_pf (34):

نمیتونم توضیح بدم کلیپشون رو تو پی ام سی ببین صحنه بعد از گل انداختن شینی به طرف ساقدوش ها

خوب توضیح بده چی شده، چی میشه مگه شفاف بگی. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تعریف کن اگه غیر اخلاقی باشه اسی رو اخراج میکنم :shad:

یک اخطار اساسی بهم بده، این فروغ باید شرم کنه با اون حرفش......:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تو توضیح بده، این فروغ بچه مثبته. :whistles:
چشم یکی‌ از مرد هارو مینندن اون مرده باید با دندون بند جوراب عروس که تهش زیر دامنه عروسه رو از پاش در بیاره(همون جوراب بلنداا:whistle:) البته اکثرا رسمه دوماد بند جورابو اینجوری از زیر دامن عروس در میاره:w16:
لینک به دیدگاه
چشم یکی‌ از مرد هارو مینندن اون مرده باید با دندون بند جوراب عروس که تهش زیر دامنه عروسه رو از پاش در بیاره(همون جوراب بلنداا:whistle:) جاهایی‌ هم رسمه دوماد بند جورابو اینجوری از زیر دامن عروس در میاره:w16:

جدی؟ :w58:

*************!!!!! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
چشم یکی‌ از مرد هارو مینندن اون مرده باید با دندون بند جوراب عروس که تهش زیر دامنه عروسه رو از پاش در بیاره(همون جوراب بلنداا:whistle:) جاهایی‌ هم رسمه دوماد بند جورابو اینجوری از زیر دامن عروس در میاره:w16:

wow!!! یکی از مرد ها ؟!! :w58: *****************؟! :w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...