رفتن به مطلب

مسابقه بهترین تصاویر مهندسی پزشکی - راند ششم :دی

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت تمامی دوستداران مسابقه..:dancegirl2:

حیف نیست تالارمون سوت و کور باشه؟؟؟ :ws37:

این سری هم مثل سری های قبل عکساتون رو خصوصی برام بفرستین.. تعداد به حد نصاب که رسید ( امیدوارم برسه ) مسابقه رو شروع میکنیم..:hapydancsmil:

منتظر عکسهای خوبتون هستیم.. :flowerysmile:

(اری بیاااااااااااااا... :sad0:)

• Like 19
لینک به دیدگاه
مسابقه ...:hapydancsmil:

عکس پزشکی بفرستیم؟ :biggrin:

نه صرفا پزشکی.. درباره تجهیزات و دم و دستگاه و این چیزا.. :texc5lhcbtrocnmvtp8

• Like 5
لینک به دیدگاه

فکر نمیکنید اگه این مسابقه فقط هدفش انجام یک مسابقه باشه و نه چیز دیگه بی فایده است ؟

وقتی عکسی یا عکسهایی که برای مسابقه پیداکردنش حتی توی اینترنت هم مشکله و سرعت اینترنت و مشکلات دانلود و وقتی که گذاشته میشه اخرش معلوم نیست چی هستند و فایده انها چی بود به چه درد میخورده این مسابقه ؟؟

اگه هدف هم شرکت و تشویق شرکت در تالار و جلوگیری از سوت و کور شدن باشه در مورد عکسها و برندگان سری قبل انجور که بایسته است انجام شد ؟

اسم برنده رو در یک پست جدا اعلام کردین ؟

ممکنه برنده یه ادم ندید بدید باشه که دلش بخواد اسمش اعلام بشه

عکسش چه فایده ای به عنوان اموزش داشت ؟

اینا چیز هاییه که در نظر باید گرفته بشه تا تشویق و اموزش در کنارهم باشند

مرسی

• Like 3
لینک به دیدگاه
فکر نمیکنید اگه این مسابقه فقط هدفش انجام یک مسابقه باشه و نه چیز دیگه بی فایده است ؟

وقتی عکسی یا عکسهایی که برای مسابقه پیداکردنش حتی توی اینترنت هم مشکله و سرعت اینترنت و مشکلات دانلود و وقتی که گذاشته میشه اخرش معلوم نیست چی هستند و فایده انها چی بود به چه درد میخورده این مسابقه ؟؟

اگه هدف هم شرکت و تشویق شرکت در تالار و جلوگیری از سوت و کور شدن باشه در مورد عکسها و برندگان سری قبل انجور که بایسته است انجام شد ؟

مرسی

در مسابقات قبلی علاوه بر تصاویر ، توضیحاتی هم در موردشون میدادن ... تا راند4 که اینجوری بود ...

به برنده هم امتیاز میدادن ... مگر اینکه جدیداً امتیاز نخوان بدن ...

• Like 5
لینک به دیدگاه

مرسی

اگه به تاپیکای قبلی مراجعه کنید میبینید که مدیر تالار وکاربرانی که الحق والانصاف زحمت خوبی کشیدند ذیل هرکدوم از عکسها توضیحات مبسوط وکاملی برای اشنایی ابتدایی وتشریح ماجرا ارائه کردن

هدف صرفا اسم برده شدن از چندنفر یا شرکت دریک مسابقه نیست

هدف اصلی اینه که هرکسی حتی با اطلاعات ابتدایی شرکت کنه وهم اندیشی باعث بشه تا اطلاعات لازم به اشتراک گذاشته بشه

امیدوارم هرکدام از دوستان با عنایت به توان خودشون کمک رسان این امرباشند

موفق باشیم

• Like 6
لینک به دیدگاه

با تشكر از فرانه عزيز كه مسابقه رو شروع كرد، از دوستاني كه به اين تاپيك سر زدن هم ممنونم و اميدوارم مسابقه‌ي خوبي داشته باشيم.:w16:

مرسی

دوست عزيز توي تاپيك سري قبل من مقصر بودم. اون مورد يه بار رخ داده و ديگه هم قرار نيست رخ بده.

به خاطر كمبود وقت و مشكلات ديگه نتونسته بودم سر بزنم ولي به محض اينكه به اينترنت دسترسي پيدا كردم اومدم اينجا و متاسفانه بعد از حدود 4 هفته متوجه شدم كه اسم برنده اشتباه بوده و ويرايشش كردم.

درخواست امتياز رو هم همون موقع دادم ولي متاسفانه چون لپ تاپم خراب بود و سرعت انجام كار خيلي پايين بود نتونستم توي يه پست جدا ازتون تشكر و عذرخواهي كنم. اينم پستي كه من براي درخواست امتياز دادم:

سلام آدما
texc5lhcbtrocnmvtp8.gif

خوبين؟

ميگم اگه ممكنه 30 امتياز به himmler عزيز بدين . 100 سال پيش تو مسابقه برنده شده من نبودم بگم
icon_razz.gif

ببخشيد لينك ندادم لپي پوكيده ميباشد. سالي يه پيجو بالا مياره.
biggrin.gif

امتياز هم همون موقع داده شده ولي من نميتونستم توي پيج شما پست بدم. به همين خاطر اطلاع رساني درست صورت نگرفت.

در مورد روند مسابقه هم ممنون كه براتون كيفيت مهم هست و اميدوارم بتونيم اين سري مسابقه‌ي خوبي داشته باشيم و كاستي هاي قبل جبران بشه.

روند به اين شكله كه بعد از اينكه عكس‌ها گذاشته ميشه يه توضيح هم در موردشون داده ميشه كه بتونيم در نهايت يه بهره‌ي مناسبي از مسابقه برده باشيم. چون هدف صرفا مسابقه نيست و همه‌ي اينكارا واسه اينه كه از همديگه بيشتر و بهتر ياد بگيريم. :flowerysmile:

در مسابقات قبلی علاوه بر تصاویر ، توضیحاتی هم در موردشون میدادن ... تا راند4 که اینجوری بود ...

به برنده هم امتیاز میدادن ... مگر اینکه جدیداً امتیاز نخوان بدن ...

نه روند هموني هست كه قبلا بوده. امتيازات هم طبق مصوبه‌ي مديران داده ميشه و در صورتي كه خلاقيت يا نكته‌ي مثبتي هم توي مسابقه وجود داشته باشه امتيازا بيشتر ميشن.

اين پست‌ها به خاطر اينكه براي شفاف كردن روند مسابقه نياز بود نگه داشته ميشن.

با اجازه دوستان بقيه پست‌هاي نامرتبط رو پاك ميكنم. چون نه شايسته‌ي ماست و نه با اين تاپيك هم خواني دارن.

متشكرم

شاد و موفق باشيد. :rose:

• Like 8
لینک به دیدگاه

من امتیاز نخواستم دوست عزیز

اگه دادن که فکر نمیکنم داده باشند لطفا پس بگیرند خیلی جدی میگم تا دوباره ببینم چی میشه .. کلا بیخالش ....

• Like 2
لینک به دیدگاه
من امتیاز نخواستم دوست عزیز

اگه دادن که فکر نمیکنم داده باشند لطفا پس بگیرند خیلی جدی میگم تا دوباره ببینم چی میشه .. کلا بیخالش ....

هيملر عزيز من متوجه هستم كه صحبت شما به خاطر دريافت امتياز نبوده و نيست.

اين سيستم امتياز دهي براي اينه كه تشكر ما از شما براي شركت توي مسابقه عيني بشه. بايد يه معيار وجود داشته باشه كه مشخص بشه تلاش شما براي ما ارزشمنده. وگرنه اون مقدار امتيازي كه واسه چنين مسابقه‌اي قرار داده ميشه اونقدر نيست كه كسي به خاطر اون بخواد شركت كنه.

لطفا اون رو به عنوان قدرداني ما بپذيريد نه حاصل تلاشتون. 4uboxsmiley.gif

ما هم تمام تلاشمون رو مي كنيم كه به خواست شما احترام بذاريم و كيفيت مسابقه رو از قبل بالاتر ببريم.

• Like 5
لینک به دیدگاه
هدف یادگیری بهتر همراه با نوعی شادیست... :ws37:

عکس بدین دیگهههه... :yes:

خودمون باید عکس بگیریم ؟:JC_thinking:

یا از تو نت کش بریم طوریه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
آخ جون بازم مسابقه:biggrin:

حالا تاکی وقت داریم؟:JC_thinking:

فعلا 2نفر عکس دادن...

تا 5شنبه وقت دارین.. 5شنبه شب مسابقه رو شروع میکنم...:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...