رفتن به مطلب

کنسرت ریچارد کلایردمن در تهران

ارسال های توصیه شده

تکلیف کنسرت کلایدرمن بالاخره مشخص شد / 9 آبان در برج میلاد همراه با تهرانی ها

ريچاردكلايدرمن؛ پيانيست مشهور فرانسوي؛ نيمه آبان ماه به همراه گروهي 16 نفره دربرج ميلاد براي ايرانيان پيانو مي‌نوازد.به گزارش پیرنگ به نقل از بانی فیلم، مجوز اجراي صحنه‌اي گروه «ريچارد كلايدرمن» به سرپرستي ريچارد كلايدرمن براي نيمه اول آبان ماه صادرشد.براساس اعلام واحد بين‌الملل دفتر موسيقي؛ گروه ريچارد كلايدرمن در روزهاي از9 تا 13 آبان ماه به همراه گروهي 16 نفره دربرج ميلاد براي علاقه‌مندان پيانو مي‌نوازد.ریچارد کلایدرمن نوازنده مشهور پیانو فرانسوی است. او که نام اصلیش Philippe Pagès است، آلبوم‌های متعددی را ساخته است.

اين آثار شامل ساخته‌هاي جديد، بازنوازی آثار معروف موسیقی کلاسیک، تنظیم آثار مشهور موسیقی مردمی و موسیقی ملل، و بالاخره تنظیم‌هایی از موسیقی سینماست.کلایدرمن تاکنون بیش از ۱۲۰۰ ملودی ضبط کرده و با فروش بیش از 80 میلیون نسخه دارای 270 صفحه طلایی و 70 صفحه پلاتینیوم است. وی، سبک رمانتیک نوینی را با تلفیق موسیقی کلاسیک و پاپ ساخته و استاندارد جدیدي از اجرای پیانو را که برای اغلب علاقه‌مندان پیانو و حتی مبتدیان قابل اجراست، پدید آورده. موسیقی کلایدرمن همانند پلی موسیقی پاپ را به موسیقی کلاسیک پیوند زده، گرایش و درک موسیقی کلاسیک به ویژه آهنگسازي را برای مردم دنیا آسان‌تر كرده است. در کتاب رکوردهای جهانی گینس، از وی به عنوان «موفق‌ترین نوازنده پیانو در سراسر دنیا» نام برده شده‌است.

richard-clayderman.jpg

[h=2] اطلاعیه شماره 1[/h][h=2] 16 مهرماه 1390[/h][h=4] نظر به درخواست مکرر کابران و مخاطبان گرامی پایگاه هنری پیرنگ در خصوص اطلاع از کم و کیف مراکز فروش بلیت کنسرت کلایدرمن در تهران و قیمت بلیتها ، به اطلاع می رساند تا این لحظه هنوز هیچ پایانه فروش محصولات فرهنگی و یا هیچیک از مراکز فروش معمول فروش بلیت کنسرتهای شهر تهران اقدام به اطلاع رسانی در این خصوص ننموده اند.[/h][h=4] از کلیه مخاطبانی که به انحاء مختلف به پیرنگ لطف داشته و پست های الکترونیک خود را برای اطلاع از نحوه خرید بلیت های کنسرت کلایدرمن در بخش نظرات نهاده اند ، به دلیل حجم بالای ایمیل های متقاضیان برای دریافت اطلاعات این کنسرت ، درخواست می شود تا از طریق سایت پیرنگ و نه از طریق پست الکترونیکی منتظر اطلاعات جدید در خصوص این کنسرت باشند .[/h][h=4] پایگاه هنری اجتماعی پیرنگ[/h][h=2] اطلاعیه شماره 2[/h][h=2] 20 مهر 1390[/h][h=3] اماكن به نشست خبري كنسرت كلايدرمن مجوز نداد

[/h][h=3] ممانعت اداره اماكن نيروي انتظامي دامن موسيقيدانان خارجي را هم گرفت. بعد از لغو كنسرت همايون شجريان از سوي اداره اماكن تبريز، اين بار نوبت به اداره اماكن تهران رسيد تا از برپايي نشست خبري كنسرت ريچارد كلايدرمن در تهران جلوگيري كند. روز گذشته در حالي كه خبرنگاران خبرگزاري‌ها و روزنامه‌ها در سالن كنفرانس هتل «اسپيناس» جمع شده بودند تا صحبت‌هاي مصطفي كبيري، نماينده كلايدرمن در ايران را در رابطه با كنسرت آتي او بشنوند، با يك ساعت تاخير به آنها گفته شد، نشست مزبور لغو شده است. اين امر اعتراض خبرنگاران را به دنبال داشت و باعث ترك اعتراضي سالن كنفرانس از سوي آنان شد. مصطفي كبيري در مورد دليل لغو اين نشست خبري به «شرق» گفت: «ما از دو روز قبل براي برپايي اين نشست با مسوولان هتل هماهنگي كرده بوديم، اما شب قبل از آن مسوولان اين هتل گفتند بايد با اداره اماكن هماهنگي شود. بعد از مراجعه به اماكن، سرگردي از اين اداره به هتل آمد و بعد از بازديد از محل برپايي نشست به ما گفت اگر نشست خبري برپا شود با شما برخورد مي‌شود و هتل را هم پلمپ مي‌كنيم!»[/h][h=3][/h][h=3] كبيري كه بابت اين مساله بسيار دلخور به نظر مي‌رسيد، اضافه كرد: «به احتمال زياد اين نشست خبري روز شنبه در محل اين هتل يا مكان ديگري برپا خواهد شد و كنسرت كلايدرمن هم به قوت خود باقي است و در روزهاي 9 تا 14 آبان در تالار بزرگ وزارت كشور برگزار مي‌شود.»پيگيري‌ها براي صحبت با مديران اداره اماكن به جايي نرسيد. از طرف ديگر محمد ميرزماني، مديركل دفتر موسيقي هم از اين ماجرا اظهار بي‌اطلاعي كرد و ترابي از ديگر مسوولان دفتر موسيقي، ناهماهنگي‌ها با هتل اسپيناس را دليل لغو اين نشست اعلام كرد. او گفت: «اين ماجرا ربطي به دفتر موسيقي نداشته و مجوز كنسرت كلايدرمن داده شده است.»با وجود اين اظهارنظرها، لغو كنسرت‌ها و برنامه‌هاي هنري از سوي اداره اماكن نيروي انتظامي طي ماه‌هاي اخير به دغدغه اهالي موسيقي تبديل شده است. در آخرين مورد از اين ممانعت‌ها، اداره اماكن تبريز كنسرت همايون شجريان را در روزهاي 10، 11 و 12 شهريور لغو كرد. جالب اين جاست كه مجوز اين كنسرت از سوي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان آذربايجان شرقي صادر شده بود. [/h][h=3] این خبر برای مخاطبان عزیز پیرنگ از طریق ایمیل های ذیل ارسال شد .[/h]

منبع : پی رنگ

لینک به دیدگاه
حالا آخرش کنسرت برگزار میشه یا نمیشه؟

خیلی از سایتای اینوری گفتن که برگزار خواهد شد

ولی قیمت بلیط ها و تاریخ بلیط فروشی مشخص نیست

لینک به دیدگاه
خیلی از سایتای اینوری گفتن که برگزار خواهد شد

ولی قیمت بلیط ها و تاریخ بلیط فروشی مشخص نیست

اینا لیاقت ندارن وگرنه هر کاری میکردن که برگزار بشه

تا 150 تومن می ارزه

لینک به دیدگاه
دقیقا:texc5lhcbtrocnmvtp8

محمد رضا فکر کنم دیگه چیزی از خدا نخوای اگه این کنسرت برگزار بشه و بتونی بری ها؟:texc5lhcbtrocnmvtp8

منم اگه بتونم میام برا کنسرت.به هر حال یه بار تو زندگی ادم اتفق میفته همچین چیزی

لینک به دیدگاه
محمد رضا فکر کنم دیگه چیزی از خدا نخوای اگه این کنسرت برگزار بشه و بتونی بری ها؟:texc5lhcbtrocnmvtp8

منم اگه بتونم میام برا کنسرت.به هر حال یه بار تو زندگی ادم اتفق میفته همچین چیزی

آره اگه برگزار شه و قیمتشم در همین حدودا باشه حتما میرمtexc5lhcbtrocnmvtp8.gif

لینک به دیدگاه
آره اگه برگزار شه و قیمتشم در همین حدودا باشه حتما میرمtexc5lhcbtrocnmvtp8.gif

اره بابا فکر کنم بیشترین قیمت بلیط دیگه اینقدر باشه.بعید میدونم از این بیشتر باشه.

محمدرضا یه کاری کن.رو یه دی وی دی چند تا از کارات که خوب شده پیش خودت رو رایت کن یه فایل پی دی اف هم بساز یه چند خط راجع به خودت بنویس و ایمیل خودت رو هم بنویس.اگه برگزار شد و رفتی اخر کنسرت برو بهش گل بده اینو هم بهش بده.بخدا جدی میگم ها؟بعضی جاها باید جسارت به خرچ بدی تا شناخته بشی.مخصوصا هنر

لینک به دیدگاه
اره بابا فکر کنم بیشترین قیمت بلیط دیگه اینقدر باشه.بعید میدونم از این بیشتر باشه.

محمدرضا یه کاری کن.رو یه دی وی دی چند تا از کارات که خوب شده پیش خودت رو رایت کن یه فایل پی دی اف هم بساز یه چند خط راجع به خودت بنویس و ایمیل خودت رو هم بنویس.اگه برگزار شد و رفتی اخر کنسرت برو بهش گل بده اینو هم بهش بده.بخدا جدی میگم ها؟بعضی جاها باید جسارت به خرچ بدی تا شناخته بشی.مخصوصا هنر

مرسی از پیشنهادت روش فک میکنم w58.gif

لینک به دیدگاه
مرسی از پیشنهادت روش فک میکنم w58.gif

جدی گفتم.حتما روش فکر کن.حداقلش اینه که اون از جسارتت خوشش میاد که رفتی به کسی که اسمش تو کتاب گینس ثبت شده کاراتو دادی.این جور افراد هم ادمای متکبری نیستن معمولا.خدا رو چه دیدی.شاید این کنسرت واست بشه سکوی پرتاب:a030:

لینک به دیدگاه

بلاخره تو برج میلاد برگزار میشه یا سالن وزارت کشور؟!!

20 روز دیگه کنسرته هنوز نه بلیط فروختن نه خبر درستی ازش معلومه که کجاست و چطوریه!!

مملکته داریم؟!:shame:

لینک به دیدگاه
بلاخره تو برج میلاد برگزار میشه یا سالن وزارت کشور؟!!

20 روز دیگه کنسرته هنوز نه بلیط فروختن نه خبر درستی ازش معلومه که کجاست و چطوریه!!

مملکته داریم؟!:shame:

اگه باشه تو برج میلادهyes.gif

(با این شکلکای مسخرهicon_razz.gif)

تو سایتش برنامه هاشو نوشته تا سال 2012

تهران نیست توشون :JC_thinking:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

آره اینو منم دیدم

ولی خیلی از سایتای معتبر ایرانی این خبرو پخش کردن:ws38:

لینک به دیدگاه
اگه باشه تو برج میلادهyes.gif

(با این شکلکای مسخرهicon_razz.gif)

آره اینو منم دیدم

ولی خیلی از سایتای معتبر ایرانی این خبرو پخش کردن:ws38:

پس این چی میگه؟

كبيري كه بابت اين مساله بسيار دلخور به نظر مي‌رسيد، اضافه كرد: «به احتمال زياد اين نشست خبري روز شنبه در محل اين هتل يا مكان ديگري برپا خواهد شد و كنسرت كلايدرمن هم به قوت خود باقي است و در روزهاي 9 تا 14 آبان در تالار بزرگ وزارت كشور برگزار مي‌شود.»
لینک به دیدگاه
:ws44::ws44:

خو منم دلم می خواددددددددددد....:ws44:

حالم بد می شه که همه این برنامه ها مال تهرانیهاس....

ای بابا.تو که رشت هستی.دو قدمه تا تهران.من که هزار کیلومتر میخوام بکوبم بیام تهران چی بگم پس؟اگه برگزار شد حتما برو.چون این از اون برنامه هاس که ممکنه تو عمرت فقط یه بار واست جور بشه

لینک به دیدگاه
ای بابا.تو که رشت هستی.دو قدمه تا تهران.من که هزار کیلومتر میخوام بکوبم بیام تهران چی بگم پس؟اگه برگزار شد حتما برو.چون این از اون برنامه هاس که ممکنه تو عمرت فقط یه بار واست جور بشه

بحثه وقته آخه...کلاسام جوریه که غیبت ممنوعه .دقیقا همون روز از صبح تا غروب کلاس دارم:ws44:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...