رفتن به مطلب

فقط سکوت کن ای مرد، که تو هم در این فاجعه مقصری....

ارسال های توصیه شده

خیلی از اقایونی که سنگ حقوق زنان رو به سینه میزنن چون به خلوت میروند ان کار دیگر میکنند .

بیشتر مشکل الان خانمها تنها میتونه به دست خودشون حل بشه .

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سارا جون حرفات کاملا درسته و قابل قبول :a030:yes.gif

اما این رفتار چندش آور 80 درصد اقایون رو توجی نمی کنه ها...آره زیادن دخترایی که خودشونو می فروشن! اما پس چرا با همه دخترا این رفتارها می شه؟؟؟ حتی کسایی که با ترس و لرز سرشون میارن پایین و راه می رن.این به خاطر بیماریه بعضی از آقایونه!

خب این بیماری رو کی به وجود اورده

چطوری این همه سنگریزه یه جا جمع شده حالا شده یه صخره بزرگ و نشکن

کی این سنگریزه ها رو اورده اینجا جمع کرده؟

من

تو

افکار منو تو

قوانین ضد زنی که تصویب شده و ماهم فقط به خاطر اینکه اسم شوهری تو شناسنامه مون باشه رفتیم و گفتیم بله

وقتی که زنای جامعه من وقتی می شنفن فلانی پسر زاییده ذوق زده میشن

وقتی که دخترای جامعه من جمعه که میشه میشنن پای سریال ستایش نامی ور قصه یه زن ذلیل شده توسط مرد رو با علاقه تماشا می کنن

وقتی که دخترای جامعه ما بنا به ذایقه اقایون لب برجسته می کنن و بقیه اشو نمیگم خودت بهتر می بینی

لینک به دیدگاه
خیلی از اقایونی که سنگ حقوق زنان رو به سینه میزنن چون به خلوت میروند ان کار دیگر میکنند .

بیشتر مشکل الان خانمها تنها میتونه به دست خودشون حل بشه .

دقیقا حقیقت رو گفتی

من کمتر مردی دیدم که پای حقوق زن (زن خودش - دختر خودش - خواهر خودش - دوست دختر خودش- همکار زن خودش - هم کلاسی زن خودش) عملی وایستاده

این درد به دست زناو دخترا جامعه دوا میشه و بس

اگه خانومای جامعه ما توجیه شدن می تونن مردایی رو هم برا احقاق خودشون یارگیری کنن

لینک به دیدگاه

فکر کنم فقط اسید پاشی این ماجرا رو تجربه نکردم !!:icon_pf (34):

از وایستا فتنه گرو، تاکسیو، جوون متلک گو، بستر لازم برای پیشرفتو،روسریتو بکش جلو را تجربه کردم.:ws37:

همیشه هم میگم مثل هر روز بود.:sigh:

لینک به دیدگاه

کاش یه راهی میساختیم

زنها باید تغییر کنند!

زنها بایـــــد تغییر کنند!!

زنها بایــــــــــد تغییر کننذ!!!

زنا و مردا باید باهم تغییر کنن

هفته پیش گشت ارشاد به من گیر داد. biggrin.gif

مانتوت کوتاه بود؟ یا روسریت عقب بود :biggrin:

لینک به دیدگاه
کاش یه راهی میساختیم

زنا و مردا باید باهم تغییر کنن

در مورد مسائل مربوط به حقوق زنان، زنها باید تغییر کنند، باید آگاه بشند و باید هوشمندانه برخورد کنند، تغییر زنها باعث میشه مردها اگر هم نخواهند، تغییر کنند

و حقوق واقعی زنها رو بپذیرند

لینک به دیدگاه

whistle.gif

چی گفت؟؟موهات بکن تو؟؟:ws38:

جلو لبه چرم مشهد ونک با رفیقم نشسته بودیم، روبرومون دو تا خانم گشت ارشادی وایساده بودن. منو رفیقم همون موقع این دوتا خانم محترم رو به هر کی گیر میدادن، مسخره میکردیم (طوری که مثلا با خودمونیم اما یه جورایی بشنون biggrin.gif) یه یه ربعی مسخره شون کردیم، بعدش یه دفعه جمعیت زیاد شد دیدیم یکیشون نیست، بعد دیدیم از این پلیس سبزا وایساده بالا سرمون بهمون گفت یا میرید یا میبریمتون تو ون. lol.gif نگو ناقلا خانومه رفته بود اونور دم ونشون به آقاهاشون گفته بود ما تمرکزشون رو حین خدمت به هم زدیم.whistle.gif خدائیش اگه ما نبودیم به 3 4 نفر که خدائیش دافایی بودن واسه خودشون گیر می دادن. منو رفیقمم در حین همون خنده و مسخره بازی کیفمون رو ورداشتیم رفتیم اونور مسخره شون کردیم تا اون یکی دوستمون بیاد. biggrin.gif

خیلی احساس سوپرمنی بهمون دست داده بود، کلی حال کردیم، حرصشونو خیلی درآوردیم. 53tnkbetm2eof1u84pjl.gif

لینک به دیدگاه
ما هنوز توی کشوری زندگی میکنیم که وقتی به دختری تجاوز میکنن میگن آبرو دختر رفت .:thumbsdownsmiley:

و هنوز هم دختر باکره داریم اما خبری از مرد باکره نیست.:thumbsdownsmiley:

لینک به دیدگاه
و هنوز هم دختر باکره داریم اما خبری از مرد باکره نیست.:thumbsdownsmiley:

شاید برای همین است که نام مرد را برایش نهاده اند. :JC_thinking:

لینک به دیدگاه
ما هنوز توی کشوری زندگی میکنیم که وقتی به دختری تجاوز میکنن میگن آبرو دختر رفت .:thumbsdownsmiley:

تو این مملکت مرد هیچ وقت و در هیچ حالتی مفصر نیست!!

لینک به دیدگاه
:ws38: ینی چی؟

ینی چون مرده هر کاری بخواد میتونه بکنه!!

فعلا که دنیا از گذشته تا حال همین را گفته.

شما غیر از این معتقدی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...