رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام

اسمم عباس

رشته استخراج معدن

دانشجوی ارشد

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:واحد تهران جنوب

هدفم بالا بردن سطح علمی

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

دوست گرامی:welcome:

منتظر خضور فعال شما هستیم:w63:

لینک به دیدگاه

مهرداد هستم دانشجوی کارشناسی عمران ساختمان ولی کاردانیم نقشه کشی صنعتی بود دوست دارم اینجا تو مباحث رشته درسیم و حرفه هنریم فعالیت داشته باشم ولی حرفه اصلیم طراحی کارت ویزیت ، پوستر و آتلیه عکاسی عروس و اسپورت هست.

لینک به دیدگاه
سلام به تمامی دوستان اسمم رضاست مهیارفقط یه خاطرست دانشجوی ترم سه حقوق هستم علاقه من به مطالعه ودانستن خوشحالم که بین شما دوستانم:hapydancsmil:

مهرداد هستم دانشجوی کارشناسی عمران ساختمان ولی کاردانیم نقشه کشی صنعتی بود دوست دارم اینجا تو مباحث رشته درسیم و حرفه هنریم فعالیت داشته باشم ولی حرفه اصلیم طراحی کارت ویزیت ، پوستر و آتلیه عکاسی عروس و اسپورت هست.
دوستان به انجمن نو اندیشان خوش امدین

:welcome:

لینک به دیدگاه

مقدم ورود همه نوانديشان جديد گرامي باد

خيلي خيلي خوش اومدين بچه ها

:welcome::w63::w330::welcome::2eaoapgxehimkak1y7e:2eaoapgxehimkak1y7e:80x7izu87acutttcy9t:80x7izu87acutttcy9t:ha5t4lmd53df3cpu2lq

لینک به دیدگاه

سلام عرفان هستم اهل مرودشت لیسانس برق صنعتی دارم وعلاقه ی خاصی به الکترونیک دارم دانشگاه ازاد مرودشت درس خوندم.دلیلمم ازینکه اومدم اینجا میخام تو علم الکترونیک بیشتر درس یاد بگیرم.کارمم الان تو پتروشیمی هست

لینک به دیدگاه
سلام عرفان هستم اهل مرودشت لیسانس برق صنعتی دارم وعلاقه ی خاصی به الکترونیک دارم دانشگاه ازاد مرودشت درس خوندم.دلیلمم ازینکه اومدم اینجا میخام تو علم الکترونیک بیشتر درس یاد بگیرم.کارمم الان تو پتروشیمی هست

سلام دوست عزیز به انجمن نو اندیشان خیلی خوش امدی منتظر حضور گرمت توی تالار برق هستیم

:a030:

لینک به دیدگاه

سلام همگی

اسم واقعیم رعنا

رشتم الکترونیکه تو مقطع کاردانیم

میخوام ولی برق ادامه بدم تو یونی سراسری تبریز میخونم ولی واسه کاردانی به کارشناسی شریعتی تهران رو میزننم

سایت جالبیه اینجا

شغلمم که دانشجوام:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام همگی

اسم واقعیم رعنا

رشتم الکترونیکه تو مقطع کاردانیم

میخوام ولی برق ادامه بدم تو یونی سراسری تبریز میخونم ولی واسه کاردانی به کارشناسی شریعتی تهران رو میزننم

سایت جالبیه اینجا

شغلمم که دانشجوام:icon_gol:

سلام دوست عزیز به نو اندیشان خوش امدی منتظر حضور گرمت توی تالار برق هستیم :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

دانشجوی ترم 2 رشته ابیاری زهکشی مقطع ارشد دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تبریز و ساکن میانه راجع نرم افزارهای اب کار میکنم کسیم کمک خواست در حید توانم کمک میکنم

لینک به دیدگاه
دانشجوی ترم 2 رشته ابیاری زهکشی مقطع ارشد دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تبریز و ساکن میانه راجع نرم افزارهای اب کار میکنم کسیم کمک خواست در حید توانم کمک میکنم

خیلی خوش اومدید

منتظر حضور فعالتون هستیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...