رفتن به مطلب

عمیق ترین درد زندگی

spow

ارسال های توصیه شده

وقتی فقط و فقط و فقط به خاطر جنسیتی که تو به وجود اومدنش هیچ نقش و قدرت انتخابی نداشتی متهم میشی ،مورد سوء ظن قرار میگیری و حس میکنی نزدیکترین مردای زندگیت بهت یجورایی بی اعتماد میشن و حس میکنی باید بارها خودتو واسه کسایی توضیح بدی که فکر میکردی خیلی خوب و حتی بهتر از خودت میشناسنت نمیدونی به چی یا کی یا کجا پناه ببری؟؟

فقط میتونی گله آدمیزاد کج خیال و کوچیک و کم جنبه رو پیش خدایی ببری که خودش از درونی ترین نیات همه با خبره و انقد نزدیکه که نیازی نیست خودتو واسش توضیح بدی ...

:sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عمیق ترین درد زندگیم زمانیه که برا ناهار دیر برسم خونه ته دیگ ماکارونی مامانم رو که خیلی دوسش دارم خورده باشن:sigh::sigh:

آخه نمیدونی چقد میسوزم که:hanghead:

لینک به دیدگاه

عميق ترين درد زندگي من اينه

كه چرا بايد مريضيت قالب باشه ..

يه درد دندون انگار يه درد عالم باشه كه تمام وجودتو تسخير كنه..

چرا من..؟درسته نبايد اين سوال رو كنم..

ولي وقتي درد دارم .. نميدونم كجامو بگيرم و به حالش زار بزنم.. تمام وجودمو ميخوام بغل كنم بگم خدا تاكي؟

انقدر درد دارم كه كسي دركي از اين موضوع نخواهد داشت چون جاي من نيست.. چون نميدونم من نسبت به همه دردم بيشتره..

خدايا توميدوني من تحمل درد رو ندارم.. چرا انقدر درد ميدي بهم..

همهجام درد ميكنه. قلبم/معدم/ دندونم/سرم////

كلا يه چندتا ديگه مريضي بده كامل كلكسيون همه دردهاي عالم رو داشته باشم..

عدالتت كجاست؟

اين عدالتهههههههههههه....

اره خواستم خواستم اگه ميخواد بلايي سرخانوادم بياد.. همه بلاهاشون مريضي هاشون بخوره تو سر خودم..

اخه دوستشون دارم..

ولي ببرتم.. خيلي درد دارم...:sad0:

لینک به دیدگاه
عمیق ترین درد زندگیم زمانیه که برا ناهار دیر برسم خونه ته دیگ ماکارونی مامانم رو که خیلی دوسش دارم خورده باشن:sigh::sigh:

آخه نمیدونی چقد میسوزم که:hanghead:

خوش بحالت .. كاش عميق ترين درد زندگي من اين بود...

البته خدا بهت سلامتي بده..

چقدر دلم پرههه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...