رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام زینب هستم. کارشناسی شیلات از دانشگاه تهران دارم و درحال حاظر دانشجوی ارشد مترجمی زبان انگلیسی هستم. موفق باشید:a030:

سلام من مهرگان هستم 28 سالمه

مهندسی عمران

اهل خوزستان شوش دانیال

از بحث های علمی و فنی بی نهایت استقبال میکنم . دانلود کتاب های تخصصی و علمی رو خوشم میاد وقسمت نرم افزارها.

سوابق کاری هم میتونم به پالایشگاه بندر عباس //میدان نفتی ازادگان و یاداوران// منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر//ازادراه دامغان شاهرود//سد همدان//وغیره اشاره کنم.

سلام:a030:

ب انجمن خوش آمدید...منتظر فعالیت و تبادل اطلاعات شما دوستان در تالار ها هستیم....:w16:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

منو ب اسم farzad pourfakharan خاهید دید

دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی دانشگاه دولتی کاشان هستم

دوس دارم بتونیم با همدیگه اطلاعاتمو ب اشتراک بذاریم

لینک به دیدگاه

سلامی گرم!

فاروق رحمانی هستم

دانشجوی ترم آخر معماری

مقطع کاردانی

دانشکده فنی مهندسی یزدان پناه سنندج

الانم دارم برا کنکور 95 آماده میشم،به امید خدا سال دیگه دانشگاه انقلاب تهرانم.

هدفم از پیوستن به این انجمن پیدا کردن جزوات مفید برا کنکور،

در اکثر زمینه های مربوطه مهارت دارم،بخصوص ماکت سازی و نرم افزار

و هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم.

به امید موفقیت . . .

لینک به دیدگاه

سلام من سعیدم فارغ التحصیل مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی و هدفم از اومدن در این سایت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پترو شیمی است و فعلا در اموزشگاهای مختلف دروس مهندسی شیمی مثل حرارت و ترمو جرم و عملیات رو به عنوان تقویتی درس میدم . منتظر نتیجه ازمون ارشد امسالم

خوشحالم که وارد سایتتون شدم منتظر اطلاعات جدید از شما بزرگواران هستم...:w16::w16:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

منو ب اسم farzad pourfakharan خاهید دید

دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی دانشگاه دولتی کاشان هستم

دوس دارم بتونیم با همدیگه اطلاعاتمو ب اشتراک بذاریم

سلام صادق احمدی هستم رشتم برق قدرته تو زمینه تاسیسات سرمایشی وگرمایشی چیلر سردخانه شوفاژ فعالیت می کنم

سلام مرسی:icon_gol:

سلامی گرم!

فاروق رحمانی هستم

دانشجوی ترم آخر معماری

مقطع کاردانی

دانشکده فنی مهندسی یزدان پناه سنندج

الانم دارم برا کنکور 95 آماده میشم،به امید خدا سال دیگه دانشگاه انقلاب تهرانم.

هدفم از پیوستن به این انجمن پیدا کردن جزوات مفید برا کنکور،

در اکثر زمینه های مربوطه مهارت دارم،بخصوص ماکت سازی و نرم افزار

و هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم.

به امید موفقیت . . .

سلام من سعیدم فارغ التحصیل مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی و هدفم از اومدن در این سایت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پترو شیمی است و فعلا در اموزشگاهای مختلف دروس مهندسی شیمی مثل حرارت و ترمو جرم و عملیات رو به عنوان تقویتی درس میدم . منتظر نتیجه ازمون ارشد امسالم

خوشحالم که وارد سایتتون شدم منتظر اطلاعات جدید از شما بزرگواران هستم...:w16::w16:

سلام ب انجمن نواندیشان خوش امدید

منتظر فعالیت شما در تالارها هستیم

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام:icon_gol:

سارا هستم:banel_smiley_4:

رشته پزشکی:hapydancsmil:

فوق لیسانس:ws28:

دانشگاه تهران:ws37:

معماری،عمران،رشته های مهندسی،علوم پایه و پزشکی:w16:

بالا بردن سطح علمی:ws52:

دکتر مغزواعصابم و فعلا طرح می گذرونم:icon_redface:

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

سارا هستم:banel_smiley_4:

رشته پزشکی:hapydancsmil:

فوق لیسانس:ws28:

دانشگاه تهران:ws37:

معماری،عمران،رشته های مهندسی،علوم پایه و پزشکی:w16:

بالا بردن سطح علمی:ws52:

دکتر مغزواعصابم و فعلا طرح می گذرونم:icon_redface:

سلام ساراجان ...

خوشحالیم که به جمع نواندیشانی ها اومدید.. ایشالله روزهای خوبی رو اینجا سپری کنید درکنار دوستان جدید//:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

پالوج هستم...دانشجوی برق...

کارگر تعمیرات خطوط انتقال و فوق توزیع...برقکاری ساختمان و سیم پیچی الکترو موتور (3فاز و تک فاز) انجام میدم...

attachment.php?attachmentid=20596&stc=1&d=1464378494

attachment.php?attachmentid=20597&stc=1&d=1464378691

ازین کارها هم بلدم

attachment.php?attachmentid=20598&stc=1&d=1464379538

IMG_20151205_114301.jpg

لینک به دیدگاه

کارگر تعمیرات خطوط انتقال و فوق توزیع...برقکاری ساختمان و سیم پیچی الکترو موتور (3فاز و تک فاز) انجام میدم...

ازین کارها هم بلدم

aej3yxs2dsfrf9bza52.gif

لینک به دیدگاه

ازین کارها هم بلدم

سلام خوش اومدید

امیدوارم لحظات خوبی اینجا داشته باشید

هم از تجربیات دیگران استفاده کنید هم تجربه های خودتونو در اختیار بقیه قرار بدید:icon_gol:

معنی اسمتون چیه؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام اسم من سروش لیسانس الکترونیک هستم توی ارومیه زندگی میکنم شغلم هم نمایندگی خدمات پس از فروش 14 برند معروف رادیو پخش خودرو را دارم وخوشحال از این که عضو شدم در خدمتتون هستم

لینک به دیدگاه
سلام اسم من سروش لیسانس الکترونیک هستم توی ارومیه زندگی میکنم شغلم هم نمایندگی خدمات پس از فروش 14 برند معروف رادیو پخش خودرو را دارم وخوشحال از این که عضو شدم در خدمتتون هستم

سلام خوش اومدید به انجمن

موفق باشید

امیدوارم تجربیاتتون و در اختیار بقیه هم بزارید و اون فوت کوزه گری موفقیتتون :ws3:

لینک به دیدگاه

وهاب اسماعیل استم از کابل لیسانس مدیریت تجارت دارم از دانشگاه باختر، مدیر یکی از دیپارتمنت های بانک مرکزی میباشم. دوست داشتم رمان نویس شوم و تا سمستر 6 زبان و ادبیات دری درس خواندم اما به علت کمی وقت ادامه داده نتوانسم ، به انجمن پوسم تا توام از آموخته های شما بزرگواران بیاموزم و اگر روزی بیایم ایران (باید متذکر شوم بنابر روابط کاری هرچند ماه به یکی ازکشورها میروم )دوستانی داشته باشم .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه
وهاب اسماعیل استم از کابل لیسانس مدیریت تجارت دارم از دانشگاه باختر، مدیر یکی از دیپارتمنت های بانک مرکزی میباشم. دوست داشتم رمان نویس شوم و تا سمستر 6 زبان و ادبیات دری درس خواندم اما به علت کمی وقت ادامه داده نتوانسم ، به انجمن پوسم تا توام از آموخته های شما بزرگواران بیاموزم و اگر روزی بیایم ایران (باید متذکر شوم بنابر روابط کاری هرچند ماه به یکی ازکشورها میروم )دوستانی داشته باشم .

موفق باشید .

سلاام خوش اومدید.. لطف کردید اومدید.. و با حضورتون و ثبت نام کردن در این انجمن خوشحالمون کردید. انجمن جای خیلی ساکتیه.. والا ولی مطالب به روز.. و دوستان خیلی خوب به خصوص نسبت به انجمنهای دیگه واقعی چون مدیر زحمت میکشه و میتینگهایی روبرپا میکنه که دوستان واقعا باهم اشنا بشن.. تا در دنیای واقعی قدم بردارن..

خوشحال میشیم یه روزی شما از دوستانی باشید در این انجمن که به زودی ملاقاتتون کنیم..

شاد و موفق باشید/:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام نسا هستم

رشتم معماریه.

فعلا شاغل نیستم.

از عضویت تو انجمن خوشحالم و از همه مطالبش بخصوص مربوط به معماری خوشم میاد..

:a030::a030::a030::a030::a030::a030::a030:

سلام صبحت بخیر

خوش اومدی :icon_gol:

امیدوارم لحظه های خوبی رو انجمن داشته باشی:hapydancsmil:

معماری هم از تو خوشش میاد:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...