رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سرگرمی با ابزار Liquify

این آموزش به معرفی اصول اولیه فیلتــــر Liquify، ابزارهای اساسی و آنچه آنها می توانند با یک تصویر انجام دهند ،میپردازد ...

برای شروع، اجازه دهید تصویر قربانیمان را برای این آموزش باز کنیم، من دوباره ازاین تصویرآنجلینا جولی:) استفاده میکنم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

1.jpg

این آموزش بااستفاده ازفتوشاپCS2نوشته شده ، وبا استفاده ازLiquify، مطمئن نیستم که این فیلــــتر درنسخه های قدیمی تردر دسترس باشد

ابتدا فیلتـــر Liquify رو از مسیر زیر باز کنید:

Filter » Liquify

2.jpg

حال سمت چپ پنجره محاوره ای Liquify، شمایک نوار ابزار رو میبینید، که ما تنها از ابزارهای زیر استفاده خواهیم کرد ...

tools.jpg

هرکدام از این ابزارها با یک روش خاص میتواند تصویر را تغییر دهد و شما میتوانید با کمی خلاقیت، یک تصویر جالب و عالی ایجاد کنید

برای ایجادتصویر، از سمت چپ ابزار "Bloat " را انتخابکنید...

سپس تنظیماتموجود در سمت راست را مانند شکل پایین تغییر بدید:

options.gif

حالا کافیه براشتون رو بر روی تصویر ببرید و روی چشم قرار دهید ...

سپس بر روی دکمه سمت چپ ماوس کلیک کنید و برای حدود 1 -- 2 ثانیه نگه دارید. موس را حرکت ندهید! فقط کلیک کنید و نگه دارد.

حرکت ماوس باعث تغییر بیش از حد از تصویر میشود...

3.jpg

در مرحله بعدی من از تکینیک بالا استفاده کردم ... اما این دفعه روی لب ها این حرکت را انجام دادم

4.jpg

همانطور که می بینید،نا ممکن ها توسط ابزار ممکن میشود وببینید که با حرکت به اطراف چه نوع هیولاهایی شما میتوانید از خانواده و دوستانتان بسازید

f.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ترجمه : poor!a

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...