رفتن به مطلب

دوازدهمین مسابقه عکس با دوربین شخصی - موضوع زندگی

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
منم میخوام بشرکتم :w74:امااااااا عکس مدنظر تو هاردمه هاردمم ویروسیه .. فعلا هم آنتی ویروس نداریم .. حال به نظرتون چ کنم؟؟؟؟:ws52:

خب ایرادی نداره؛بفرست، فوقش هارد افسانه ویروسی میشه (279).gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب ایرادی نداره؛بفرست، فوقش هارد افسانه ویروسی میشه (279).gif

هارد افسانه که طوری نیست ویروسی بشه:persiana__hahaha:

منظورم اینه که سیستم خودم از هاردم ویروس میگیره ... هاردم اکسترناله.. امروز ظهر ویندوز عوض کردم.. الان عاری از ویروسه البته مطمئن نیستم:4chsmu1:

بعد اگه هاردمو بوصلم به کامی بازم میترکه:w74:

• Like 3
لینک به دیدگاه
منم میخوام بشرکتم :w74:امااااااا عکس مدنظر تو هاردمه هاردمم ویروسیه .. فعلا هم آنتی ویروس نداریم .. حال به نظرتون چ کنم؟؟؟؟:ws52:

وقت که هست فعلا.

برو تو این سایت که پایین گذاشتم جدیدترین نسخه nod رو دانلود کن.بعد اپدیت کن.بعد هاردت رو اسکن کن بعد عکسو بفرست

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مراقب باش که 32 بیتی دان میکنی یا 64 .اشتباه دان نکنی یه وقت

• Like 3
لینک به دیدگاه
افسانه خانوم ممنون از مسابقاتی که برگزار میکنید.اما یه ایراد بزرگ داره به نظر من اینکه نظرسنجی هاتون چند گانه هست.

سلام :flowerysmile:

نظر سنجی تک انتخابی برای زمانی مناسب هستش که تعداد عکس ها نهایتا 4 یا 5 تا باشه !

وقتی تعداد عکسها از این بیشتر باشه ، بی انصافی هستش که بخوایم تک رای بزاریم و رای دهنده رو مجبور کنیم که فقط و فقط یک عکس رو انتخاب کنه ( در صورتی که ممکنه چند عکس از دیدش زیبا و شایسته رای باشه )

فکر میکنم نظر اکثر دوستان هم همینطور باشه ( انتخاب چند گانه )

ممنون flowerysmile.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه
همونی که گذاشتم کفاف می ده یا نه.... :hrqr6zeqheyjho1f9mx

نــــــوچ ! :w02:

هر عکسی بخواییم می تونیم بفرستیم براتون!

و نظرمون رو در مورد اون عکس بگیم........:biggrin:

تو پست اول گفتم :

هر نوع عکسی که مفهوم زندگی رو برسونه پذیرفته میشود، دیگه بستگی داره به ایده خودتون :a030:

افسانه مهلت بدیاااا

تا 10 مهر فرصت هست:a030:

خب ایرادی نداره؛بفرست، فوقش هارد افسانه ویروسی میشه %28279%29.gif

هارد افسانه که طوری نیست ویروسی بشه:persiana__hahaha:

:hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام :flowerysmile:

نظر سنجی تک انتخابی برای زمانی مناسب هستش که تعداد عکس ها نهایتا 4 یا 5 تا باشه !

وقتی تعداد عکسها از این بیشتر باشه ، بی انصافی هستش که بخوایم تک رای بزاریم و رای دهنده رو مجبور کنیم که فقط و فقط یک عکس رو انتخاب کنه ( در صورتی که ممکنه چند عکس از دیدش زیبا و شایسته رای باشه )

فکر میکنم نظر اکثر دوستان هم همینطور باشه ( انتخاب چند گانه )

ممنون flowerysmile.gif

شما میخواین چند عکس رو انتخاب کنید درست.اما میشه لااقل یه جوری باشه که بچه ها بتونن به عکس ها امتیاز بدن.یعنی مثلا هر نفر به 3 عکس رای بده و علاوه بر اون به اون 3 عکس امتیاز بده.مثلا به یکی میده 10 یه یکی 9 به یکی هم 8.اون وقت جمع امتیاز ها برنده رو مشخص میکنه.چون وقتی شما انتخاب چندگانه بذاری و بچه ها چند تا انتخاب کنن به این معنی نیست که همه ی عکس ها به یک اندازه برای اونا زیبا هستن.ممکنه از بین اون 3 تا که انتخاب میکنن یکی پیششون بهتر باشه پس باید این قابلیت رو داشته باشن که اینو اعلام کنن.مگه اینکه انتخاب تکی بذارید.به هر حال هر چی خودتون صلاح میدونید اما فکر کنم اگه بتونید این رو لحاظ کنید بهتر باشه

• Like 3
لینک به دیدگاه
شما میخواین چند عکس رو انتخاب کنید درست.اما میشه لااقل یه جوری باشه که بچه ها بتونن به عکس ها امتیاز بدن.یعنی مثلا هر نفر به 3 عکس رای بده و علاوه بر اون به اون 3 عکس امتیاز بده.مثلا به یکی میده 10 یه یکی 9 به یکی هم 8.اون وقت جمع امتیاز ها برنده رو مشخص میکنه.چون وقتی شما انتخاب چندگانه بذاری و بچه ها چند تا انتخاب کنن به این معنی نیست که همه ی عکس ها به یک اندازه برای اونا زیبا هستن.ممکنه از بین اون 3 تا که انتخاب میکنن یکی پیششون بهتر باشه پس باید این قابلیت رو داشته باشن که اینو اعلام کنن.مگه اینکه انتخاب تکی بذارید.به هر حال هر چی خودتون صلاح میدونید اما فکر کنم اگه بتونید این رو لحاظ کنید بهتر باشه

اگر این امکان وجود داشت که بسیار عالی میشد ( اینکه بشه در رای گیری امتیاز هم داد )

ولی باید امکانات و توانایی های انجمن رو هم در نظر گرفت ( که این امکان وجود ندارد )

با این حال ما دو راه داریم : 1 . انتخاب تکی 2 . انتخاب چند گانه

که با توجه به توضیحاتم در پست قبلی ، انتخاب چند گانه مناسب تر است .

ممنون از توجهتون :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

• Like 3
لینک به دیدگاه
اگر این امکان وجود داشت که بسیار عالی میشد ( اینکه بشه در رای گیری امتیاز هم داد )

ولی باید امکانات و توانایی های انجمن رو هم در نظر گرفت ( که این امکان وجود ندارد )

با این حال ما دو راه داریم : 1 . انتخاب تکی 2 . انتخاب چند گانه

که با توجه به توضیحاتم در پست قبلی ، انتخاب چند گانه مناسب تر است .

ممنون از توجهتون :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

باز هم راه داره.اما اسپم میشه.اوکی.هر جور صلاح میدونید

• Like 3
لینک به دیدگاه
باز هم راه داره.اما اسپم میشه.اوکی.هر جور صلاح میدونید

خب به این روشی که شما گفتید یکم سخته امتیاز دادن و جمع زدنش و اینکه درست معلوم نمیشه چی شد، یکم قاطی پاطی میشه:ws3:....اما میشه یه کار دیگه کرد به این صورت که بعد از نظرسنجی امتیاز هر عکس با امتیازهایی که 3-2 نفر از بچه هایی که سررشته دارن تو عکاسی و به هر عکس از 0 تا 10 امتیاز میدن، جمع زده بشه و بعد نتیجه حاصله ملاک باشه...

------------------------------

تا الان هیچ عکسی دریافت نشده ! :ws37:

هر نوع عکسی که مفهوم زندگی رو برسونه پذیرفته میشود، دیگه بستگی داره به ایده خودتون :a030:

برای عکستون یه اسم بذارید و یه توضیح کوچیک هم راجع بهش بدید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
بزودی دریافت میکنید :girl_yes2:

ایضا مخالف

من هنوز دنبال سوژه ام

صب کنیا:164:

• Like 2
لینک به دیدگاه
وقت که هست فعلا.

برو تو این سایت که پایین گذاشتم جدیدترین نسخه nod رو دانلود کن.بعد اپدیت کن.بعد هاردت رو اسکن کن بعد عکسو بفرست

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مراقب باش که 32 بیتی دان میکنی یا 64 .اشتباه دان نکنی یه وقت

ممنونم ولی نود آپدیت شده داشتم و نصب هم کردم اما نمیدونم چرا وقتی نصب میکنم مدام ریست میشه و فرصت ویروس کشی نمیده طوری که مجبود میشم از safe mode نود رو پاک کنم:w74:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...