رفتن به مطلب

نظرسنجی مسابقه طراحی خلاقانه

بهترین طرح کدام است؟  

43 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین طرح کدام است؟

• 31
    • 3
    • 2
    • 2
    • 5
    • 0

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستای گلم

خوب بالاخره این تاپیکو زدم از همه عذر می خوام برای اینکه دیر شد چند روزی نت نداشتم

خوب اولین دوره مسابقه خلاقانه ست با موضوع چراغ خواب و 6 تا هم شرکت کننده داریم

مسابقه یک هفته بر پا خواهد بود به برندگان هم جوایز نفیسی اهدا می شه:دی

نفر اول یک مدال و 150 امتیاز نفر دوم 100 امتیاز و نفر سوم 50 امتیاز

خوب بریم سراغ طرحها:

طرح شماره 1: من دنبال یک طرح مینی مال بودم....کانسپتم پنجره های مشبکی هست که اغلب با اون ها برخورد کردین....و از نور جالب که از اون ها رد شده و طرح پنجره رو روی سطوح منعکس میکنه لذت بردین...

من ایده ی کلیم بر این اساس شکل گرفت.و با استفاده از مدول به یک سری طرح رسیدم که پانل من رو شکل داد...که به صورت کشویی در ساختار جا می گیرند..من طرحم رو چند منظوره و برای استفاده به صورت روی پایه...در اندازه های مختلف...و همچنین متصل به دیوار طراحی کردم.برای جذب سلایق بیشتر...

ua7g9tgpdk6appowv0tn.jpg

طرح شماره 2: بیشتر به دنبال یه طرح فانتزی بودم که برای اتاق خواب کودک مناسب تر باشه برای همین بدنه شو گردی به شکل فنری در نظر گرفتم که توپ چراغ روش قرار بگیره

3sgzas1mp6q0h375t61.jpg

طرح شماره 3: یک آباژور ساده با تکه هایی توری شکل ،در تاریکی شب وقتی آباژور روشن شود، نوری که از این فضای توری ؛ اتاق را روشن میکند؛ طرح هایی جالب بر روی دیوارها میشود

uom5aufmxjxhc6310qp.jpg

طرح شماره 4: سفیده...مینیماله...

g4b00pq0myjbxyxmoa49.jpg

طرح شماره 5: طرحم به شکل کلاسیک چراغ خواب که معمولا از سه جزء؛سطح پایه+بدنه و لامپ+کلاهک تزئینی تنظیم کننده شدت نور تشکیل شدن وفادار بوده,فقط تو شکل و نحوه اتصالات اجزا تفاوت ایجاد کردم

در مجموع چراغ خواب من از سه بخش تشکیل شده:

1.پایه چوبی مدور که حولش یه شیاره برای جایگیری میله نگهدارنده و در مرکز هم پایه فلزی(استیل) و لامپ بهش متصلن

2.میله نگهدارنده فلزی(استیل),نگهدارنده کلاهک و درواقع عامل اتصال دهنده کلاهک و پایه چوبی

3.کلاهک کروی با متریال کرین (corian) که راحت تمیز میشه؛ضد خشه؛منعطفه؛دربرابر گرما مقاومه و دوستدار محیط زیست هم هست

tck9ye3mf1o9xl1a2oi1.jpg

طرح شماره 6:

58mtq21h0l5x7an5b61.jpg

• Like 34
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همه خوب بودند مرسی

رای دادیم امانت دارای ها باشین فردا یه چیز دیگه از تو ش بیرون نیاد . میکشمتون با دست های خودم /:texc5lhcbtrocnmvtp8

• Like 3
لینک به دیدگاه

ممنون از همگی

بین یک و پنج تردید داشتم که نهایتا به خاطر ارائه بهتر یک به اون رای دادم

ولی خب ایده ها جالب بود هرچند میتونست بهتر هم باشه

خسته نباشید :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه

طرح ها خوب بود....خسته نباشین...مخصوصا دوستانی که وقت و حوصله گذاشتن..و کار را به صورت شیت دستی ارائه دادن.

• Like 6
لینک به دیدگاه

اول خسته نباشید میگم به دوستایی که زحمت کشیدن...وقت گذاشتن و این طرح ها رو ارائه کردن

ولی قبل از اینکه رای بدم یه چیزی بپرسم ؟

مگه قرار نبود طراحی خلاق باشه ...اینا که اکثرا نمونه هاش تو بازار هستش....:JC_thinking:

• Like 4
لینک به دیدگاه

بچه ها 100افرین!:texc5lhcbtrocnmvtp8

فقط طرح ها تون رو اینجا واسه مسابقه نزارید بیرون از اینجا هم استفاده کنید

افرین!

• Like 1
لینک به دیدگاه

ما نیز رای مان را در صندوق نهادیم .:biggrin:

خلاقیت ها خوب بود . تنها نکته ای ک ب نظرم می یاد (از طرف ی ادم عامه و نه متخصص این کار) اینکه من ب عنوان خریدار علاوه بر خلاقیت و شکل ظاهری،مشتاق تر می شم اگر در رنگ بندی و کاربرد کالا هم خلاقیت ببینم.

مثال می گم. شما همه تون استادین

یکی از این خلاقیت های کاربرد می تونه چند کاره کردن وسیله باشه .

همین طور خلاقیت در رنگ بندی می تونه تلفیق رنگ ها در هندسه مرز های متفاوت باشه .

پیروز و پاینده باشین .:a030:

باعث افتخاره ک با کسایی ب این هنزمندی توی یک انجمن فعالیت می کنم .:yes:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اول خسته نباشید میگم به دوستایی که زحمت کشیدن...وقت گذاشتن و این طرح ها رو ارائه کردن

ولی قبل از اینکه رای بدم یه چیزی بپرسم ؟

مگه قرار نبود طراحی خلاق باشه ...اینا که اکثرا نمونه هاش تو بازار هستش....:JC_thinking:

هر کسی با توجه به ذهنیت خودش یه طرحی داده که به نظر خلاقانه ست شما هم به طرحی رای بده که فکر می کنی خلاقانه تره

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام دوست من .

طرح ها جالب بود و البته هر کسی یه سلیقه و یک ایده ای داره

آیا این طرح یعنی طراحی خلاقانه باز هم ادامه داره؟؟؟

شاید سوالم مسخره باشه.چون تازه وارد انجمن شدم میخوام بدونم این طراحی باز هم در زمینه ها و موضوعات مختلف ارائه میشه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...