رفتن به مطلب

نظرتان درباره بساز بفروش ها چیست ؟

ارسال های توصیه شده

سلام

از چند سال پیش شغل شریف بسازبفروشی تو جامعه خیلی رواج پیدا کرده، افراد از این راه پول های فراوانی هم اندوختند

حالا سوال ما:

نظرتون در باره این این شغل چیه ؟

اصن میشه این کار را از مشاغل به حساب آورد ؟

اگه شغله، به نظرتون شغل شریفیه ؟

تاثیرش تو وضع اقتصادی جامعه و قیمت مسکن رو چطور ارزیابی میکنید ؟

لینک به دیدگاه

به نظر من یک شغل میتونه باشه قرار نیست هر کسی نیاز به خونه داره خودش بره دنبال ساخت خونه .اما این کار هم باید برای خودش مثل هر کار دیگری قانون و تعرفه معقول داشته باشه .الان مشکل اینه که قیمت گذار و کارشناس مسکن شده بنگاه دار:w58:.باید هر مجتمعی که قراره ساخته بشه یک مهندس امین و درستکار در درجه اول قیمت های ساخت را برآورد و ارزیابی بکنه و در سند ملک ذکر بشه.و از روی همین بر آوردها میزان سود بساز و بفروش مشخص بشه و مثل بقیه مردم مالیات هم اخد بشه.

لینک به دیدگاه
به نظر من یک شغل میتونه باشه قرار نیست هر کسی نیاز به خونه داره خودش بره دنبال ساخت خونه .اما این کار هم باید برای خودش مثل هر کار دیگری قانون و تعرفه معقول داشته باشه .الان مشکل اینه که قیمت گذار و کارشناس مسکن شده بنگاه دار:w58:.باید هر مجتمعی که قراره ساخته بشه یک مهندس امین و درستکار در درجه اول قیمت های ساخت را برآورد و ارزیابی بکنه و در سند ملک ذکر بشه.و از روی همین بر آوردها میزان سود بساز و بفروش مشخص بشه و مثل بقیه مردم مالیات هم اخد بشه.

جدا از مشکلات قیمت، انصاف بساز بفروشا مهمه، چیزایی دورو برمون میبینیم واقعا جای تاسف داره، و یکی دوتا هم نیست، اکثر دوستان بساز بفروشی که من دیدم خیلی چیزارو از اجرا میپیچونن

مثلا اگه قرار بوده تو یه ستون 10 تا میلگرد باشه، 8 تا میذارن و دوتا هم مثلا 20 سانت میذارن که از ستون بیرون زده باشه و مهندس تایید کنه، و بعد از گول زدن مهندس اون دوتا 20 سانتی رو هم در میارن

یا مثلا یکی واسه فنداسیونش آرماتور بندی کرده بوده، وقتی مهندس تایید کرد، شب میره همه آرماتورارو برمیداره و جاش سنگ میریزه و فرداش هم بتن ریزیicon_pf%20(34).gif

اینجا مهندسا هم مقصرن که کم کاری میکنن icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

صحبت خوبی و سوالات خوبی مطرح شد

بساز بفروش ها یا بساز بنداز ها

خب بنظر من هم این یه شغل هست اما شغلی که پل رویه پول میاره و اصالاتن مربوط به کسانی میشه که نفوذ زیادی در بانک ها و شهرداری ها و نظام مهندسی ها دارند و اندکی هم پول ...

اما اینکه شغل شریفی هست یا نه خب ادمای خوب بلاخره همجا هستند و میتونه در بین هر 100 تا یکی خوب و شریف باشه و نیت خیر بساز بفروشی کنه

این شغل اینقدر مهم شده که اگه یه روز راکت بشه بازار مسکن و مصالح رو دگرگون می کنه و اگه اونها هم دگر گون بشن بازار کل مملکت دگرگون میشه ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...